999 rezultate për

hueyda

Magjike: Martohet Hueyda El Saied, dalin fotot dhe detajet e dasmës (FOTO LAJM) Katër vite me pare balerina e njohur Hueyda El Saied, nisi romancën e re me një burrë të quajtur Thierry, i cili para se
Nuk do i besoni syve, por po! Shikoni sa shumë ka ndryshuar Hueyda El Saied (FOTO LAJM) Ajo gjithmonë ka rënë në sy me kaçurelat e saj, por këtë herë është shfaqur me një look krejtësisht ndryshe. Balerina
Ditëlindje në kohë koronavirusi, s'do ta besoni sa vjeç mbushi Hueyda El Saied (VIDEO) Hueyda El Saied ka festuar ditën e djeshme 45-vjetorin e saj. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Hueyda ka zbuluar
"Gëzuar ditëlindjen babi", djali i Hueyda El Saied surprizon partnerin e ri të mamasë (VIDEO) Pas ndarjes së bujshme nga bashkëshorti, balerina Hueyda El Saied nisi romancën e re me partnerin e saj, Thierry-n. T
Hueyda El Saied publikon videon më të bukur të djalit, nënë e bir ndajnë të njëjtin pasion (VIDEO) Hueyda El Saied ka treguar shpesh se ka një lidhje shumë të ngushtë me djalin e saj, Gabriel. Me ndjekësit e saj në rrje
Merret me para, ky është i dashuri i Hueyda el Saied (FOTO LAJM) Hueyda el Saied mbetet një nga artistet shqiptare më të komentuara në media e sidomos vitin e kaluar për ndarjes nga bas
U nda me bashkëshortin pas tradhtisë, Hueyda prezanton të dashurin e ri Hueyda El Said bëri bujë me deklaratën e saj pak kohë më parë. Ajo deklaroi publikisht se ishte ndarë nga ish-bashkës
Pas tradhtisë së bashkëshortit, Hueyda tregon disa gjëra që ne nuk i dinim Hueyda El Saied është një nga vajzat më të talentuara shqiptare dhe këtë nuk nguron ta shfaqë gjithmonë. Ajo ka provu
Pasi e tradhtoi bashkëshorti, Hueyda merr vendimin e rëndësishëm "Shoëgirl:-i Hueyda El Saied pas tradhtisë së bashkshortit, është zhvendosur për të jetuar në Luksemburg. Por nëse n
U nda nga bashkëshorti se e tradhtoi, Hueyda bën veprimin e papritur Pak muaj më parë, Hueyda El Saeid deklaroi se ishte ndarë nga partneri dhe nga babai i djalit të saj të vetëm, sepse ai
Hueyda El Saied fillon punë të re në Luksemburg (FOTO LAJM) Para disa muajsh, emri i Hueyda El Saied ishte në qendër të mediave rozë për shkak të ndarjes së saj nga babai i të biri
Huyeda pas tradhtisë së bashkëshortit: Shkruani se do bëhem murgeshë Pak muaj më parë, Hueyda El Saeid deklaroi se ishte ndarë nga partneri dhe nga babai i djalit të saj të vetëm, sepse ai
U nda pas 5 vitesh martesë, Hueyda tregon tradhtinë që e bëri të qante për dy javë Michel Tamisier,ishte partneri që Hueyda zgjodhi si bashkudhëtar në jetën e saj, me të cilin do të bënte edhe një fëmijë
Hueyda ka një dedikim: Prej disa minutash nuk rresht se kujtuari ata qe me kane tradhetuar Hueyda El Sayed ka publikuar një status ditën e sotme ndryshe nga herët e tjera. Teksa përshkruan përsëri ndjesitë n
Bënë namin me ndarjen e tyre, kush janë çiftet që s’i mbijetuan 2017 (FOTO LAJM) Siç ka pasur shumë dasma VIP, ky vit që po lëmë pas, nuk kanë munguar edhe ndarjet e bujshme të personazheve të njohur s
E sinqertë si Hueyda, tregon pse i tha të gjithëve për ndarjen dhe tradhëtinë Vetëm pak javë kanë kaluar që kur Hueyda u rikthye në Shqipëri dhe tregoi hapur se ishte ndarë nga bashkëjetuesi për shk
U divorcua për shkak të tradhëtisë, Hueyda rigjen dashurinë (FOTO LAJM) Michel Tamisier,ishte partneri që Hueyda zgjodhi si bashkudhëtar në jetën e saj, me të cilin do të bënte edhe një fëmijë
Habit Hueyda El Saied: Mami shiste gjakun se s’kishim bukë të hanim (VIDEO) Hueyda El Saied sot e ftuar në emisionin e mëngjesit Wake Up ka rrëfyer për herë të parë jetën e saj të vështirë. Aj
Hueyda për lidhjen me Albin: E di që ju pëlqen “napoloni” Për shkak të fotove që Hueyda postoi në Facebookun e saj ku me shaka fliste për një martesë më ALbin, në media dhe rrjet
U ndanë të dy, Albi dhe Hueyda lidhen bashkë? (FOTO LAJM) Ndarja mes Klaudia Pepes dhe koreografit Albi Nako ka qenë një nga ngjarjet më të përfolura në shoëbizin shqiptar. E