999 rezultate për

http

Befason Ibra, dhurata "PlayStation" për shokët e skuadrës (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani. Ibra është lider si brenda ashtu edhe
25 vite nga debutimi i Buffon, tregon se si kanë ndryshuar kohët për këto vite Gianluigi Buffon bëri debutimin e tij në Serie A me Parma 25 vjet më parë, ndërsa pjesa e tjetër është histori. Më
"K*rvë, kurrë nuk do ta fal", gruaja e Iscos publikon mesazhet ofenduese Mesfushori i Real Madrid, Isco, u rikthye si titullar në sfidën e djeshme kundër Valencias. Pritshmëritë ishin të mëd
Eto'o përfshihet në një aksident të frikshëm Samuel Eto'o është përfshirë në një aksident me makinë. Sipas mediave kamerunase, ai u aksidentua me makinën e tij ng
Kartoni i verdhë më i çuditshëm merret nga Luis Suarez Dueli i vlefshëm për Champions League mes Lokomotivës së Moskës dhe Atletikos së Madridit ka sjellë një episod të veçant
Rekordi më i pazakontë në Europa League, e regjistron Dundalk Një rekord i pazakontë për një ndeshje futbollit, që e regjistron skuadra e Dundalk. Nuk kishte ndodhur kurrë në histori
Penallti në ndeshjen Krasnodar-Chelsea (VIDEO) Chelsea nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për të kaluar në epërsi ndaj Krasnodarit në minutën e 14 të ndeshjes. Nga pika
Arsenali e përjashtoi, Ozil bëhet "parashikues" i ndeshjeve Trajneri i Arsenali, Mikel Arteta, i la pa fjalë tifozët e Arsenalit kur ai nuk e përfshiu në listën e lojtarëve të ftua
"Nuk do ta pastroj asnjëherë", reagimi epik i Camavingas Eduardo Camavinga ka bërë një reagim sa qesharak aq interesant në momentin kur ka shkëmbyer fanellat me Cristiano Ronald
Tifozët maqedonas në postimin e Enis Bardhit: Shqiptari i mirë është shqiptari i vdekur Sonte me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës, duel ky në kuadër të
Pasi u shkatërruan nga Tottenham, Man City provokon keq Man United në Twitter Manchester United u shkatërrua sot në Old Trafford 1-6 nga Tottenham duke i rikthyer hijet e së shkuarës, shkruan Albeu.
Formacionet zyrtare, WBA-Chelsea Chelsea do të luajë në transfertë ndaj WBA në orën 18:30. Skuadra e Lampard do kërkojë fitoren për të harruar humbje
30 transferimet më të shtrenjta në historinë e futbollit (VIDEO) “Goal” ka publikuar emrat e 30 futbollistëve më të shtrenjtë në historinë e futbollit. Agjencia e njohur e lajmeve sp
EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Luis Suarez do të veshë fanellën e Atletico Madridit. Sulmuesi uruguaian i është bashkuar rivalit nga qyteti spanjoll
Fjalët e para të Kumbullës si lojtar i Romës Marash Kumbulla tashmë është futbollist i Romës. Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla u bashkua me Romën për 2 milionë
Nënshkruhen Letrat e Interesit për financimin e "Autostradës së Paqes" mes Kosovës dhe Serbisë Pas marrëveshjes së nënshkruar në Uashington nga Kosova dhe Serbia më 4 shtator, gjatë ditës së sotme janë nënshkruar ed
Frikë te Reali, Hazard dëmtohet sërish Eden Hazard u dëmtua sërish. Belgu nuk luajti asnjë minutë me Belgjikën në ndeshjet e Nations League dhe u kthye në Madr
ZYRTARE/ Ardian Ismajli prezantohet në klubin e Serisë A Pritja merr fund, edhe Ardian Ismajli i shtohet kolonisë së madhe të shqiptarëve në Serinë A, ku tashmë është sistemuar
Arrestohet Conor McGregor Conor McGregor u arrestua në Korsikë nën dyshimin e sulmit seksual dhe ekspozitës seksuale pas një ankese të paraqitur n
E kërkoi Juve? Reagon francezi Sulmuesi i Chelsea, Oliver Giroud, u mendua se ishte afër Juventusit, por sulmuesi francez ka hedhur gjithçka poshtë. Ai