999 rezultate për

huazuar

ZYRTARE/ Ceballos edhe për një vit te Arsenali Arsenali ka arritur marrëveshje me klubin e Realit për ta huazuar edhe për një sezon, Dani Ceballos. Mesfushori Cebel
Arsenali njofton marrëveshjet me 4 lojtarë të skuadrës Pablo Mari, i huazuar nga Flamengo, ka finalizuar transferimin e përhershëm në ‘Emirates’ duke nënshkruar kontratë katër
Yllin e Realit të huazuar te Dortmundi e kërkojnë 3 skuadra të Premier League Lojtari i cili është në pronësi të Real Madrid ka impresionuar shumë gjatë kohës në Gjermani, duke shënuar 13 gola në 70
I huazuar, Liverpooli merr vendim për të ardhmen e Wilson Skuadra e Liverpool ka lajmëruar se futbollisti Harry Wilson do të jetë pjesë e Bournemouth deri në përfundim këtij sezo
Vazhdon me doza të larta dashuria mes Marta Diaz dhe yllit të Realit të huazuar te Sevilla (FOTO LAJM) Vazhdon me doza të larta lumturie historia e dashurisë mes Youtuber-it dhe njëkohësisht blogeres Marta Diaz me anësorin
Me shitjen e Martinez, Interi po mendon të blejë kartonat e 3 futbollistëve Ndërkohë që Barcelona po kërkon t’i rrëmbejë Interit, Lautaro Martinezin teksa sëfundmi ka gjetur mbështetje te një fond
Formacioni i frikshëm i Arsenalit nëse Mikel Arteta i realizon objektivat (FOTO LAJM) Arsenali mund të ketë një dukje të re në sezonin 2020/2021, nëse Mikel Arteta arrin që t’i realizojë disa prej shënjestr
Manchester United nuk i kthen këtë sezon lojtarët e huazuar Manchester Unitedi do t’i lejojë lojtarët e huazuar në klube të tjera ta përmbyllin sezonin 2019/20 me klubet e tyre akt
Ylli i Realit i huazuar te Bayerni drejt Sevillas Alvaro Odriozola mbylli aventurën te Bayern Munich ku u huazua për 6 muaj dhe ku luajti vetëm 2 ndeshje. Te Real Mad
Ylli i Realit i huazuar te Dortmundi pranon rikthimin në Madrid Mbrojtësi i krahut, Achraf Hakimi, duket se tashmë ka marrë vendimin sa i përket të ardhmes së tij. Lojtari i cili i
PSG, Inter, apo Juventus? Icardi e ka ndarë mendjen Sulmuesi argjentinas në pronësi të Interit i huazuar te PSG dëshiron vetëm transferimin te Juventusi. Icardi këtë sez
Areola nuk bind, Reali i kthen në Paris Real Madridi e ka marrë vendimin për portierin e huazuar nga PSG-ja, Alphonse Areola. Portieri i Paris Saint Germain,
Spal drejt Serie B, e ardhmja e Berishës mister Etrit Berisha do të largohet në fund të sezonit nga Spal. Portieri shqiptar është huazuar nga Atalanta por nuk do të
Një nga portierët më premtues shprehet i gatshëm për tu kthyer te Barcelona Portieri i Ajax, Onana shihet si një nga portierët më premtues momentalisht. Gardiani është shprehur i gatshëm të rik
Interi pritet ta kalojë krizën e koronavirusit me shitjen e këtyre tre lojtarëve Inter pritet të përfitojë një mal me para që në fillim të merkatos së verës, pasi do të shesë tre lojtarë të cilët janë
Po kalon një super formë te Dortmundi, Hakimi vendos të rikthehet te Reali Real Madrid ka bërë një punë të madhe lidhur me Achraf Hakimi. Hakimi, mbrojtësi i shumëkërkuar, që aktualisht luan s
Reali "sakrifikon" 12 lojtar për t’i shpëtuar krizës së koronavirusit, në listë nuk mungojnë Marcelo dhe Bale Real Madrid, për shkak të krizës, do të duhet të bëjë llogaritë me lojtarët e tepërt që ka në skuadër. Pasiguria mbre
Është i huazuar, Baseli merr vendimin për Zhegrovën Edon Zhegrova do të largohet nga Baseli për t’u rikthyer në Belgjikë, te Genku. Ylli i Kombëtares Kosovës do të ktheh
Bremen në kolaps financiar, Rashica nxirret në shitje Werder Bremen është duke kaluar nëpër një krizë financiare dhe me ndalimin e futbollit ajo është bërë edhe më e madhe.
I huazuar te United, skuadra kineze bën ofertën stratosferike për të rinovuar me Ighalo Odion Ighalo erdhi të Manchester United si huazim nga Shanghai Shenhua gjatë afatit kalimtar të dimrit. Pas paraqitje