999 rezultate për

hoxhaj

Hoxhaj mbron shefin e tij, a kanë prova kundër Rrahim Hashimit? Zëvendëskryetari i PDK’së, Enver Hoxhaj ka mbajtur konferencë për media një ditë pasi u publikua një video të personave
Hoxhaj reagon pas ndalimit të dy zyrtarëve të qeverisë së Kosovës në Serbi Zëvendëskryeministri i Kosovës Enver Hoxhaj ka reaguar pas ndalimit të dy zyrtarëve serb të Qeverisë së Kosovës ne pikën
Ish-bashkëpunëtori i Thaçit reagon ashpër ndaj Sali Berishës Në një debat televiziv, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka akuzuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin, se
Thaçi: E mbështeta “taksën e Veselit dhe Hoxhajt” ndaj mallrave serbe Derisa kryeministri Ramush Haradinaj në T7 tha se Presidentin Thaçi bashkë me Edi Ramën i kanë bërë presion në Berlin, p
Hoxhaj: Falë gjakut të shqiptarëve jemi të pavarur Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka marrë pjesë në akademinë përkujtimore për Masakrën e Tivarit, e cila u m
Hoxhaj thotë se është i gatshëm të japë dorëheqje Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vendosja e taksës ka qenë e domosdoshme por tashmë afekti ekono
Formacionet zyrtare: Skënderbeu-Partizani, Gega befason me Rexhepin dhe rolin e Atandës Kampionati shqiptar rinis sot me ndeshjen Skënderbeu-Partizani. Në stadiumin e Korçës pritet një ndeshje shumë e fortë,
Hoxhaj i vë "vulën": Taksa qendron deri në heqjen e shkaqeve që çuan në vënien e saj Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, në një intervistë dhënë medias boshnjake Avangarda, ka folur për taksën që
Hoxhaj mbyll çdo "derë": Nuk ka zgjedhje këtë vit Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe zëvendëskryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj, demantoi deklaratat e Lutfi Hazirit të LDK-s
PDK bën lojra fjalësh me LDK-në, kanë hallin e dialogut Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe zëvendëskryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj i është përgjigjur sulmeve të Isa Mustafës së
Gazeta serbe shfrenon imagjinatën: Kosova kërkon të na kthejë Ballkanin kundër Gazeta serbe Telegraf, në numrin e saj të fundit i ka kushtuar ballinën e gazetës së sotme deklaratave që u publikuan ng
Spanjollët komentojnë formimin e ushtrisë të Kosovës Urimet në 12 gjuhë të ndryshme të botës, për krijimin e ushtrisë së Kosovës, që postoi në llogarinë në Twitter zëvendësk
Hoxhaj: FSK do të shërbejë për serbët e Kosovës Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, në prag të votimit për themelimin e Ushtrisë së Kosovës ka shkruar se përg
Familja e Shefit të Krimeve merr falas lopë nga shteti, a s'ka familje më të varfër? Familja e Drejtorit të Krimeve Ekonomike në policinë e Gjakovës figuron në listën që ka publikuar komuna, krahas 29 emra
Hoxhaj: Serbia po destabilizon Ballkanin me mediat që kontrollon Zëvendës-kryeministri Enver Hoxhaj, përmes një postimi në Twitter i ka reaguar Serbisë, për propagandën e vazhdueshme që
Zv.kryeministri i Kosovës nuk di të bëjë shqiponjën (FOTO LAJM) Mbledhja e të dy qeverive është kulmuar me gjestin e famshëm, shqiponjen me dy duar. Ajo që bjen në sy është mënyra s
Hoxhaj sërish paralajmëron BE-në: Na jepni vizat Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka marrë pjesë në Samitin e organizuar nga komisionerja për Ekonomi dhe Shoqëri Digjit
Ish-deputeti i reagon Hoxhajt: O debil, o llum i llumit si nuk të vjen marrë Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku, e ka quajtur debil ministrin e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj. Maloku
Hoxhaj e tepëron me këtë deklaratë: Vizat i lidh me islamofobinë Zëvendës-kryeministri i Republikës, Enver Hoxhaj ka kritikuar Bashkimin Evropian me qasjen ndaj Kosovës lidhur me heqjen
PDK bën thirrje te qytetarët që të bojkotohen produktet serbe Zëvendëskryeministri Enver Hoxhaj ka thënë se masa mbrojtëse prej 10 për qind e vendosur nga Qeveria e Kosovës, për prod