E FUNDIT/ Milani nuk i ndahet Interit, kuqezinjtë mundin Romën por dëmtohet Ibra (
999 rezultate për

http

ZYRTARE/ Zbulohet data e fillimit dhe mbarimit të Premier League për sezonin 2020/21 Premier League ka konfirmuar zyrtarisht datat për fillimin dhe mbarimin e sezonit të ri 2020/20. Drejtuesit e Premier
"Nuk ka Top të Artë", Barça mburret me Messin dhe "thumbon" Ronaldon: Të gjithë e dinë kush është më i miri (FOTO LAJM) Revista franceze “France Football” njoftoi pasditen e sotme se ka vendosur të mos japë çmimin prestigjoz “Topi i Artë” p
Tifozëve nuk u del inati me UEFA-n, mendojnë se Lewandowski është "plaçkitur" për Topin e Artë këtë vit Këtë të hënë është bërë me dije se për herë të parë që nga vitit 1956, Topi i Artë nuk do të ndahet për sezonin e ri 201
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Deportivo Alaves Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Deportivo Alaves. "Los Blancos" duan titullin dhe shihe
Festa nuk ka mbaruar ende, brenda ditëlindjes luksose së Era Isrefit (VIDEO) Më 4 korrik këngëtarja e dashur Era Istrefi festoi 26 vjetorin, pasi.
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Formacionet zyrtare: Real Madrid-Getafe, "Los Blancos" duan të mbajnë kreun Reali i Madridi do të luajë në orën 22:00 në shtëpi ndaj Getafes. Los Blancos duan vetëm fitoren për të mbajtur kreun
"A jam si Cuadrado?", Ronaldo sfidon Columbianin Cristiano Ronaldo vazhdonte bëjë postime epike në rrjetet e tij sociale. Ylli portugez ndiqet nga më shumë se 300 milion
Momente gëzimi, vallëzimi tipik i Jurgen Klopp në festën e titullit të Liverpooli Jurgen Klopp pasi u shpall kampion, në deklaratën e tij të parë tha se ishte shumë i emocionuar. Ky ishte titulli i p
Kërcimi i çiftit dhe lotët e Ledionit, Sara publikon pamjet nga dasma madhështore (VIDEO) Duhet thënë se Sara Hoxha dhe Ledioni patën dasmën më intime të mundshme, dhe asnjë pamje nuk doli deri vonë. Por ish
Premier League rifillon me një gabim amatoresk, topi hyn në portë, por goli nuk pranohet (VIDEO) Kampionati anglez ka rifilluar pas tre muajsh pauzë. Ndeshja e parë pas rikthimit ishte ajo në mes të Aston Villës dh
Zbardhen pamjet, momenti kur policia sekuestron "thesin" me euro në Portin e Durrësit (VIDEO) Dalin pamjet e sekuestrimit të miliona eurove në Portin e Durrësit. Në video duket momenti kur policia nxjerr nga ura
E gjithë bota në kërkim të shqiptares nga Maqedonia (VIDEO) Nakshije.M është ish e dashura e të dyshuarit kryesor, në rastin Madeleine McCann dhe autoritetet gjermane kanë lëshuar
Veliu zotohet për luftë të pakompromis ndaj krimit dhe korrupsionit Agim Veliu ka rimarr sot detyrën e Ministrit të Punëve të Brendshme. “Rikthim në punë për të
ZYRTARE/ Datat dhe oraret e La Liga për rinisjen e kampionatit La Liga ka zbuluar datat e rikthimit të kampionatit. Sezoni do të rifillojë më 11 qershor me derbin Sevilla-Betis dh
Juve feston kampionatin e 2006 që më pas "Calciopoli" ia hoqi (VIDEO) Juventus kujton në rrjetet sociale më 14 maj si sot 14 vjet më parë, kampionatin numër 29 në historinë e klubit në fus
Të gjithë të fiksuar me sfidën e fundit në "Tik Tok" (VIDEO) TikTok nuk është rastësisht platforma më e famshme e momentit dhe ngushëllimi i të gjithëve gjatë karantinës. Ka diçka n
Rama prezanton platformën e re: Si të merrni leje për të dalë me makinën tuaj! Me anë të një postimi në Facebook, kryeministri Rama ka prezantuar platformën e re të aplikimit për të marrë leje në ra
Sot më shumë se kurrë, 6 site ku mund të lexoni libra online Nëse gtjithmonë jeni ankuar se nuk keni patur kohë të mjaftueshme për të lexuar, sot nuk vlejnë justifikimet. E nëse
Videot e këtyre mjekëve do t'ju zbukurojnë ditën (VIDEO) Mjekët, infermierët dhe punonjësit e tjerë të shëndetësisë janë në radhë të parë në luftën kundër Covid-19, një sëmundje