999 rezultate për

huazuar

Juventusi transferon sulmuesin e talentuar në ditën e fundit të merkatos Juventusi ka nënshkruar zyrtarisht me sulmuesin e Cagliarit Han Kwang-song duke e huazuar atë me mundësi blerje Han ë
James Rodriguez e mbyll me Bayern, e ardhmja mister Nga Gjermania vijnë lajme të reja reth të ardhmes së James Rodriguez. Kolumbiani tashmë i ka thënë agjentit të tij,
Anësori i Juventusit i pafat, këput sërish ligamentet e gjurit Marko Pjaca futbollisti në pronësi të Juventusit por i huazuar tek Fiorentina, është dëmtuar rëndë duke këputur sërish l
Interi refuzon ofertën e Arsenalit për Perisic Interi ka refuzuar një ofertë nga Arsenali për ta huazuar Ivan Perisic me mundësi blerje në fund të sezonit. Siç rapo
Chelsea kalon në avantazh ndaj Derbyt Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Derby County në "Stamford Bridge". Është shënuar autogol nga mbrojtësi, ihuazuar
Është i huazuar në Spanjë, belgu shpreh dëshirën për të qëndruar në Angli Sulmuesi belg, Michy Batshuayi ka thënë se ai ka tërdhme në Chelsea edhe pse luan te Valencia. "Jo unë nuk jam duke k
FIFA revolucion në merkato, shikoni se çfarë pritet të ndodhë Gazeta gjermane “Bild” raporton se FIFA ka gati një plan për të kufizuar numrin e futbollistëve të huazuar gjatë një mer
Zyrtare: Një tjetër lojtar largohet nga Real Madrid Martin Odegaard do të largohet nga Real Madridi përsëri, lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Realit në Twitter.
Besiktas nuk ia mbush "syrin" Joao Marios, pret oferta të tjera Joao Mario do të largohet nga Inter gjatë këtij afati kalimtar të verës. Pas aventurës në Premier League te West Ham,
Skënderbeu rikthen sulmuesin e huazuar, Oto John Skënderbeu ka filluar përgatitjet në qytetin e Korçës, nën drejtimin e trajnerit të sapoemëruar, ish kapitenit dhe porti
Cancelo, i huazuar nga Valencia por krenarë që luan me Interin Mbrojtësi i Interit, Cancelo, që është huazuar nga klubi i Valencia-s ka deklaruar se ndihet krenar që luan tek "zikaltë
Futbollisti kosovar i bie pishmanit: Refuzova Realin dhe Juventusin Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Donis Avdijaj, që është i huazuar te holandezët e Roda JC, ka pranuar se ai hodhi p
Gabigol nuk do të kthehet këtë verë tek Interi Gabriel Barbosa teksa është i huazuar po shkëlqen me ekipin brazilian të Santosit. Gabigolit përfundon huazimi në fun
Talenti 19-vjeçar i huazuar i Realit, po çmend Hollandën me driblimin e tij (VIDEO) Një driblim i Martin Odegaard gjatë fundjavës së kaluar është ndër më të klikuarat në rrjetet sociale. Futbollisti 1
Liverpool nuk mjaftohet me janarin, nënshkruan me lojtarin e ri Liverpoolit pavarësisht mbylljes së merkatos së janarit, vazhdon të bëjë nënshkrime. Së fundmi the reds kanë nënshkru
Flamurtari prezanton blerjen më të fundit, senegalezin Tounkara Ishte blerja e fundit e Flamurtarit në merkaton e janarit dhe njëkohësisht edhe më e bujshmja. Bëhet fjalë për sulmuesin
Talenti i huazuar nga PSG tek Valencia, refuzon transferimin tek gjiganti spanjoll Ronaldo pak dit më parë i sugjeroi Presidenti Perez transferimine talentin portugez, Goncalo Guedes. Goncalo Guedes k
Jamesi i rilindur nën urdhërat e Heynckes Bayern Munich ka shënuar fitore në kuadër të xhiros së dhjetë të Bundesligës. Bavarezët triumfuan para shikuesve të vetë
Cavanda rikthehet në Belgjikë Mbrojtësi i majtë, Luis Cavanda edhe zyrtarisht është larguar nga Galatasaray. Ish-anëtari i Lazios, është huazuar në
Berat Gjimshiti bëhet me skuadër të re Berat Gjimshiti sezonin e ri në Serie A, do ta kalojë te skuadra e Benevento. Benevento ka huazuar mbrojtësin e Kombë