999 rezultate për

huazim

De Laurentiis kundër Realit: Bayernit ia dhanë James në huazim, neve jo Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis është rikthyer të flasë për çështjen më të nxehtë të merkatos, atë të negoci
Ekuban hedh një hap të madh në karrierë, firmos me skuadrën e njohur në Serinë A Tashmë nuk ka më dyshime Joseph Ekuban do të jetë sulmuesi më i ri Partizanit, të paktën duke iu referuar sajtit të mirë
Bale drejt Bayernit, zbardhen detajet e transferimit Duket se e ardhmja e sulmuesit uellsian Gareth Bale është vendosur. 29-vjeçari do të luajë me Bayern Munich sezonin e ar
I mbaron huazimi 2 vjeçar, James Rodriguez pranë rikthimit te Reali James Rodriguez është në muajt e fundit të huazimit të tij 2-vjeçar në skuadrën e Bayern Munich, ndërsa gjermanët ende n
Zyrtare: Mesfushori i Barcelonës i bashkohet Arsenalit Barcelona e ka konfirmuar në faqen zyrtare se Denis Suarez do t’i bashkohet Arsenalit deri në fund të këtij stinori në f
Arrihet marrëveshja, mesfushori i Barcelonës transferohet te Arsenali Arsenali është afër mbylljes së marrëveshje me Barcelonën për Denis Suarez. Suarez pritet të arrijë në “Emirates” në
Gary Cahill pranë huazimit deri në fund te sezonit te skuadra e Ranierit Claudio Ranieri po kërkon me cdo kusht të përfcojë mbrojtjen e Fulhamit gjatë merkatos së janarit. Lajmet e fundit njoft
Karius nuk i harron gafat e tij as në Turqi Transferimi i portierit Karius te Beshiktash në formë huazimi për të shëruar “plagët” e finales së Championsit kundër Re
Ideja "brilante" e Crystal Palace: Të rinjtë, huazim falas Anglia prej vitesh është ndër skuadrat e para për shpenzimet dhe aktivitet kur bëhet fjalë për merkato. Por megjithë
E bujshme! PSG nuk paguan dot për Mbappe, Reali gati të përfitojë Kylian Mbappe pas paraqitje së mrekullueshme në Botëror, gjithashtu me klubin e tij, PSG, është kthyer në një nga futbol
Milan nuk dorëzohet, kjo është oferta e re pë serbin e Lazios Milani pasi kalojë me sukses krizën financiare dhe problemet me UEFA-n tashmë është përqëndruar plotësisht te merkatoje
"Dështimi" i Arsenal kalon në Seria A Futbollisti i Arsenalit dhe i Kosta Rikës, Joel Campbelli, raportohet se ka mbërritur në Itali dhe do të kryen testet mj
Barcelona tregon të ardhmen e Rafinhas, Inter shpreson... Drejtori për transferime ndërkombëtare i Barcelonës, Ariedo Braida ka konfirmuar që Rafinha “ndoshta do të rri” pas huaz
Higuain tek Milani, kjo është dita kur sulmuesi do të transferohet tek "Djalli" Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain po heziton për një huazim të mundshm tek Milani, por raportohet se të martën do t
Zyrtare: Andre Schurrle transferohet në Angli Andre Schurrle është zyrtarisht lojtar i Fulhamit. Fulhami ka konfirmuar se e ka transferuar Andre Schurrle nga Borus
Arrihet marrëveshja, Juventus transferon sih-lojtarin e Interit Juventusi ka rënë dakord me Valencian për të nënshkruar me Joao Cancelo për shumën e 38 milionë eurove. Sipas Sky Spo
Zyrtare: Alessio Romagnoli rinovon kontratën me Milanin Mbrojtësi i Milanit, Alessio Ramagnoli ka rinovuar kontratën me Milanin deri në vitin 2022. 23 vjeçari u transferua n
Barcelona dëshiron huazimin e Minas Mina nuk ka arritur të bind drejtuesit e Barcelonës duke mos arritur të përshtatet mirë tek katalunasit. Kësisoj kamp
Morinho mbrohet për largimin e Salah nga Chelsea: Unë e zbulova, por e shiti ekipi Mohamed Salah është në qendër të vëmendjes në gjithë botën ditët e fundit. Ai do të ishte xhevahiri i Chelseat sot nëse
Barcelona dëshiron në formë huazimi lojtarin e Unitedit Barcelona dëshiron nga United Luke Shaë për sezonin 2017/18. Sipas “The Sun” Barcelona e dëshiron mbrojtësin e majtë,