999 rezultate për

huaja

Shpërthen Joleza: Di 5 gjuhë të huaja dhe e kam mesataren 10 Joleza Koka ka pasur të gjithë kohën e mjaftueshme për të hedhur poshtë të gjitha keqkuptimet që u krijuan me të, në të
BDI: Partitë e vogla i krijuan shërbimet e huaja, do mbyllen pas zgjedhjeve Bashkimi Demokratik për Integrim sulmon partite e reja politike në Maqedoni. Nënkryetari i saj, Izet Mexhiti është shpre
Qeveria Rama mbështet investimet e huaja Kryeministri i vendit Edi Rama pasditen e kësaj të mërkure zhvilloi një takim me sipërmarrësit e huaj. Ai foli për lehtë
6 bomberat shqiptarë që kanë shënuar më shumë këtë sezon (FOTO LAJM) Legjionarët tanë kanë patur ecuri shumë të mirë në kampionatet me ekipet e tyre, me disa prej tyre që kanë bërë paraqitj
Mediat e huaja zbulojnë dashurinë e Angela Martinit Mesa duket, tashmë ka ardhur koha që Angela Martini të ketë njohur mashkullin e saj ideal dhe janë mediat e huaja që shk
Mustafa: Liberalizimi i tregut nuk ka rezultuar gjithmonë pozitiv (FOTO LAJM) ​Investime e huaja direkte në Kosovë ishte tema e diskutimive në një tryezë të organizuar nga Akademia e Shkencave
Ahmeti takon Ambasadorin Amerikan, diskutojnë situatën aktuale Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka qëndruar sot në rezidencën amerikane në Shkup ku është tak
Ja çfarë shkruajnë mediat e huaja për protestën e PD Mediat e huaja kanë pasqyruar protestën e opozitës të mbajtur sot. Në fokus vihet re përleshja ku opozita është përplas
Ahmeti: 4 investime të huaja do të hapin mijëra vende pune në Tetovë Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka pritur në selinë e partisë në Tetovë Kryetaren e Komisionit
Skandali seksual i artistëve në Tiranë, bënin orgji në ambasadat e huaja Kreut të Shoqatës së Ish-të Dënuarve dhe Përndjekurve Politikë, Tanush Kaso, i duket e turpshme që ende ngrihet pyetja n
Meta: Reforma në drejtësi, klimë të sigurtë për investimet e huaja Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta në kuadër të vizitës në Dyseldorf, ka zhvilluar takime me komisionet parlamentare të çësh
Pas padisë ja si përgjigjet Ronela Hajati për klipin e ri Pas padisë që u ngrit ndaj Ronela Hajatit, ajo ka zgjedhur që të prononcohet në rrjetet sociale shkurtimisht. Kenget
Thuram: Franca është në luftë sepse ka bombarduar vende të huaja “Hollande ka thënë se ne francezët jemi në luftë pas atentateve në Paris? Vendi im është në luftë, por jo nga e premtja.
DEKLARATA BOMBË/ Hila: Shërbimet e huaja organizuan protestat për armët kimike Këto ditë bëhen plot dy vjet që prej protestave masive kundër sjelljes së armëve kimike siriane për t’u shkatërruar në t
Topi flet për spiunë të agjenturave të huaja në PD Ish-Presidenti Bamir Topi ka dhënë një intervistë në gazetën e partisë së tij duke thumbuar Partinë Demokratike në lidhj
"Ministra shqiptarë kanë takuar Arkanin në Dibër, UDB kishte spiunët e saj në Shqipëri" Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, në një intervistë për gazetën "Shqiptarja.com", është shprehur s
Rita Ora pushton mediat e huaja, ende jehona e dasmës kosovare (FOTO LAJM) Anëtarja e jurisë së X-Factor, Rita Ora, pak kohë më parë ishte e pranishme në një dasmë në Kosovë. Ky xhest i bukuroshe
Mediat e huaja: Shqipëria hyn në histori Të gjitha mediat e huaja sportive i kanë bërë jehonë lajmit të kualifikimit të Shqipërisë në fazën finale të Euro 2016,
Mediat e huaja jehonë tifozëve të Skënderbeut (FOTO LAJM) Skuadra e Skëndërbeut luajti sfidën e dytë në Europa League përballë Lokomotiv Moskës në Rusi. Djemtë e drejtuar nga Mir
Ja aksioni i policisë në një lokal nate (VIDEO) Një kontroll i policisë i kryer në një lokal nate, ka bërë shoqërimin në polici të 26 balerinave shqiptare dhe të huaja.