999 rezultate për

hoxhen

"Mos e tepro kaq shumë zog...", Luana Vjollca sherr me Lori Hoxhën? (FOTO LAJM) Lori Hoxha njihet ndryshe edhe si njw nga trashgimtaret e medias Top Channel. Ajo ka fituar mijwra ndjekws nw rrjette so
Në burg për protestën e 16 shkurtit, gjykata merr vendimin për Florenc Hoxhën Florenc Hoxha dhe 5 të arrestuarit e tjerë pas protestës së 16 shkurtit do të vijojnë të qëndrojnë në burg. Gjykata
Ngacmoi publikisht Lori Hoxhën, Visi i përgjigjet Ledrit (FOTO LAJM) Një trekendësh i cuditshëm është formuar ditëne sotme në Instgaram. Ka qenë Ledri ai që i ka komentuar blogeres së n
PD: Prokuroria ka shkelur ligjin për Florenc Hoxhën Juristi Ivi Kaso, Sekretari për Zgjedhjet në PD, ka përfaqësuar në gjykatë sot protestuesit e arrestuar nga Policia për
Mes tyre një grua, kërkohet burg për Florenc Hoxhën dhe të ndaluarit e tjerë Gjykata e Tiranës do të vlerëojë arrestimin e personave që morën pjesë në protestën e opozitës ditën e shtunë, të cilët
Futu mrena mor by***ir! Policia godet Florenc Hoxhën gjatë ndalimit (VIDEO) Forca të shumta policie kanë shoqëruar mbrëmjen e sotme Florenc Hoxhën, ish-kreun e Policisë Pashkiake të Tiranës. N
Po shkon 100 vjeçe, nusja e djalit uron Nexhmije Hoxhën për ditëlindje Nexhmijë Hoxha, një nga figurat më polemike në jetën publike të vendit, vazhdon të jetë në vëmendjen e opinionit publik
"Ç'është kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?", Nano provokon Artan Hoxhën ‘’ǒështë kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?”, kjo ishte pyetja provokative e Mustafa Nanos për gazet
Del videoja, momenti kur Fatmir Xhafaj përqafon Enver Hoxhën dhe Mehmet Shehun (VIDEO) Top Story u fokusua kësaj here tek një profil i Fatmir Xhafajt, një nga politikanët më të spikatur të politikës shqiptar
Gega nuk grumbullon Alban Hoxhën për derbin ndaj Tiranës Partizani nuk do të ketë për derbin e së premtes Alban Hoxhën. Portieri të kuqve u liruar 24 orë më parë teksa kaloi
Çiljeta u merakos për Alban Hoxhën, e viziton në paraburgim Alban Hoxha u arrestua 3 ditë më parë nga Policia e Tiranës, shkak u bë konsumimi i tepër i alkolit nga ana e kapitenit
U arrestua, gjykata jep vendimin për Alban Hoxhën Gjykata e Tiranës ka dhënë pak minuta më parë masën e sigurisë për portierin e Partizanit, Alban Hoxha. Portieri i nj
"Shqiponja vulgare? Rama po hakmerret për Enver Hoxhën" Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguarpas komenteve të pasardhësit Edi Rama, për simbolin e Shqiponjës në doganë.
Shqiptari rrëfen vizitën në Korenë e Veriut, të gjithë e njohin Enver Hoxhën Ka vizituar shumë shtete në botë, por vizita në shtetin e izioluar të Koresë së Veriut i ka lën një përshtypje interesan
Komunistët me Nexhmije Hoxhën festojnë ditëlindjen e diktatorit (FOTO LAJM) Dje ishte 110 vjetori i lindjes së diktatorit Enver Hoxha që robëroi shqiptarët për vite me radhë. Teksa për shumë nj
Rezarta Shkurta nderon Enver Hoxhën (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta ka nderuar Enver Hoxhën përmes një postimi në InstaStory duke shpërndarë atë që ka thënë Teuta Hoxha në
Kush është Landi i Mirasit, për ekzekutimin e të cilit polici akuzon Artan Hoxhën (FOTO LAJM) Përmes një komenti në profilin e Artan Hoxhës në Facebook, ish-oficeri i Policisë Gjyqësore Emiljano Nuhu akuzon gazetar
Polici akuzon Artan Hoxhën: Shite informatorin për 3 000 euro, atë e vranë grupet kriminale (FOTO LAJM) Akuzat ndaj djalit të deputetit të PS në Lezhë kanë shkaktuar zhurmë të madhe në media. Në këtë debat janë përfshirë edh
Ledion Liço e kujtoi Dritan Hoxhën me këtë detaj në dasmën e bujshme Ceremonia e martesës së Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, e cila u mbajt më 11 gusht në buzë të liqenit të Comos në Itali, t
Reagon Tërmet Peçi pas videos ku këndonte për Enver Hoxhën: Le t'më heqin! (VIDEO) Pas videos ku shihet kryebashkiaku i Tepelenës Termet Peçi duke kënduar këngë për Enver Hoxhën, ka reaguar për herë të p