999 rezultate për

hoteli

Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m
Masat e reja mbyllin lokalet në orën 23! Qytetarët: Një masë e këtillë është e pa nevojshme Ora 23:00. U mbyllën të gjithë lokalet në Kërçovë. Disa minuta para se të mbyllen, rrugët e qytetit u mbushën me vetura.
Alesia Bami rrëzohet në dhomën e hotelit, video që bëri "namin" (VIDEO) Balerina Alesia Bami është bërë pjesë e një episodi tepër qesharak Teksa ndodhej në një dhomë hoteli, duke xhiruar për p
Sulmi me armë para hotelit, lihen në burg tre autorët kryesorë Tre prej autorëve kryesorë të sulmit me armë zjarri në drejtim të hotel “Voloreka” janë lënë në burg. Gjykata e Tiran
Detaje të reja: Zbulohet personi që i futi vajzat në dhomën e hotelit të lojtarëve anglezë Dy futbollistët e Anglisë Phil Foden dhe Greenwood janë përjashtuar nga përfaqësuesja pasi thyen rregullat e koronavirus
Ndeshja me Greqinë, "Dardanët" ndezin fishekzjarre te hoteli ku po qëndrojnë grekët (VIDEO) Tifo-grupi kosovar, "Dardanët" e kanë ndezur atmosferën para ndeshjes, Kosovë – Greqi. "Dardanët" kanë ndezur fishekz
Ekipi i Kosovës vonohet për takimin me Trump, tërheqja e Haradinaj shkaktoi përplasje brenda delegacionit Delegacioni i Kosovës ende nuk është nisur nga hoteli ku janë duke qëndruar për në Shtëpinë e Bardhë. Kjo ka ndodhur për
DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Merr flakë hoteli i VIP-ave në Spanjë, ka viktima Një person ka humbur jetën dhe së paku 10 të tjerë janë dërguar në spital, pas një zjarri që shpërtheu në një hotel mjaf
Të përzënë nga hoteli! Kur shteti jot të eliminon nga Europa, një çudi e madhe që ndodh në Kosovë Pas eliminimit të Dritës pa shkelur ende këmbën në fushën e lojës, një episod i ngjashëm po i ndodh edhe Prishtinës.
Jepet masa për 3 të pandehurit e përfshirë në sulmin e Tushemisht Ilir Macolli, Ardian Xhuti dhe Elvir Haxhia janë njohur ditën e sotme mae masën e arrestit me burg për 40 ditë në lidhje
Radhë kilometrike në Kakavijë, Xhaçka shpreh "pikëllimin e saj në Hotelin me pesë yje në Himarë" (FOTO LAJM) Prej katër ditësh, në Kakavijë është krijuar një situatë kaotike për shkak të radhëve të gjata të automjeteve që tashmë
Këta janë djemtë që kryen sulmin me armë në hotelin në Tushemisht (FOTO LAJM) Breshëri plumbash u shënua më datë 8 gusht, në Pogradec, ku ndaj një hoteli të mbushur me pushues u qëllua me breshëri a
DETAJET/ Sulmi me armë ndaj hotelit në Pogradec, 1 muaj burg për Topuzin Gjykata e Pogradecit ka vendosur 30 ditw "Arrest me burg" për Mariglen Topuzin, një n
Dalin pamje të reja nga sulmi në hotelin në Tushemisht, një person me automatik hap zjarr (VIDEO) Gjykata ka vendosur sot masen e sigurise, “arrest me burg’ me afat 30 ditor per Mariglen Topuzin, prangosur per ngjarjen
Ky është i riu që qëlloi me breshëri plumbash drejt hotelit në Pogradec Mariglen Topuzi është i riu i arrestuar sot nga policia pasi qëlloi me breshëri plumbash në drejtim te një hoteli në Pog
Kishte konflikt me pronarin, ndalohet një i dyshuar për të shtënat me armë në Tushemisht Mëngjesin e djeshëm, dy persona kanë qëlluar drejt një hoteli në Tushemisht si një mesazh për pronarin. Shkak i ngjar
Të shtëna me armë zjarri në parkingun e një hoteli në Pogradec Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga
Gjendet i pajetë i riu gjerman në hotelin e qytetit shqiptar, dyshimet e para Thomas Kortendiek, një 39-vjeçar gjerman, është gjetur sot i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Ende nuk dihen
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani