999 rezultate për

hotel

Për të dytën herë brenda pak muajsh, COVID-19 mbyll sërish "15-katëshin" Hoteli simbol në kryeqytet "Tirana International", i njohur ndryshe si '15 katëshi' ka mbyllur për herë të dytë brenda v
E dogjën të gjallë në hotel, gjendet i vdekur biznesmeni i famshëm Një ndër biznesmenët më të njohur në Greqi është gjetur i vdekur ditën e sotme, pas një alarmi për zjarr. Bëhet fjalë
Humbën zgjedhjet, por republikanët festojnë me shampanjë në hotelin e Trump (FOTO LAJM) Udhëheqësit kryesorë legjislativë republikanë të Miçiganit janë fotografuar duke pirë shampanjë në hotelin e Donald Trum
U izolua në Greqi, Anxhela Peristeri rrëfen eksperiencën e tmerrshme me Covid-19 (FOTO LAJM) Anxhela Perisetri është një nga personazhet që është përballur me Covid-19. Këngëtarja ka zbuluar së fundmi se ajo është
Bleona Qerreti e përfshirë "kokë e këmbë" në zgjedhje: Publikon pamje nga hoteli i Trump dhe performon live Edhe komuniteti shqiptar në zgjedhjet presidenciale në Amerikë është i ndarë në dy grupe: ata që mbështesin Biden dhe at
Maqedonia e Veriut propozon mbylljen e kafeve dhe hoteleve Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe deklaroi se nesër në Qeveri do të parashtrohet propozimi për mbylljen e kafeneve
Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m
Masat e reja mbyllin lokalet në orën 23! Qytetarët: Një masë e këtillë është e pa nevojshme Ora 23:00. U mbyllën të gjithë lokalet në Kërçovë. Disa minuta para se të mbyllen, rrugët e qytetit u mbushën me vetura.
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
Alesia Bami rrëzohet në dhomën e hotelit, video që bëri "namin" (VIDEO) Balerina Alesia Bami është bërë pjesë e një episodi tepër qesharak Teksa ndodhej në një dhomë hoteli, duke xhiruar për p
Hotel me 5 yje? Brenda super vilës së yllit 34-vjeçar (FOTO LAJM) Lauren Goodger ka zbuluar për fansat e saj të shumtë disa pamje nga shtëpia në Essex, e cila ngjan si një hotel me 5 yje
Justin Bieber acarohet me fansat: Nuk është hotel, por shtëpia ime (FOTO LAJM) Fansat e Justin Bieber mund të jenë më të zjarrtët që kemi parrë ndonjëherë, por këngëtarit nuk i bën shumë përshtypje k
Stresi tregon si i erdhi fundi lidhjes së tij me Keisin dhe arrestimit të tij nga policia Arrestimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjarjet më të bujshme që lidhen me em
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, kush është biznesmeni që shoqëronte Fjolla Morinën Arrestimi i këngëtares Fjolla Morina vazhdon të jetë në qendër të mediave. Aktualisht ajo po vuan dënimin ‘arrest shtëpi
Sulmi me armë para hotelit, lihen në burg tre autorët kryesorë Tre prej autorëve kryesorë të sulmit me armë zjarri në drejtim të hotel “Voloreka” janë lënë në burg. Gjykata e Tiran
"Mezi po pres të takohemi në hotel", zbulohet tradhtia e Foden Futbollisti anglez, Fill Foden nuk po gjen qetësi nga skandalet sekuale dhe e sheh sërish veten në telashe. Pas episo
"Bëmë s*ks në hotel, shokët na filmuan", bukuroshja tregon çfarë ndodhi me lojtarët e kombëtares së Anglisë Skandali me dy yjet e Anglisë, Fill Foden dhe Mejson Grinoud bëri bujë të madhe, teksa dy talentët britanikë futën dy va
Detaje të reja: Zbulohet personi që i futi vajzat në dhomën e hotelit të lojtarëve anglezë Dy futbollistët e Anglisë Phil Foden dhe Greenwood janë përjashtuar nga përfaqësuesja pasi thyen rregullat e koronavirus
"Sa shoqe jeni? Mund të vini", Publikohet biseda ku 2 lojtarët futin në hotel vajzat (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, dy talentet e Anglisë, Mason Greenwood (18-vjeç) dhe Phil Foden (20-vjeç), futën në hotelin e kombët
Paloka bën akuzën e rëndë: Rama po planifikon të vjedhë zgjedhjet e ardhshme Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka bërë akuzën e rëndë se kryeministri Rama po përgatitet të vjedhë zgjedhj