999 rezultate për

humb

U zhduk pa gjurmë, modelja e njohur gjenden e pajetë Holly Capron 28 vjeç nga Exeter, Devon, u raportua e zhdukur më 25 nëntor. Për herë të fundit ajo ishte parë, e ulur
Flet e ëma e Bleona Matës: Kam humbur besimin te shteti E ëma e Bleona Matës nga Kukësi, vajzës së zhdukur në maj të vitit 2010 thotë se i ka humbur të gjitha shpresat nga str
Humbën familjarë e banesa, merren në pyetje të mbijetuarit e pallateve të shembura në Thumanë Shembja e tre pallateve në Thumanë që shkaktoi 24 viktima ka dyshime se nuk ka ardhur vetëm nga tërmeti i 26 Nëntorit.
Humbi 70 kg duke ndjekur këto hapa, Joe tregon sekretet Kur Joe Bernstein ishte vetëm 25-vjeç, ai peshonte 154 kg (339.8 lb). Dietat nuk po funksiononin për të. Më pas ai la di
Humbi djalin dhe bashkëshortin, historia e dhimbshme e Shpresës që në 26 nëntor mbeti edhe pa shtëpi E mbytur në lot, në dëshpërim për dhimbjen dhe goditjet që vazhdimisht jeta i ka dhënë. Shpresa Gjeci humbi disa vite më
E papritur, ish-Miss Bota ndërron jetë në një aksident me makinë (FOTO LAJM) Ish- Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me makinë. Mediat e huaja shkruajnë se ajo
Sherr në lokal: Fansi i çmendur puth me zor Isida Mollaymerin (VIDEO) Isida Mollaymeri, balerina e cila është shquar gjithnjë për elegancën e saj, ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë të
"Ishte plot energji", modelja 28-vjeçare gjendet e vdekur pranë djalit 2-vjeçar (FOTO LAJM) Një modele 28-vjeçare është gjetur e vdekur pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi kishin humbur.
Jo vetëm Gregu, ky ish-ministër ka pasur njohje me familjen Reçi që u shua mëngjesin e 26 nëntorit Mbrëmjen e kaluar kryeministri Edi Rama ishte i ftuar në studion e emisionit "Porta e Porta" të Bruno Vespës ku foli për
Rama pranon për herë të parë humbjen e të dashurës së djalit nga tërmeti U aludua shumë për lidhjen që Greg Rama, djali i madh i kryeministrit pati me njërën prej viktimave të tërmetit. Mbrë
Mos e humbisni: Çfarë supergoli ka shënuar Mbappe (VIDEO) Paris Saint-Germain ka marrë fitoren e tretë radhazi në Ligue 1, pasi ka mundur 2-0 skuadrën e Nante-s në javën e 16-të
Ish- Ministri kujton familjen që vdiq nën rrënoja: Edin e njihja, ishte humbje e madh Ish-ministri i Financave dhe Ekonomisë, deputeti socialist Arben Ahmetaj ka rrëfyer sot në “Real Story” në News24 njohje
Mourinho dorëzohet përballë Manchester United, Tottenham regjistron humbjen e parë me portugezin në stol (VIDEO) Kryendeshja mes Manchester United dhe Tottenhem përfundoi me fitoren e “djajve të kuq” në shifrat 2-1. Dy golat e Ma
25 vjeçari që humbi jetën nën gërmadha priste rrogën, do të festonte ditëlindjen e mamasë Orët e para të 26 nëntorit, Shqipëria përjetoi një fatkeqësitë më të mëdha natyrore të dekadave të fundit, ku një tërmet
Dieta gjermane, si të humbisni 9 kilogramë brenda dy javëve Parimi i dietës është të hani ushqimin me të cilin do të humbni më shumë kalori se sa do të merrni. Gjatë tri ditëve
Nuk iu ndanë tërmetet, familja që u largua nga Shkodra në ’79 dhe humbi gjithçka në 2019 26 nëntori ishte një ditë e dhimbshme për shumë shqiptarë të cilët humbën të afërmit dhe shtëpitë e tyre. Por për kë
Rama e talli publikisht, e vërteta e trishtë e burrit që iu ankua se i kishte humbur gruaja (VIDEO) Natyrisht që filmi, ku një zotëri qahej tek kryeministri se ia kanë çuar gruan në Golem të Kavajës qarkulloi me shpejtës
"Humba 7 njerëz të afërm", Evi Reçi jep mesazhin prekës në emisionin e saj (VIDEO) Këngëtarja e njohur Evi Reçi ka humbur shtatë persona të afërt nga tërmeti i 26 nëntorit dhe ka vendosur të flasë për kë
Humbi jetën rrugës, kush është i riu që sapo ishte kthyer nga emigrimi Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor të Mirditës. Si pasojw e aksidentit ka n
Van Dijk thumbon keq Ronaldon pas mungesës në Paris Futbollistët më të mirë në botë kanë filluar të vijnë në gala mbrëmjen “Ballon d’or” ku do të shpërblehet futbollisti më