999 rezultate për

humb

E humbët Xhihanin në Kosovë, aktorja e famshme turke ndodhet në Ksamil (FOTO LAJM) Aktorët turk kanë vjedhur zemrat e ccdo shqiptari falë serialeve të njëpasjnjëshme të publikuara në vendin tonë. Afek
Portofoli i humbur i kthehet pas 75 vitesh Kur e humbni kuletën, ndoshta nuk prisni ta merrni – sidomos pas 75 vjetësh. Betty Sissom, 89 vjeçare, mori dhuratën
Vritet shqiptari në Siri, luftonte për ISIS Një shqiptar që luftonte për llogari të ISIS ka humbur jetën sot në Siri. Shqiptar nga Kosova është identifikuar si R
Mungon në stërvitje, Neymar humbet miliona euro Football Leakes zbuloi vitin e kaluar se në kontratën e Neymarit me Paris Saint-Germainin ekzistonte një klauzolë që do
Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki, humbin jetën 6 turistë, ndër ta 2 fëmijë (VIDEO) Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gja
Korçë, makina humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën, dy të plagosur Dy persona janë plagosur në hyrje të qytetit të Korçës. Automjeti që drejtonte njëri prej tyre për shkak të shpejtësisë
Rreziku nga lentet, futbollisti humb pjesërisht shikimin (FOTO LAJM) Lentet janë shumë të rrezikshme nëse nuk i përdorni në mënyrën e duhur! Këtë e vërteton një futbollist amator, i cili ka
Ish-kolegu thumbon Erion Isain: "Të na falenderoje të paktën si koleg" (FOTO LAJM) Erion Isai i habiti të gjithë me vendimin e tij për të kandiduar si kryetar bashkie në Kolonjë. Tashmë me postin krye
Kroçiera humb kontrollin dhe tmerron pushuesit në breg (VIDEO) Një anije italiane kishte vetëm disa sekonda për të pësuar akident në një port të Venecias pasi kapiteni duket se kishte
"Tërmet" në Turqi, Erdoganin e braktisin miqtë e vjetër pas humbjes së qyteteve të mëdha Pushteti i presidentit turk, Erdogan nuk është më ai i dikurshmi. Ish-ministri i Financave, Ali Babacan po e përdor këtë
Uthull molle, zgjidhja ideale për të humbur kilogramët e tepërt Uthullës e mollës është një ilaç i fuqishëm natyral për të humbur peshë lehtë, në mënyrë të thjeshtë e të shëndetshme, p
Jesus e humb fare pas kartonit të kuq, shikoni veprimet e papjekura (VIDEO) Gabriel Jesus e humbi toruan pasi u përjashtua me karton të kuq në finale të Kupës së Amerikës të dielën mbrëma, duke te
I humbur prej dy ditësh, si u gjet i vdekur në kanal 77 vjeçari Një 77-vjeçar u gjet i vdekur dje në Kuçovë. Ferit Kuçi u gjet pa jetë në një kanal pranë banesës nga familjarët dje në
E RENDE/ Ylli i Disney-t humb jetën në moshën 20-vjeçare (FOTO LAJM) Ylli i serialeve të Disney-t, Cameron Boyce, u gjet i vdekur të shtunën në mbrëmje. I njohur për seriale të suksesshë
E RËNDË/ Rrëzohet helikopteri, humbin jetën 6 persona Miliarderi i qymyrgurit nga Virxhina Perëndimore, Chris Cline dhe gjashtë persona ët tjerë, humbë jetën pasi helikopter
Një filxhan kafe ndihmon në humbjen e peshës Pirja e kafesë mund të aktivizojë sistemin mbrojtës kundër yndyrnave të trupit, një zbulim ky që mund të ketë pasoja të
Ditë zie për Bleona Qeretin, humb njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Ditën e sotme një fatkeqsi ka ndodhur në familjen e këngëtares së njohur Bleona Qerreti. Gjyshja e saj ndahet nga jeta.
Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht shqiptari Një i ri indian, i shpallur i vdekur nga mjekët, u zgjua pak para se të varrosej gjatë funeralit. Mohammad Furqan u d
Aksident në Itali, humb jetën tragjikisht shqiptari Një 41-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident në Itali. Aksidenti ka ndodhur pas diten e djeshme në autostradën
Flet maturantja më e bukur e 2019: Shansi që humba në SHBA (FOTO LAJM) E shpallur si maturantja më e bukur për vitin 2019, Xhoi Fusha, ishte e ftuara e radhës në studion e “Ftesë në Pesë” me