999 rezultate për

huazuar

Roma i vë “shkelmin” një lojtari tjetër Roma ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Genoan për shitjen e qendërmbrojtësin Ervin Zukanovic. Lojtari është hu
Barcelona kthen një tjetër lojtarë të huazuar Ortola do të largohet nga Alaves dhe të rikthehet në Barcelonë. Barcelona ka njoftuar zyrtarisht se Adria Ortola do të
Coentrao edhe një sezon tjetër i huazuar Huazimi i Coentraos tek Sportingu mund të bëhet zyrtare brenda orëve të ardhshme, pasi marrëveshja është përfunduar prak
ZYRTARE/ Mourinho vendos për të ardhmen e Januzajt Jose Mourinho ka vendosur për të ardhmen e shqiptarit, Adnan Januzaj, i cili është i huazuar te Sunderlandi. Në konfe
Ja kush është transferta e parë e Barcelonës Gerard Deulofeu do të jetë transferta e parë e Barcelonës për sezonin e ri. Sulmuesi i Milanit, Deulofeu aktualisht i
Zyrtare/ Milan merr një lojtar, huazon një tjetër Milani ka bërë me dije se ka nënshkruar me portierin Marco Storari, dhe po ashtu ka huazuar portierin Gabriel në Cagliar
Conte ndryshe nga Mourinho, rikthen 5 talente të huazuar (FOTO LAJM) Antonio Conte është shumë ndryshe nga paraardhësi i tij, Jose Mourinho, i cili besoi shumë pak te të rinjtë duke i huazu
Dortmundi kërkon të transferojë talentin kosovar (FOTO) Borussia Dortmund është në kërkim të një tjetër futbollisti me tipare sulmues. Emri më i ri në listën e verdhezinjve ës
Joel Cambell largohet nga Arsenali Sulmuesi nga Kosta Rika Joel Cambell nuk do të jetë më pjesë e skuadrës angleze Arsenal. Arsyeja e largimit të tij ës
Zyrtare/ Reali vazhdon kontratën me Asension Real Madridi ka vendosur të vazhdojë kontratën më mesfushorin ofenziv Marco Asensio deri në vitin 2022, raporton e përdi
Zyrtare/ Chelsea largon tre "yje" Klubi i Chelseas ka zyrtarizuar largimin e tre lojtarëve të cilët i ka konsideruar si të pavlerë, Alexandre Pato, Radame
Silva zhgënjen Realin Real Madridi nuk ka ndërmend ta rikthej në skuadër mesfushorin brazilian, Lucas Silva, i cili është i huazuar te Marseil
Camp Nou në këmbë për Cheryshevin Mesfushori Denis Cheryshevin është duartrokitur nga tifozët e Barcelonës. Tifozët e Barcelonës kanë duartrokitur Deni
United largon një mesfushor Manchester United ka huazuar Nick Powell në Hull City. Skuadra nga Manchesteri ka njoftuar edhe zyrtarisht se Nick P
Ja ekipi i ri i Ranocchias Ekipi i Sampdoria ka lajmëruar se ka kompletuar transferimin në formë huazimi të mbrojtësit të Interit, Andrea Ranocchia
Golden Boy” 2015, ja lista e 40 kandidatëve “Golden Boy” është një çmim që i jepet futbollistit më të mirë Under 21 që luan në Europë. Këtë vit ka një numër të madh
Januzaj do të kthehet te United Manchester United ka huazuar tek Dortmundi, mesfushorin belg Adnan Januzaj. Shumica e mediave botërore shkruanin se lojt
Juve rekord huazimesh 47, mes tyre një shqiptar (FOTO LAJM) Shumë tifozë janë habitur me numrin e lart të huazimeve që ka pasur Chelse gjatë këtij sezoni. Blu të e Londrës kanë ma
Ja 26 lojtarët që ka huazuar Chelsea (FOTO LAJM) Chelsea është një skuadër me një buxhet të jashtëzakonshëm dhe arrin që të rrëmbejë thuajse të gjithë futbollistët më të
Tashmë është zyrtare, Cuadrado te Juventus Skuadra e Juventusit, përmes faqes së saj zyrtare, ka njoftuar huazimin zyrtar të Juan Cuadrado. Kolumbiani do të qën