999 rezultate për

hulk

E la për mbesën e saj, flet ish-gruaja e Hulk: Sikur varrosa vajzën time të gjallë (FOTO LAJM) Ish-gruaja e Hulk ka folur ashpër ndaj mbesës së saj, e cila u martua me yllin e futbollit brazilian Hulk. Ajo tha se
Kështu justifikohet Hulk për lidhjen me mbesën e ish-gruas Hulk u nda nga Iran Angelo, gruaja e tij e 12 vjetëve dhe nënë e tre fëmijëve të tij, për të nisur lidhjen me mbesën e s
Thyhet vazoja e goglave gjatë shortit të Superiores, si "trembet" Ilir Shulku LIVE (VIDEO) Gjatë hedhjes së shortit për Kategorinë Superiore pati edhe një “incident”. Pasi goglat ishin gati për t’u tërhequr, Sek
Shulku: Nesër presim lajme të mira për futbollin, ja kur mund të fillojë kampionati Sekretari i Përgjithshëim i Federatës Shqiptarfe të Futbollit, Ilir Shulku ishte i ftuar në emisionin “FanZone” në Super
Hulk e bën bajat, martohet me mbesën e gruas (VIDEO) Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mar
Shyti: Shulku trajner është pikëpyetje, njerëzit të shkojnë në stadium Artan Shyti, drejtor i përgjithshëm i Teutës, është i ftuar në emisionin Pressing, në ABC News. Shyti foli për Ndeshjen
Kaçaj shpërthen: Duka e ka bërë listën, Shulku poshtë meje 500 herë! Palo federatë Salvador Kaçaj, ish-futbollisti i kombëtares, është pjesë e panelit të emisionit “Pressing” në ABC News. Ndeshja e S
I mori burrin, e dashura e Hulk letër prekëse hallës: Asnjë gjethe e vetme nuk bie pa lejen e Zotit Tingëllon si e çuditshme, por në fakt është e vërtetë. Futbollisti i njohur, Hulk ka nisur prej disa ditësh një marrëdhë
Shulku në studion e "Pressing": Ky sezon nuk ka asnjë ndeshje që dyshohet për trukime Trukimi i ndeshjeve është një fenomen që luftohet shumë në futbollin shqiptar. I ftuar në studion e emisionit “Pressing”
U divorcua nga bashkëshortja me 3 fëmijë, Hulk lidhet me mbesën e saj Sulmuesi i njohur brazilian Hulk, i cili aktualish është pjesë e Shangahit në kampionatin kinez, është ndarë nga partner
"Dyluftim pa doreza", Hulku iranian i bashkohet kampionatit zyrtar (FOTO LAJM) Hulku Iranian e ka mbajtur premtimin dhe i është bashkuar kampionatit zyrtar të Dyluftimit pa Doreza, "Bare Knuckle Cham
Testohet ndriçimi në "Arenën Kombëtare", Shulku: Është si stadiumit i Juves e Liverpulit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit, ka postuar ditën e sotme një video në rrjetet sociale, ku tregon stadiumin "Arenën Kombë
"Hulku" i Kosovës i kërkon dyluftim djalit të Arkanit: Kënaqësi ta mbys birin e kriminelit (FOTO LAJM) Bujar Muli, i njohur si “Hulku i Kosovës” i ka kërkuar dyluftim djali të kriminelit serb, Arkanit, Veljko Razonatovic.
Braziliani që po rrezikon jetën për tu dukur si "Hulk" (VIDEO) Një bodybilder brazilian po rrezikon jetën e tij duke injektuar naftë në biceps, dhe i ka rritur ato vazhdimisht t'i rri
Bjonde 20 vite më të re, Hulku prezanton gruan e tij (FOTO LAJM) Hulk Gogan ka shkaktuar “trazira” pasi publikoi foto të gruas së tij, 20 vite më të re, duke e uruar për ditëlindje.
Përplasja e shekullit: "Herkuli" i Persisë përballë "Hulkut" brazilian (FOTO LAJM) Sajad Gharibi, që njihet si Hulku iranian, apo edhe si "Herkuli i Persisë", është gati të ndeshet. Ai do të marrë pje
Shqipëri - Skoci, ky është parashikimi i “çmendur” i Ilir Shulkut Sekretari i përgjithshëm i FSHF-së, Ilir Shulku, beson se Shqipëria mund të fitojë thellë ndaj Skocisë. Nuk është një sh
Frika nga trazirat e derbit kryeqytetas, FSHF takon klubet Pas takimit të djeshëm në Drejtorinë e Policisë të Qarkut Tiranë, në lidhje me derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani, FS
Ky është gabimi që për pak nuk u kthye në tragjedi në Formula 1 (VIDEO) Çmimi i Madh i Belgjikës, në Formula 1 ditën e djeshme është përfshirë nga një aksident i frikshëm. Që në kthesën e
Zbulohet "trajneri" sekret i Lionel Messit (VIDEO) Lionel Messi tashmë ndodhet në Ibiza dhe po shijon ditët e fundit të pushimeve së bashku me familjen. Por mesa duket