999 rezultate për

hotelin

16 mijë dollarë nata, brenda hotelit luksoz ku po qëndron Rita Ora (FOTO LAJM) Këngetarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora kohët e fundit përfundoi karantinën e detyrueshme 14-ditore përpara roli
Shifër marramendëse, sa kushton nata në hotelin luksoz ku qëndruan Marina dhe Getoari (FOTOLAJM) Çifti i njohur, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë nisur pushimet pak ditë më parë. Përmes disa postimeve në rrjetet
Pacolli: Kam përgatitur dhomë për takim mes Kurtit e Mustafës, kam dashur që ta formojnë Qeverinë Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se kishte përgatitur një dhomë në hotelin e tij për kreun e LDK-së, Isa Mustafën
Njihuni me Hotelin magjik të akullit, më i ftohti në botë (FOTO LAJM) Një nga hotelet më magjikë të Kanadasë, do t'ju bëjë të ndiheni sikur keni hyrë në filmin Frozen . Hotel de Glace pr
Pagoi pushimin tropikal për veten dhe gruan, ajo e tradhton me masazhierin e hotelit Burri e fajëson gruan e tij, por la një notë të ulët në faqen "TripAdvisor" për hotelin e ëndrrave që doli të jetë hotel
Lovren bën gjestin e madh, vë në dispozicion hotelin e tij për kroatët e pastrehë nga tërmeti (FOTO LAJM) Ylli i futbollit kroat, Dejan Lovren ka bërë një gjest për lavdatë pas tërmetit që ndodhi në vendlindjen e tij. Ish-y
Jetonte në hotelin më të shtrenjtë, kush është shqiptari që u ekzekutua në Brazil (FOTO LAJM) Ilir Zelka është shqiptari i ekzekutuar në një restorant në Brazil, i cili ishte larguar nga Shqipëria që me 20 nëntor.
Humbën zgjedhjet, por republikanët festojnë me shampanjë në hotelin e Trump (FOTO LAJM) Udhëheqësit kryesorë legjislativë republikanë të Miçiganit janë fotografuar duke pirë shampanjë në hotelin e Donald Trum
Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m
DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Radhë kilometrike në Kakavijë, Xhaçka shpreh "pikëllimin e saj në Hotelin me pesë yje në Himarë" (FOTO LAJM) Prej katër ditësh, në Kakavijë është krijuar një situatë kaotike për shkak të radhëve të gjata të automjeteve që tashmë
Këta janë djemtë që kryen sulmin me armë në hotelin në Tushemisht (FOTO LAJM) Breshëri plumbash u shënua më datë 8 gusht, në Pogradec, ku ndaj një hoteli të mbushur me pushues u qëllua me breshëri a
Dalin pamje të reja nga sulmi në hotelin në Tushemisht, një person me automatik hap zjarr (VIDEO) Gjykata ka vendosur sot masen e sigurise, “arrest me burg’ me afat 30 ditor per Mariglen Topuzin, prangosur per ngjarjen
Gjendet i pajetë i riu gjerman në hotelin e qytetit shqiptar, dyshimet e para Thomas Kortendiek, një 39-vjeçar gjerman, është gjetur sot i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Ende nuk dihen
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
"Shkova t'i shkatërroja hotelin", zbardhet dëshmia e 30 vjeçarit që eliminoi 2 biznesmenët në Laç Zbardhet dëshmia në Polici e Eduard Lamas, i cili akuzohet se është autori kryesor i vrasjes së dyfishtë në Laç, ku mbet
Shëndërroi hotelin e braktisur në fermë kanabisi, aroma e rëndë "tradhton" shqiptarin 25-vjeçari Flavio Picaku, i cili e kishte kthyer hotelin e boshatisur në magazinë hashashi. Ishte aroma e rëndë që sh
Çfarë e lidh atentatin e Laçit, me tritolin në hotelin e Ervin Matës? Dy ngjarje të rënda tronditën mbrëmjen e djeshme Laçin dhe Tiranën, ku humbën jetën dy persona dhe një tjetër u plagos.
Hodhën tritolin nga makina, detaje nga shpërthimi i fuqishëm në hotelin e Ervin Matës Detaje të reja kanë dalë nga shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:40, në hotelin e Ervin Matës pranë
Dëmtohet punëtori në Durrës, arrestohet pronari i hotelit ku punonte Policia e Durrësit ka arrestuar një 68-vjeçar për shkak se një punëtor është rrëzuar teksa ishte duke kryer punime në ho