999 rezultate për

href

5 ditë nga data e zgjedhjeve për presidentin e ri të Barcelonës, kush është favorit? Barcelona po përgatitet për të zgjedhur presidentin e ri të klubit që do të vendoset në datën 7 mars. Emri i tij do
Ibra nuk ka dyshime: "Fenomeni" ishte futbolli (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç nuk ka dyshime se kush është futbollisti më i mirë i të gjitha kohëve, ai të cilin suedezi e vlerëson
LVV "merr frenat" në Rahovec, lë pas partitë kundërshtare Në Rahovec, LVV kryeson ndjeshëm ashtu sicc edhe pritej. Mësohet se partia e cila deri tani diskutohet edhe si fitues
Tre parti në luftë për votat e Gjakovës, cila kryeson LDK është momentalisht në krye të Gjakovës me 5.22%. Rezultatet LIVE nga Albeu.com nxjerrin në pah afërsinë deri në k
Ramos një hap larg Realit, postimi i fundit lë të kuptohet shumë (FOTO LAJM) Sergio Ramos duket se ka dhënë një sinjal të madh për të ardhmen e tij në Real Madrid mes interesit nga Manchester Unite
ZYRTARE/ Man United largon Lingard, sulmuesi firmos me ekipin e njohur (VIDEO) West Ham ka zyrtarizuar huazimin e Jese Lingard nga skuadra e Manchester United. Lojtari nuk ia doli të rifitonte vendin
3 klube shqiptare në listën e ekipeve me më shumë tifozë, Partizani udhëheq Shqipërinë (FOTO LAJM) Tifozët janë magjia e futbollit, të cilët i japin lojës një tjetër emocion. Madje shpesh numri i tifozëve përdoret e
Napoli largon mbrojtësin, Hysaj tani ka më shumë hapësira Fiorentina ka zyrtarizuar blerjen e saj më të re. Bëhet fjalë për ish-mbrojtësin e djathtë të Napolit, Kevin Malkui q
ZYRTARE/ Klubi i njohur konfirmon transferimin e Shinji Kagawa PAOK Selanik ka bërë zyrtare transferimin e japonezit, Shinji Kagawa ditën e sotme. Japonezi kalon në klubin grek me
U zhduk në 3 000 metra lartësi, gjenden pjesët e avionit në det (VIDEO) Pjesë të avionit të Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord , i cili u zhduk në 3000 metra lartësi në kryeqyteti
Ibrahimovic gëzon tifozët para ndeshjes me Juventusin: Tik tak, tik tak (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic mund të jetë gati për derbin që Milani të mërkurën do ta zhvillojë me Juventusin. Suedezi është ja
Reali gjen pasuesin e Marcelos Mbrojtësi i Sporting Lisbon, Nuno Mendes, është bërë njëri nga objektivat kryesorë të Real Madrid për mbrojtjen. Real
Momenti kur një qen pushton fushën dhe vjedh këpucën (VIDEO) Divizioni i Lartë i Bolivisë nuk ka dalë shpesh në titujt e gazetave më të mëdha, por ka arritur të bëjë këtë javë falë
Dalin votat: Ronaldo befason me pikët për Messin, argjentinasi nuk thyen traditën Janë zbuluar votat e çmimit “The Best” për Robert Lewandowskin. Interes të madh kanë patur votat e Cristiano Ronaldos dh
Klopp trajneri më i mirë i vitit, provokon keq Bayern FIFA këtë vit ka vendosur që çmimet për më të mirët e vitit 2020 ta dhuroi në një ceremoni virtuale. Shtëpia më e mad
Nuk i mjaftoi që e eliminoi nga "Champions", Shakhtar tallet keq me Interin (FOTO LAJM) Sikur të mos i mjaftonte fakti që e hoqi Interin nga "Champions League" dhe "Europa League", Shakhtar Donetsk vjen me nj
Tërmet në Maqedoninë e Veriut, ndihet edhe në Kosovë Në Maqedoninë e Veriut ka ndodhur një tërmet me një fuqi prej 3.9 shkallësh. Epiqendra e këtij tërmeti ishte në veri
Befason Ibra, dhurata "PlayStation" për shokët e skuadrës (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic po kalon një moment fantastik në sezonin e dytë te Milani. Ibra është lider si brenda ashtu edhe
25 vite nga debutimi i Buffon, tregon se si kanë ndryshuar kohët për këto vite Gianluigi Buffon bëri debutimin e tij në Serie A me Parma 25 vjet më parë, ndërsa pjesa e tjetër është histori. Më
Kartoni i verdhë më i çuditshëm merret nga Luis Suarez Dueli i vlefshëm për Champions League mes Lokomotivës së Moskës dhe Atletikos së Madridit ka sjellë një episod të veçant