999 rezultate për

hotelet

Zjarret në Greqi, evakuohen mijra persona (VIDEO) Mijëra njerëz janë evakuuar nga hotelet dhe plazhet në Greqi ndërsa zjarrfikësit po përpiqen të shuajnë dhjetëra zjarre
Etilda në hotelet e çudirave nga Andi Bushati - Ajo u akuzua se kishte paguar netë hoteli marramendëse në Bruksel, Londër, Paris, Romë madje dhe
12 hotelet më interesante që keni parë ndonjëherë nëpër botë (FOTO LAJM) Zakonisht hotelet janë vendet ku njerëzit kalojnë shumë kohë, gjatë udhëtimeve që bëjnë në botë. Përveç akomodimit të va
Shfrytëzo rastin, hotelet në Spanjë 10.000 euro nata për finalen Madridi do të pres finalen e Ligës së Kampionëve në mes të Liverpoolit dhe Tottenhamit. Spanjollët e kanë shfrytëzuar
"I tmerruar nga kosovarët në protestë", çfarë bën Rama nëpër hotele Ish-kryeministri Berisha e ka publikuar një mesazh në Facebook ku deklaron se policia e Shtetit po kryen kontrolle në t
Arrestohen 39 vajza në hotelet e Maqedonisë, 9 prej tyre shqiptare Policia maqedonase ka njoftuar se ka arrestuar 39 vajza gjatë një operacioni të kryer në hotelet e Tetovës e Gostivarit.
Harxhojnë para nëpër hotelet e botës për liberalizimin e vizave, por viza s'ka Që pesë muaj kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka ndërmarr një tur diplomatik nëpër qendrat kryesore të Evropës për lobi
Luks i "gjallë", kështu duken hotelet e CR7 nga brenda (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ka zgjedhur Parisin për të ndërtuar hotelin e tij të 6 nën markën “CR7”. Lajmi është publikuar nga
Ronaldo hap hotelin në Paris me emrin "CR7" Cristiano Ronaldo ka lajmëruar se do të hap hotelin e tij të gjashtë “CR7”, zinxhirin e hoteleve në Paris më 2021. Pë
Nuk u mjafton rroga, shqiptarët u paguajnë qiratë e hotelet deputetëve Parlamenti që prodhuan zgjedhjet e 25 qershorit vijon në gjurmët e parlamentit të mëparshëm sa i takon shpenzimeve për f
Fakte për hotelet që do të ndryshojnë mendimin tuaj rreth tyre (FOTO LAJM) Kur qëndrojmë në një hotel, stafi gjithmonë përpiqet të bëjë gjithçka që është e nevojshme për të na bërë të ndiheni sa
Nga vilat te hotelet, zbardhen pasuritë e “çmendura” të Çapjave dhe Çelajve Zbardhen pasuritë e dy familjeve më të përfolura në Elbasan Çapja dhe Çelaj, për të cilat pritet të nisë verifikimi nga
50 vjedhje në hotelet spanjolle, kapet “skifteri” shqiptar Policia ka vënë në pranga një të ri shqiptar pasi akuzohet se ka vjedhur 50 dhoma të hoteleve në Spanjë. Gazeta brit
Hotelet më të shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Pjesa më e madhe e njerëzve në botë kur planifikojnë pushimet, kontrollojnë gjithçka për hotelin ku do qëndrojnë nga cil
DOSSIER/ Raportet me Gjermaninë, nga dëmshpërblimi tek darkat sekrete në hotelet e Vjenës Me politikën e orientuar drejt lindjes RFGJ-ja nuk kishte pse të mos lidhte marrëdhënie zyrtare edhe me Shqipërinë komun
Filipine, ndërtohet kompleksi i mahnitshëm me ndërtesa në formë guaske (FOTO LAJM) Filipinet po ndërtojnë një kompleks të mahnitshëm ekologjik, i ndërtuar tërësisht nga materiale të ricikluara. Projek
Shpërthen prostitucioni në Tiranë, kapet grupi tjetër në hotelet e kryeqytetit Policia e Tiranës ka vënë në pranga 4 persona mes tyre një kosova dhe dy vajza. Arrestimi I tyre vjen në përpjekje për t
Hotelet më të veçantë në botë, ku do të donit të bënit menjëherë "check in" (FOTO LAJM) Në luftën e tyre për tërhequr klientët, pronarët e hoteleve më të veçantë në botë tregojnë gjithnjë investimet e tyre në
Seks kundrejt 50-150 euro. Si rekrutoheshin vajzat për të bërë prostitutën në hotelet e Tiranës Policia e Tiranës shkatërroi mëngjesin e sotëm në rrjet prostitucioni në kryeqytet duke arrestuar dhjetë persona, të cil
Korça në krye të listës për festat, të gjitha hotelet të prenotuara Për të kaluar festat e fundvitit, këtë vit Korça mbetet destinacioni kryesor dhe më i preferuar, kjo për shkak të çmimev