999 rezultate për

huazimit

Bale do të rikthehet në Madrid, Totenhem nuk ka për qëllim ta mbajë Garet Bejl, pas gjithë telasheve që shkaktoi në Madrid me faktin që e shprehte hapur dëshirën e tij për të mos u interes
Man United pranë huazimit të Dembeles Manchester United po vazhdon bisedimet me Barcelonën për Ousmane Dembelen. Klubi spanjoll ka kërkuar nga Manchester U
Pandemia i prish punë Jasir Asanit, zbulohet kur do të rikthehet te Partizani Pandemia “COVID-19” i ka prishur shumë punë Jasir Asanit, pasi ëndrra e tij për të kontribuar në një ekip jashtë Shqipër
Partizani dhe klubi i AIK-ut marrëveshje të re për Jasir Asanin Jasir Asani do të vazhdoj huazimin tek skuadra e madhe suedeze AIK nga Stokholmi. Ka qenë klubi i Partizanit që ka nj
Çfarë do të ndodhë me Coutinhon? Jemi 40 ditë nga përfundimi i huazimit Philippe Coutinho pritet të jetë një nga më të përfolurit në afatin kalimtar të verës. Yllit brazilian i kanë mbetur vet
PSG-ja kërkon vazhdimin e huazimit ose uljen e çmimit për Mauro Icardin Edhe pse e ardhmja e Icardit në Paris u vendos shumë në diskutim për shkak të sjelljes së sulmuesit. Parisienët po mendo
Dortmund "harron" të zyrtarizojë Emre Can, e bën 3 javë pas huazimit Pa u mbushur një muaj nga transferimit të Emre Can në "Signal Iduna Park" (nga Juventusi), Borussia e Dortmundin ka zyrt
Nuk është pjesë e planeve të Sarrit, ylli i Juventusit pranë huazimit Marko Pjaca nuk bën pjesë në planet e Maurizio Sarrit dhe drejtuesit e Juventusit kanë vendosur ta huazojnë sërish, me q
Zidane po shtyn Vinicius drejt huazimit Pasi u la jashtë skuadrës së Real Madridit për ndeshjen e së martës kundër PSG-së, e ardhmja e Vinicius Jr është e pasig
Zyrtare: Mesfushori i Barcelonës i bashkohet Arsenalit Barcelona e ka konfirmuar në faqen zyrtare se Denis Suarez do t’i bashkohet Arsenalit deri në fund të këtij stinori në f
Arrihet marrëveshja, mesfushori i Barcelonës transferohet te Arsenali Arsenali është afër mbylljes së marrëveshje me Barcelonën për Denis Suarez. Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në
Gary Cahill pranë huazimit deri në fund te sezonit te skuadra e Ranierit Claudio Ranieri po kërkon me cdo kusht të përfcojë mbrojtjen e Fulhamit gjatë merkatos së janarit. Lajmet e fundit njoft
Skënderbeu bëhet gati për goditjet në merkato që ta bëjë 2017 vitin e tyre 2017-ta mund të quhet viti i Skënderbeut, jo vetëm për ecurinë në fushën e lojës por edhe për goditjet në merkato. Një s
Milan në orët në vazhdim mund të nëshkruajë me yllin e ardhshëm Milani po ushtron presion mbi Renato Sanchesin e Bayern Munich. Sipas asaj që raporton 'Tuttosport', marrveshja mund
Adebator sposton Cikalleshin në një ekip tjetër turk Sokol Cikalleshi ndryshon skuadër në ditën e fundit të merkatos. Bomberi i kombëtares i cili ka vuajtur mungesën e aktiv
Ujkani sponsorizon kalimin e Manajt te Pisa Pasi mbylli pa bujë periudhën e huazimit te Pescara, Rey Manaj është në një kërkim të një skuadra te re për pjesën e mbe
Manaj drejt huazimit te Panathinaikos Rey Manaj sezonin e ardhshëm mund të luajë në Greqi te skuadra e Panathinaikos. 19-vjecari shqiptar pritet të transfero
Manaj pranë huazimit në një tjetër ekip në Serinë A Rey Manaj për momentin do të largohet nga Interi për të fituar më shumë eksperiencë dhe minuta në këmbë. Sipas asaj që r
Bersant Celina pranë kalimit te Celtic Talenti i Përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina është shumë pranë huazimit për pjesën e mbetur të sezonit drejt Celti
Juventus, United i thotë "Jo" huazimit të Januzajt Edhe Juventusi interesohet për talentin e Manchester United Adnan Januzaj, i cili nuk po gjen hapësira te "Djajtë e Kuq"