999 rezultate për

http

Barcelona zbulon fanellat për "El Clasico" (FOTO LAJM) Skuadra e Barcelonës ka publikuar fanellat e reja, që do të përdorën për ndeshjen e parë "El Clasico" të këtij viti (202
Publikohet aksidentalisht logo e re e Interit Logo e re e Interit thuhet se është publikuar aksidentalisht nga kompania Nike, raportojnë mediat italiane. Interi po
Po rrinte si i ngrirë, senatori amerikan bëhet meme me "shpejtësinë e dritës" Qëndrimi i ngrirë i senatorit amerikan, Bernie Sanders gjatë përurimit të presidentit, Joe Biden është bërë viral në int
Dani Alves paralajmëron rikthimin e bujshëm në Europë Befasia e merkatos së janarit duket se do të jetë rikthimi i Dani Alvesit në futbollin europian. Së fundmi futbollist
U zhduk në 3 000 metra lartësi, gjenden pjesët e avionit në det (VIDEO) Pjesë të avionit të Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord , i cili u zhduk në 3000 metra lartësi në kryeqyteti
E pazakontë: Shkon në stërvitje me fanellën e rivalëve të përjetshëm, rojet e sigurisë i mbyllin derën me forcë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Belgjikë. Lojtari i klubit të Antwerp ka zgjuar zemërimin e drejtuesëve të sku
Ibrahimovic gëzon tifozët para ndeshjes me Juventusin: Tik tak, tik tak (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic mund të jetë gati për derbin që Milani të mërkurën do ta zhvillojë me Juventusin. Suedezi është ja
Reali gjen pasuesin e Marcelos Mbrojtësi i Sporting Lisbon, Nuno Mendes, është bërë njëri nga objektivat kryesorë të Real Madrid për mbrojtjen. Real
Momenti kur një qen pushton fushën dhe vjedh këpucën (VIDEO) Divizioni i Lartë i Bolivisë nuk ka dalë shpesh në titujt e gazetave më të mëdha, por ka arritur të bëjë këtë javë falë
Dalin votat: Ronaldo befason me pikët për Messin, argjentinasi nuk thyen traditën Janë zbuluar votat e çmimit “The Best” për Robert Lewandowskin. Interes të madh kanë patur votat e Cristiano Ronaldos dh
Klopp trajneri më i mirë i vitit, provokon keq Bayern FIFA këtë vit ka vendosur që çmimet për më të mirët e vitit 2020 ta dhuroi në një ceremoni virtuale. Shtëpia më e mad
79 gola në 100 ndeshje me Juven, CR7 ka një synim të madh 79 gola në 100 ndeshje me fanellën e Juventusit. Është ky rrugëtimi i Cristiano Ronaldos me bardhezinjtë, ku sot isht
Nuk i mjaftoi që e eliminoi nga "Champions", Shakhtar tallet keq me Interin (FOTO LAJM) Sikur të mos i mjaftonte fakti që e hoqi Interin nga "Champions League" dhe "Europa League", Shakhtar Donetsk vjen me nj
Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat Sulmuesi i Atletico Madridit, Joao Felix, ka folur në lidhje me famën që i ka dhënë futbolli. Ai është i lidhur, por ka
Tërmet në Maqedoninë e Veriut, ndihet edhe në Kosovë Në Maqedoninë e Veriut ka ndodhur një tërmet me një fuqi prej 3.9 shkallësh. Epiqendra e këtij tërmeti ishte në veri
Futbollistja që refuzoi të nderojë Maradonën tregon arsyen Diego Armando Maradona vdiq në moshën 60 vjeçare nga sulmi në zemër, ai u nderua nga sportistë anë e mbanë botës. Por
Befason Ibra, dhurata "PlayStation" për shokët e skuadrës (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani. Ibra është lider si brenda ashtu edhe
25 vite nga debutimi i Buffon, tregon se si kanë ndryshuar kohët për këto vite Gianluigi Buffon bëri debutimin e tij në Serie A me Parma 25 vjet më parë, ndërsa pjesa e tjetër është histori. Më
"K*rvë, kurrë nuk do ta fal", gruaja e Iscos publikon mesazhet ofenduese Mesfushori i Real Madrid, Isco, u rikthye si titullar në sfidën e djeshme kundër Valencias. Pritshmëritë ishin të mëd
Eto'o përfshihet në një aksident të frikshëm Samuel Eto'o është përfshirë në një aksident me makinë. Sipas mediave kamerunase, ai u aksidentua me makinën e tij ng