999 rezultate për

http

Koronavirusi i mori të atin, aktorja bën postimin prekës me foton nga spitali (FOTO LAJM) Aktorja Sophia Myles, e cila njihet për rolet e saj në Underëorld, Doctor Who dhe Moonlight ndau fotografinë e fundit të
Edhe një tjetër rast me Koronavirus në Kosovë, shkon në 21 numri i të prekurve Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka konfirmuar se është shënuar edhe një rast i ri me koronavirus në Kosovë.
Sot më shumë se kurrë, 6 site ku mund të lexoni libra online Nëse gtjithmonë jeni ankuar se nuk keni patur kohë të mjaftueshme për të lexuar, sot nuk vlejnë justifikimet. E nëse
Koronavirusi, reagon edhe Milot Rashica Tashmë janë konfirmuar dy raste të infektuara me koronavirus në shtetin e Kosovës. Menjëherë pas kësaj, ka reaguar ed
Tifozi hyn në fushë për ta takuar në mes të ndeshjes, acarohet keq Ronaldo (VIDEO) Juventusi u mposht me rezultat 1-0 nga Lyoni në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve. Cristiano Ron
"Ishte plot me agjentë të CIA-s": Mister rrëzimi i avionit në Afganistan Gjatë mesditës së sotme BBC raportoi rrëzimin e një avioni me 83 pasagjerë në jug-lindje të Afganistanit, në një zonë të
Banesa të rrënuara e njerëzit me vrap nëpër rrugë: Allahu na ndihmoftë! (VIDEO) Një tërmet i fortë me magnitudë 6.8 të shkallës Rihter ka lëkundur Turqinë. Sipas CNN në Turqi, epiqendra është shënu
Juventus - Cagliari, formacionet zyrtare: "Zonja e vjetër" synon kreun Juventusi do të tentojë ta rimarrë kreun e tabelës së Serisë A – të paktën deri në mbrëmje, kur luan Interi kundër Napol
Së bashku për Shqipërinë! Steaua e Bucurestit i vjen në ndihmë të prekurëve nga tërmeti Edhe klubi legjendar Steaua e Bucureștit po i vjen në ndihmë shqipërisë, shkruan Albeu.com. Përmes një njoftimi
E moshuara shpirtgjërë dhuron për të prekurit nga tërmeti: Asgjë s'marrim me vete! (VIDEO) Një rast tepër i veçantë vjen nga kjo e moshuar që shihni në videon e bashkëngjitur lajmit, ku ka treguar edhe çfarë ka
I morën "karriget" Bashës e Monikës, kjo është pasuria e deputetëve të rinj opozitar Zëvëndesimi i deputetëve të opozitës nga rradhët e tyre në parlamentin shqiptar u bë me shumë bujë. Pavarësisht se u
Bëjnë për spital motrat, arrestohen vëllezërit Në dy raste të ndara, në Prishtinë dhe Graçanicë, policia ka arrestuar dy të dyshuar të cilët kishin rrahur fizikisht mo
Nga kërcimi seksi i nuses, te të ftuarit VIP: Brenda dasmës së vëllait të Gjikos ( VIDEO) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, vëllai i Gjikos, Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si produc
Vijon skandali: FIFA nuk lejoi votat e Egjiptit për të shpallur Salahun më të mirin Deklaratat kontroverse rreth votimeve të FIFA-s për çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në botë kanë vazhduar edhe më
Jese Rodriguez pagoi 5000 euro për ta eliminuar ish-të dashurën nga "Big Brother" Kohë më parë, Jese Rodriguez i kishte shpenzuar pesë mijë euro për të dërguar mesazhe në mënyrë që ta eliminojë ish të d
Momenti si nxirren trupat e pajetë nga koncerti i Soolking, detaje të tjera (VIDEO) Soolking është një ndër reperët më të njohur të momentit në rrafshin ndërkombëtar. Algjeriani u bë i njohur edhe te publ
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Unaza më e shtrenjtë në botë me 7.777 diamante, çmimi marramendës (VIDEO) Një unazë rekord-thyese përmban 7.777 diamante dhe që është vlerësuar me çmim prej 4.4 milionë dollar. “Lakshikaa Jew
Greqia në flakë, rikthehet tmerri i vitit të shkuar (FOTO & VIDEO) Prej disa ditësh zona të tëra në Greqi janë duke u djegur. Flakët stimulohen edhe nga era e fortë duke e bërë kështu të
Meta bën shqiponjën në majë të malit dhe ka një mesazh (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ndodhet prej ditësh në Bjeshkët e Prevallësnga ku edhe ka dhënë një mesazh këtë mëngjes. I veshu