999 rezultate për

hotel

Ndeshja me Greqinë, "Dardanët" ndezin fishekzjarre te hoteli ku po qëndrojnë grekët (VIDEO) Tifo-grupi kosovar, "Dardanët" e kanë ndezur atmosferën para ndeshjes, Kosovë – Greqi. "Dardanët" kanë ndezur fishekz
Ekipi i Kosovës vonohet për takimin me Trump, tërheqja e Haradinaj shkaktoi përplasje brenda delegacionit Delegacioni i Kosovës ende nuk është nisur nga hoteli ku janë duke qëndruar për në Shtëpinë e Bardhë. Kjo ka ndodhur për
Keisi plas "bombën" për Stresin: Të martuar, kapen në hotele me femër tjetër (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, në media qarkulloi lajmi se Keisi, partnerja e reperit Stresi, kishte nisur një lidhje të re me një mas
Situatë e tensionuar në Bjellorusi, Kombëtarja "izolohet" në hotel Pas afro 2 orë fluturim, Kombëtarja e Shqipërisë ka mbërritur në Minsk për ndeshjen e 4 shtatorit në Bjellorusi, vend në
U kapën në hotel gjatë arrestimit, Hermes Nikaj humb kontaktet me bosin nga Mamurrasi Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ek
DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Rekord! Sa milion euro në vit shpenzojnë shqiptarët për bare, restorante e hotele A e dini sa janë rritur shpenzimet për bare, kafe e restorante vitet e fundit?kafe Kur vjen puna për të thyer rekord
Skuadra e Prishtinës është vet-izoluar në hotel, pret vendimin e UEFA-s Ende nuk ka një vendim final për ndeshjen ndërmjet, Lincol dhe Prishtinës në Evropa Ligë. Pas testimeve të bëra sot p
Merr flakë hoteli i VIP-ave në Spanjë, ka viktima Një person ka humbur jetën dhe së paku 10 të tjerë janë dërguar në spital, pas një zjarri që shpërtheu në një hotel mjaf
Të përzënë nga hoteli! Kur shteti jot të eliminon nga Europa, një çudi e madhe që ndodh në Kosovë Pas eliminimit të Dritës pa shkelur ende këmbën në fushën e lojës, një episod i ngjashëm po i ndodh edhe Prishtinës.
Jepet masa për 3 të pandehurit e përfshirë në sulmin e Tushemisht Ilir Macolli, Ardian Xhuti dhe Elvir Haxhia janë njohur ditën e sotme mae masën e arrestit me burg për 40 ditë në lidhje
Radhë kilometrike në Kakavijë, Xhaçka shpreh "pikëllimin e saj në Hotelin me pesë yje në Himarë" (FOTO LAJM) Prej katër ditësh, në Kakavijë është krijuar një situatë kaotike për shkak të radhëve të gjata të automjeteve që tashmë
Këta janë djemtë që kryen sulmin me armë në hotelin në Tushemisht (FOTO LAJM) Breshëri plumbash u shënua më datë 8 gusht, në Pogradec, ku ndaj një hoteli të mbushur me pushues u qëllua me breshëri a
DETAJET/ Sulmi me armë ndaj hotelit në Pogradec, 1 muaj burg për Topuzin Gjykata e Pogradecit ka vendosur 30 ditw "Arrest me burg" për Mariglen Topuzin, një n
Dalin pamje të reja nga sulmi në hotelin në Tushemisht, një person me automatik hap zjarr (VIDEO) Gjykata ka vendosur sot masen e sigurise, “arrest me burg’ me afat 30 ditor per Mariglen Topuzin, prangosur per ngjarjen
Ky është i riu që qëlloi me breshëri plumbash drejt hotelit në Pogradec Mariglen Topuzi është i riu i arrestuar sot nga policia pasi qëlloi me breshëri plumbash në drejtim te një hoteli në Pog
Kishte konflikt me pronarin, ndalohet një i dyshuar për të shtënat me armë në Tushemisht Mëngjesin e djeshëm, dy persona kanë qëlluar drejt një hoteli në Tushemisht si një mesazh për pronarin. Shkak i ngjar
Të shtëna me armë zjarri në parkingun e një hoteli në Pogradec Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga
Sekuestrohet ish-hotel Vollga në pronësi të Shullazit Eshtë vënë në sekuestrim ish Hotel ‘Vollga’ në Durrës. Sekuestrimi është bërë nga agjensia e administrimit te pasurive t
Gjendet i pajetë i riu gjerman në hotelin e qytetit shqiptar, dyshimet e para Thomas Kortendiek, një 39-vjeçar gjerman, është gjetur sot i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Ende nuk dihen