999 rezultate për

hula

Anchelotti i bën "ftesë" Hysajt të qëndrojë: Nuk duam të shesim asnjë mbrojtës Zëvendësuesi i tij duket se do të vijë nga Anglia dhe do të jetë një italian. Siç raporton "Corriere Dello Sport", Darmi
Shpëton Hysaj, Napoli gjen zëvendësuesin për krahun e majtë të mbrojtjes Napoli ka gjetur më në fund, një zëvendësues për Ghulam të dëmtuar, në pozicionin e mbrojtësit të majtë. Ishte Hysaj ai
Tajlandezët thyejnë rekordin e Guines në luajte hulahup (VIDEO) Tajlandezët vendosën një rekord të ri të Ginesit në kategorinë e më shumë njerëzve që njëkohësisht e luajnë hulahupin. R
Video amatore nga masakra në Hula të Sirisë (VIDEO) Eshte publikuar një video amatore e regjistruar disa minuta pas masakrës së kryer nga forcat qeveritare mbrëmjen e së pr
Haxhinasto dënon sulmet në Siri Kryetari i Komitetit të Ministrave të Këshillit të Evropës, Edmond Haxhinasto, shprehu indinjatën e tij në lidhje me mas
Dhuna në Siri, SHBA gati për luftë Departamenti amerikan i Mbrojtjes është përgatitur për “opsionin ushtarak” për t`i dhënë fund dhunës në Siri, nëse presi
Masakër në Siri, arrin në 110 numri i viktimave (VIDEO) Të paktën 110 persona kanë humbur jetën si pasojë e sulmit të kryer nga forcat qeveritare mbrëmjen e së premtes në Hula