999 rezultate për

hoxholli

Detaji që shmangu masakrën në Kavajë Ngjarja e djeshme me një të vrarë dhe një të plagosur në Kavajë mund të kishte përfunduar me të tjerë viktima. Tashmë
Gënjeu për marrëdhënien me të, çfarë e kishte Marsida policin Marsida Qatja ka gënjyer fillimisht në dëshminë e saj para oficerëve të Policisë Gjyqësore duke thënë se policin Bledar
Sherri nisi nga lidhja e dashurisë, kush është viktima në Kavajë (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo n
FOTOT/ Hoxholli shkoi me kallash në shtëpinë e ish-të dashurës, polici qëlloi për vetëmbrojtje Detaje të reja kanë dalë në dritë për ngjarjen e rëndë në qytetin e Kavajës. I plagosuri është një efektiv policie i
Lihet i lirë biznesmeni bashkë me bashkëshorten e tij Ditën e sotme gjykata kavendosur lirimin e biznesmenit Rrapush Hoxholli dhe të gruas së tij Vjollca. Ata akuzohen për
Kjo familje sot ka nevojë për ndihmën tonë! Ditë më parë, aktivisti Ilir Hoxholli pati bërë publik një kërkesë për të ndihmuar Najada Celsulën, e cila ka pësuar një
Aisha dhe Sidorela, dy motrat që presin ndihmën tuaj! Aktivisti Ilir Hoxholli ka vizituar një familje në Gramsh dhe ka zbuluar realitetitn e trishtë ku jetojnë. Pas kësaj
I shiste apartamentet nga dy herë, ja kush është pronarja mashtruese e pallateve Arrestohet me akuzën e mashtrimit dhe falsifikimit të dokumenteve ndërtuesja Vjollca Hoxholli. Ajo akuzohet se ka përfit
Legalizimi i prostitucionit / Hoxholli: O Zot na fal që nuk kemi forcë të reagojmë! "Legalizimi i drogës dhe prostitucionit mund të jetë një resurs i madh për ekonominë shqiptare. Pse të mos zbatojmë
Administratorja e ndërtimit në gjykim pas akuzave për mashtrim Prokuroria e Tiranës dërgon për gjykim shtetasen Vjollca Hoxholli, administratore e shoqërisë së ndërtimit “Gora shpk”,
Pelegrinët shqiptarë në Mekë, Hoxholli: Të gjithë janë mirë Për peligrinazh në Mekë këtë vit kanë shkuar një grup besimtarësh myslimanë të udhëhequr nga kreu i Komunitetit Mysliman
Komuniteti Mysliman dhe KSHK aktivitet për fëmijët në nevojë Komuniteti Mysliman i Shqipërisë dhe Komiteti Shtetëror i Kulteve kanë mbledhur paraditen e sotme në Cirkun Kombëtar, fë