999 rezultate për

hugo

Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak "Ai pësoi atak kardiak. Lajmet që më vijnë janë dramatike." Është vëllai i Diego Armando Maradona, Hugo Maradona , i cil
Tottenhami vihet pas portierit francez, për të zëvendësuar Hugo Lloris, Tottenham ka hedhur vështrimin nga Mike Maignan, portieri 25-vjeçar i Lille. Sipas mediave franceze, trajneri José Mouri
Hugo Lloris pëson dëmtim të tmerrshëm, detyrohet të marrë frymëmarrje artificiale (VIDEO) Hugo Lloris pëson një lëndim të tmerrshëm detyrohet të marrë frymëmarrje artificial. Portieri franzez ka pësur një lë
E BUJSHME/ Bisedova me Perez, jam gati të drejtoj Real Madrid (FOTO LAJM) Zërat për një shkarkim të trajnerit Zinedine Zidane nga skuadra e Real Madrid bëhen gjithnjë e më të shumtë. Sidomos pas
Tottenham e pëson nga Burnley (VIDEO) Tottenhami e ka nisur mjaft keq pjesën e dytë ndaj Burnley-t në transfertë. Gjelaat janë befasuar në minutën e 53 kur su
Rrëfehet Hugo Lloris: Kalova në depresion pas Botërorit, ndihesha i lodhur Rrefehet Hugo Lloris dhe është një nga ato rrëfime që nuk duhet humbur. Të fitosh Kupën e Botës është kulmi i karrie
Flet njeriu që goditi McGregorin në oktagon (VIDEO) Në sherrin masiv në Las Vegas pas duelit mes McGregor dhe Khabib, në oktagon u futën edhe “luftëtarë” të tjerë të UCF-së
"Mysliman m*ti", kjo ishte shprehja që tërboi Khabib-in ndaj stafit të McGregor Përçarjet dhe sulmet e Khabib Nurmagomedovit dhe ekipit të tij ndaj Conor McGregorit pas meçit “UFC 299” vazhdojnë ende,
Hugo Lloris mungon për Francën në Ligën e Kombeve Franca nuk do të ketë në dispozicion shërbimet e gardianit të Tottenham Hotspur, Hugo Lloris pasi nuk është i gatshëm të
Hugo Lloris i mohon golin Kroacisë (VIDEO) Ka filluar pjesa e dytë mes Francës dhe Kroacisë në "Luzhniki Stadium". Portieri Hugo Lloris ka bërë mrekullinë duke
Fantastik Hugo Lloris, kjo pritje shpëtoi Francën nga goli i barazimit (VIDEO) Në minutat e fundit të pjesës së parë gjyqtari ka akorduar një goditje dënimi në favor të Uruguajit e cila për pak sa nu
Momenti kur një insekt gjigant hyn në gojën e Hugo Lloris (VIDEO) Ndërkohë që duhej të mbrohej prej goditjeve të futbollistëve të Uruguajit, Hugo Lloris u "përshëndet" nga një insekt gji
Francë-Australi/ pritja e pabesueshme e Hugo Lloris (VIDEO) Ndeshja midis Francës dhe Australisë është mbyllur me një rezultat të barabartë pa gola. Australia deri më tani ka b
E zgjodhi vetë Tahiri, Moisi Habilaj i solli dhuratë kostum "Hugo Boss"? Përveç bizhuterive të shtrenjta për të shoqen e tij, në rrëfimin e Moisi Habilajt u tha se kishte blerë një kostum "Hugo
U mungonte kapiteni që ta festonin fitoren, lojtarët e Fiorentinës shtrihen duke qarë (FOTO LAJM) Fiorentina ka fituar ndeshjen e javës së 28-të të Serie A ndaj Beneventos me rezultat minimal 1-0. Goli i vetëm i nde
Jeta vazhdon! Fiorentina shënon golin e parë pa Astorin, por çfarë ndodhi më pas? (VIDEO) Fiorentina ka gjetur golin e parë pas vdekjes së kapitenit Astori në ndeshjen ndaj Beneventos. Artemio Franchin është
Ja disa zakone të çuditshme të shkrimtarëve të famshëm Nga Victor Hugo në Dan Brown, duke kaluar në Truman Capote: kryeveprat dhe librat që janë cilësuar si best seller shpe
E rrallë, kur në komandën e një avioni janë burrë dhe grua! Të dy anglezë, shpesh pilotojnë bashkë një avion, një Airbus 320, të kompanisë “British Airways”. Komandanti : Nuk them
Gjiganti "Hugo Boss" hedh në gjyq shtetin shqiptar Shoqëria gjermane e veshjeve “Hugo Boss Trade Mark Management GMBH” ka hapur një proces në gjykatën administrative në T
Lloris: Shqipëria? E njohim sepse na ka mundur Barazimi 1-1 në Francë dhe humbja 1-0 në Shqipëri duket se kanë mbetur në memorien e portierit titullar të Francës, Hugo