999 rezultate për

hoxha

Trashëgimtarja e familjes Hoxha flet pa doreza: Periudha më e keqe e jetës sime Blogerja e njohur Lori Hoxha është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar një ndër periudhat më të këqija të jetës së saj.
Brenda makinës luksoze të Enver Hoxhës, detajet e veçanta (VIDEO) Diktatori Enver Hoxha ka përdorur një makinë për disa raste të veçanta. Bëhet fjalë për një makinë “Mercedes-Benz” të pr
"Parashikimi i m*tit", Alba Hoxha reagon pas ofendimit publik të gazetarit shqiptar (FOTO LAJM) Alba Hoxha ka reaguar publikisht për komentet që qarkullojnë rreth veshjes së saj gjatë prezantimit të parashikimit të m
Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
Djali i Enver Hoxhës i shkruan Ramës: Njësoj si Berisha, na nxorre në mes të rrugës "Qëllimi ishte që me cdo kusht të nxirrte në mes të katër rrugëve familjen e Enver Hoxhes, dhe ia arriti qellimit..."
Këshilltari i Kurtit sulmon Ramën: Nuk përtoi të niset për Thaçin Këshilltari i ish’kryeministrit, Albin Kurtit, Elvis Hoxha ka deklaruar se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po vizito
Artan Hoxha sulmon shqiptarët që flasin greqisht: Greko maskara! Gazetari Artan Hoxha ka reaguar ndaj shqiptarëve që flasin greqisht dhe bëjnë sikur janë grekë të lashtë apo pasardhës t
Gjeti vdekjen në atentatin ndaj Ndojës, Hoxha zbulon si dilte Andi Maloku pronar i madh tokash Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja për atentatin e ndodhur më 1 nëntor të vitit të kaluar, drejt
Nuk i pëlqen, por Lori Hoxha zbulon publikisht zakonin e "gabuar" të familjes (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Lori Hoxha, e cila ka mjaft ndjekës në mediat sociale, vazhdimisht bashkëbisedon me to, duke zbuluar d
Artan Hoxha flet për "padron" të ri në Shqipëri: U kthye në Lazarat tërë Shqipëria Vite më parë Shqipëri përflitej Lazarati si fshati i hashashit. Sot atij operacioni të madh antikanabis i është rikthyer
Jozefina Topalli nuk mban më, e quan Bashën "minë me sahat": Njësoj si Enver Hoxha! "Një dështak, manipulator si Enver Hoxha!" Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli, ka reaguar ashpër pas videos së shpër
Thyen çdo pritshmëri! Ledri Vula dhe Sara Hoxha po bëhen prindër(FOTO LAJM) Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër ciftet më të preferuara të momentit në showbizin shqiptar. Pak ditë më parë r
Artan Hoxha i kthehet Vangjel Dules: O qirje Vangjelis, nuk e zhbëni dot gjakun e çamëve Vangjel Dule, kreu i PBDNJ, mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, u pyet nga paneli i të ftuarve, lidhur me min
Artan Hoxha: Vettingu i "Reformës" është kallashnikovi Gazetari Artan Hoxha ishte i ftuar në studion e emisionit “Opinion” deklaroi se ngjarjet e fundit kriminale që po ndodhi
Artan Hoxha zbulon lidhjen e ngushtë të dy këngëtarëve të famshëm shqiptarë me Hekuran Billën Një javë më parë në Komunën e Parisit në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri Hekuran Billa, biznesmen i njohur në kryeqyte
Dy fëmijë bien në një pus në Milloshevë, njëri nxirret i vdekur Dy fëmijë kanë rënë në një pus në fshatin Milloshevë. Deri më tani, njëri nga ta është nxjerrë pa shenja jete, kurse për
Ju kanë munguar? Më në fund Sara dhe Ledion Liço shfaqen bashkë dhe më bukur se kurrë (FOTO LAJM) Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP C
Artan Hoxha: Pse grupet kriminale kthehen dhe "lajnë hesapet" në Shqipëri Nisur nga situata e krimit pas pandemisë në vend, gazetari Artan Hoxha thotë se izolimi i diktuar nga epidemia i grupeve
Artan Hoxha: Çfarë paralajmëroi atentati ndaj Ardian Çapjas Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar në emisionin “Opinion” dinamikën e atentatit me armë të ndodhur sot në Elbasan, ku mbe
Artan Hoxha: Ish-komando, autorët e atentatit ndaj Ardjan Çapjas janë veriorë Gazetari Artan Hoxha thotë se atentati ndaj Ardjan Çapjas në Elbasan paraditen e sotme, është organizuar nga disa ish-ko