999 rezultate për

humb

Carlos Vela "thumbon" Ibrën: Jam unë më i miri "Carlos Vela është bërë i famshëm në moshën 29- vjeçare, ndërsa unë në moshën e tij fitoja gjithçka në Europë. Unë, në k
Sarri e nis me humbje, Tottenham i jep leksione "falas" Juventusit (VIDEO) Juventus e ka nisur me krisje dhe humbje sezonin e ri futbollistik. Kampionët e Italisë janë mposhtur në limitet e kohës
E shtuna e zezë për Kosovën, vrasje e vetëvrasje në vendin e punës E shtuna ka qenenjë ditë e kobshme në Kosovë. Një person është vrarë, një tjetër është vetëvrarë. E një i ri 27-vjeçar n
Kjo pije është sekret për humbjen e peshës Sikurse disa çajra të tjerë bimorë, që kanë veti të mira për shëndetin e njeriut, edhe çaji i zi ka shumë përfitime për
Makina përplaset me bordurën e rrugës, humb jetën 31-vjeçari në aksin Elbasan-Tiranë Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut një 31-vjeçar me iniciale B.M ka humbur jetën pasi ka humbur kontrol
5 vjeçari humb kontaktet me familjen në Spille, apel për gjetjen e prindërve Në plazhin e Spillesë në Durrës një djalë 5-vjeçar ka humbur kontaktet me familjarët e tij. Samuel Xhepa kërkon prind
E TRISHTË/ Kur Venecias i humb shkëlqimi (FOTO LAJM) Venecia është qyteti më unik dhe më i pazakontë në botë, ai është i ndërtuar mbi ujë, në një lagunë të cekët të Detit Ad
Çun për shtëpi! Pas ndarjes, Stresi i tregon Keisit çfarë ka humbur (VIDEO) Çifti kryesorë i mediave rozë të kësaj jave është Stresi dhe Kejsi. Të gjithë jemi çuditur për lajmin e ndarjes së dy
Siri, 13 civilë të vrarë gjatë një operacioni të kryer nga forcat e koalicionit Në Siri, gjatë një operacioni të forcave të koalicionit të kryesuara nga SHBA, kanë humbur jetën 13 civilë Burimet lo
Tare e mbajti në skuadër, Lazio rrezikon të humb miliona euro për një lojtar Në verën e shkuar, oferat për mesfushorin e Lazion, Sergej Milinkoviç-Saviç nuk kishin fund. Madje shkonin edhe më sh
Mbetën në Kanionet e Gjipesë, kështu u shpëtuan turistët gjerman (VIDEO) Policia e Shtetit publikoi sot pamjet se si i kishte gjetur dhe ndihmuar dy turistet gjermane, të cilat kishin humbur rr
"Shty e shty e shty", Saimir Tahirit i dalin rrudhat duke pritur gjyqin Shtyrja për herë të tretë e gjyqit ndaj tij, ka revoltuar ish-ministrin Saimir Tahiri. Duke përdorur aplikacionin me
Rama i bllokoi hotelin, reagon ish-deputeti i PD Bllokohet në Llixha të Elbasanit hoteli i ish-deputetit të PD-së në Elbasan, Aurel Bylykbashi. Kryeministri Rama ka publ
"Prokuroria humb letrat", shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin, ish-ministri: Kjo është qesharake Gjykata për Krime të Rënda hapi shqyrtimin gjyqësor për ish ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ndërsa u detyrua të
E RËNDË/ 21-vjeçarja humb jetën pas ndërhyrjes estetike në hundë Një 21-vjeçare Italia ka humbur jetën pasi u fut në sallën e operacionit për të bërë një rimodelim estetik të hundës.
"Burri më i fortë në botë" tregon se si humbi 40 kilogramë Eddie Hall, i njohur për fitimin e çmimit si Njeriu më i Fuqishëm në Botë në vitin 2017, ka treguar sekretet për humbjen
Drejtuesi humb kontrollin e mjetit, plagosen 3 persona Një aksident është shënuar para pak minutash në Elbasan, në afërsi të Xibrrakës si pasojë e të cilit mësohet se janë pla
Humbi jetën në moshë të re, mesazhe rrënqethëse nga miqtë për 22-vjecaren (FOTO LAJM) Pas një aksidenti të rëndë pasditen e djeshme në Vorë, është ndarë nga jeta në lule të rinisë, kryetarja e FRESH në Njës
Ditë zie për botën e ekranit, moderatorja humb jetën në aksidentin tragjik (FOTO LAJM) Shuhet në një aksident prezantuesja e njohur britanike Emily Hartridge. Ajo ka humbur jetën gjatë ditës së premte në
Një tjetër person humb jetën pasi bie në kontakt me rrymën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Babicë të Vlorës. Një 63-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka hyrë në kont