999 rezultate për

hotelit

Kjo është vlera marramendëse e hotelit në pronësi të politikanit të njohur (FOTO LAJM) Ky që po shihni në foto është hoteli luksoz i politikanit të njohur he ministrit të Jashtëm në Kosovë, Behxhet Pacollit.
Hoteli merr masa ndaj modeleve që bënin poza provokuese (FOTO LAJM) Drejtuesit e një hoteli me 5 yje në Dubai janë ankuar se disa modele ruse po i prishin reputacionin me fotot që kanë pub
1500 dollar nata, brenda hotelit super loksoz (FOTO LAJM) Princi Andrew, ish-duka i Yorkut po qëndron në hotelin më të vlerësuar nga Perth me pamje të mrekullueshme të lumit Swan
"Na e shpifën!" Klientëve të hotelit u ka ardhur në majë të hundës me Justin dhe Hailey Bieber (FOTO LAJM) Këtë fundjavë pritet që dyshja e njohur, Justin dhe Hailey Bieber të zhvillojnë dasmën e shumëpërfolur. Dasma intime
Shkoi me të dashurën për pushime, hidhet nga ballkoni i hotelit babai i 3 fëmijëve (FOTO LAJM) Një turist britanik u vetëhodh nga ballkoni i hotelit, nga kati i shtatë, natën e parë të pushimeve ku kishte shkuar me
Super luksoz dhe komod, hapet plotësisht hoteli i Juventusit (FOTO LAJM) Ashtu siç ishte lajmëruar më herët, mbrëmjen e djeshme u bë edhe hapja e plotë për publikun, e hotelit “J-Hotel”, që ësh
Më shumë se 3 orë në luftë me flakët, vdesin 8 persona brenda hotelit Tetë persona humbën jetën dhe 10 të tjerë mbetën të plagosur nga një zjarr që shpërtheu në një hotel mëngjesin e së shtu
Punonjësi i hotelit përdhunon minorenen, arrestohet shqiptari në Korfuz Në Prokurori është dërguar sot një 32-vjeçar shqiptar, i cili rrëfeu se kishte përdhunuar një vajzë 14-vjeçare në Korfuz
DENONCIMI/ Kush janë zonjat e PS që shtrihen hamameve të hotelit të Valdrin Pjetrit? Valdrin Pjetri dhe largimi i tij nga drejtimi i bashkisë së Shkodrës pasi u kap nga ligji i dekriminalizimit është kryef
Gjendet trupi i pajetë i shkencëtares britanike, njolla gjaku në çarcafët e hotelit dhe një shënim për të dashurin Shkencëtarja britanike e cila ishte zhdukur për disa ditë është gjetur e vdekur në fund të një lugine në ishullin Grek t
Zgjohet në mengjes në krevatin e saj me një gjarpër Melinda Major ishte në gjumë në dhomën e saj të hotelit në Memphis, Tennessee, mëngjesin se së premtes, kur ndjeu diçka
Luana Vjollca në pushime luksoze, zbulohet çmimi "marramendës" i hotelit ku po qëndron (FOTO LAJM) Pas një periudhe të lodhshme në ekran si prezantuese dhe këngëtare, Luana Vjollca më në fund po bën një periudhë pushimi
Petale trëndafili mbi krevatin e dhomës së hotelit, Bleona Qerreti merr surprizën e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti është një nga personazhet më të komentuar në median shqiptare dhe jo vetëm. Së fun
Ilda nis pushimet në Turqi, ekspozon këmbët nga shtrati i dhomës së hotelit (FOTO LAJM) Moderatorja shqiptare, Ilda Bejleri tashmë ka filluar pushimet në brigjet e Antalias në Turqi. Së fundmi gazetarja se
Ronaldo i lë super bakshish punonjëve të hotelit në ishullin grek (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo thuhet se i ka shpërblyer me 20.000 euro punëtorët në vilën luksoze në Greqi, për faktin se ata nuk i
E plagosi studenti i Akademisë së Policisë: Çfarë ndodhi tek parkingu i hotelit në Tiranë Detaje të reja dalin në dritë për përplasjen me armë në Sauk, ku mbeti i plagosur një 27-vjeçar i identifikuar si Ervis
Momenti i nxjerrjes së trupit të të riut nga gërmadhat e hotelit (VIDEO) Visar Behrami 27-vjeçar nga fshati Vidimriq i Mitrovicës është gjetur i vdekur mbrëmë pas shembjes së objektit të ish-ho
Si ndodhi shembja e hotelit Ish-Adriatiku dhe kush është personi që ka mbetur nën rrënoja? Nga shembja e objektit të hotel Adriatikut në Mitrovicë një person ka mbetur nën rrënoja. Nga vendi i ngjarjes po raport
Një person në rrënojat e hotelit Ish-Adriatiku (VIDEO) Një person ka mbetur në rrënoja si pasojë e shembjes së objektit të ish-hotelit Adriatiku në Mitrovicë. Lajmin për pe
Pamje nga shembja e hotelit Ish-Adriatiku, frikë për viktima (VIDEO) Objekti i ish-hotelit Adriatiku në Mitrovicë është shembur, ndërsa së paku një person ka mbetur nën rrënoja. Kryetari