999 rezultate për

http

Formacionet zyrtare, WBA-Chelsea Chelsea do të luajë në transfertë ndaj WBA në orën 18:30. Skuadra e Lampard do kërkojë fitoren për të harruar humbje
30 transferimet më të shtrenjta në historinë e futbollit (VIDEO) “Goal” ka publikuar emrat e 30 futbollistëve më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Agjencia e njohur e lajmeve sp
EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Luis Suarez do të veshë fanellën e Atletico Madridit. Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll
Fjalët e para të Kumbullës si lojtar i Romës Marash Kumbulla tashmë është futbollist i Romës. Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla u bashkua me Romën për 2 milionë
Nënshkruhen Letrat e Interesit për financimin e "Autostradës së Paqes" mes Kosovës dhe Serbisë Pas marrëveshjes së nënshkruar në Uashington nga Kosova dhe Serbia më 4 shtator, gjatë ditës së sotme janë nënshkruar ed
Frikë te Reali, Hazard dëmtohet sërish Eden Hazard u dëmtua sërish. Belgu nuk luajti asnjë minutë me Belgjikën në ndeshjet e Nations League dhe u kthye në Madr
ZYRTARE/ Ardian Ismajli prezantohet në klubin e Serisë A Pritja merr fund, edhe Ardian Ismajli i shtohet kolonisë së madhe të shqiptarëve në Serinë A, ku tashmë është sistemuar
Arrestohet Conor McGregor Conor McGregor u arrestua në Korsikë nën dyshimin e sulmit seksual dhe ekspozitës seksuale pas një ankese të paraqitur n
E kërkoi Juve? Reagon francezi Sulmuesi i Chelsea, Oliver Giroud, u mendua se ishte afër Juventusit, por sulmuesi francez ka hedhur gjithçka poshtë. Ai
Lazio pranë Muriqit, Fenerbahçe del me deklaratë zyrtare Lazio vijon bisedimet me Fenerbahçen për të afruar Muriqin ku me shumë mundësi ai do të firmosë me skuadrën italiane, sh
ZYRTARE/ Tonali firmos për Milanin, detajet e kontratës dhe numri në fanellë Sandro Tonali është futbollisti më i ri i Milanit. Klubi kuqezi e prezantoi zyrtarisht dhe pasi kreu vizitat mjekësore i
Ozil zgjedh formacionin e ëndrrave, bën pjesë CR7 Mesfushori i ArsenalIT Mesut Ozil ka zgjedhur formacionin e ëndrrave. I pyetur për formacionin e ëndrrave, Ozil-i for
Tifozët e Barcelonës në festë, zbulohet takimi Messi-Guardiola Lionel Mesi dëshiron të largohet nga Barcelona, dhe skuadra favorite për ta marrë është Mançester Siti. Trajneri i e
La Liga del bllof, zbulohet pika në kontratë që e lejon Messin të largohet falas Vazhdon saga mes Leo Mesit dhe Barcelonës. Sulmuesi kërkon të largohet si lojtar i lirë , ndërsa ekipi katalanas insisto
Shokon modelja joshëse: Kam shkuar me 7 basketbollistë të NBA brenda një nate (FOTO LAJM) Modelja superseksi me pseudonimi “Ayyejae” ka bërë një rrëfim shokues që po bën xhiron e internetit. Bukuroshja ka pranu
A po kërkon largimin nga Barça? Gruaja e Messit "vulos" gjithçka Lajmi se Messi ka kërkuar nga klubi katalanas largimin e menjëhershëm, mbas turpërimit 8-2 ndaj Bayern Munich, mori dhen
Friedkin Group është zyrtarisht pronar i ri i Romës Roma po fillon një epokë të re me pronar të ri – Friedkin Group. Kompania ka njoftuar zyrtarisht se kanë blerë shumic
LVV i kërkon bashkëpunim PDK-së për rrëzimin e qeverisë Hoti Drejtori i Zyrës për Komunikim në Partinë Demokratike të Kosovës, Bashmir Xhemaj, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i ka
Pamje të fikshme: Shpërthim i fuqishëm në kryeqytetin e Libanit (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ndodhi sot në kryeqytetin libanez, Bejrut duke dëmtuar ndërtesat dhe zyrat përreth qytetit.
Banega shkakton skandal duke festuar pa maskë në klub, në një vend ku ka shumë raste me COVID-19 (VIDEO) Mesfushori i Sevillas, Ever Banega, ka shkaktuar skandal vetëm pak ditë para ndeshjes së Ligës së Evropës kundër Romës.