E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

hotel

Dalin pamjet jashtë hotelit, ç'kërkon ish e fejuara e Rinianit me konkurrentin e Përputhen (FOTO LAJM) Riniani i Perputhen ka qenë i fejuar me një vajzë nga Rusia e quajtur Marsela, por duket se lidhja mes tyre ka përfundua
Si do të duket hoteli i parë i ndërtuar në hapësirë (FOTO LAJM) Puna për hotelin e parë hapësinor në botë do të fillojë në 2025-ën dhe ai do të ketë restorante, kinema, tualete, palest
Nga sot e para në listën e Tiranës: Gjonaj, ministrja që shpenzon 700 euro nata në hotele luksoze Etilda Gjonaj pas vendimit të Valentina Hysit për t'u tërhequr , do të jetë e para në listën e Tiranës. Rama tha se m
Gjithë natën me të dashurin në hotel, ai telefonoi çunin tim: Vjehrra tregon si ia drodhi nusja të birit E moshuara Burbuqe Selamaj ka rrëfyer në emisionin "Historia ime" ndodhinë e nuses së djalit të saj. Edhe pse me vështir
16 mijë dollarë nata, brenda hotelit luksoz ku po qëndron Rita Ora (FOTO LAJM) Këngetarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora kohët e fundit përfundoi karantinën e detyrueshme 14-ditore përpara roli
Puthje pasionante në dhomën e hotelit, Arjoni surprizon modelen (FOTO LAJM) Ish-konkurrenti i "Përputhen", Arjoni po shijon lidhjen e dashurisë me Serena Sulën. Dyshja nuk i kursejnë fotot pranë n
Tashmë po bëhet virale, tifozët e Barcelonës ndezin fishekzjarre para hotelit ku po qëndron PSG (VIDEO) Tifozët e Barcelonës kanë ndezur fishekzjarre para hotelit ku është ambientuar PSG-ja në orët e vona të natës me qëllimi
Romantik nga dhoma e hotelit, si e kaloi Tea dhe Bearti Shën Valentinin e parë bashkë (FOTO LAJM) Tea dhe Bearti, si një ndër çiftet më të reja dhe të shumëkomentuara të shoëbiz-it nuk mund të mos publikonin pamje nga
Zbardhet sherri, kush ia vendosi tritolin hotelit në Sarandë? Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sarandë. Burimet bëjnë me dije se një ndërtese i ishte vendosur
Ky shtet u ofron para turistëve që e vizitojnë Një qytet i vogël në Kaliforni me një industri turizmi të goditur rëndë nga pandemia, po u ofron vizitorëve 100 dollarë
Shifër marramendëse, sa kushton nata në hotelin luksoz ku qëndruan Marina dhe Getoari (FOTOLAJM) Çifti i njohur, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë nisur pushimet pak ditë më parë. Përmes disa postimeve në rrjetet
I riu nga Kosova rrihet në dhomën e hotelit "FAFA" në Golem, policia nuk e ndihmoi (VIDEO) Qëndrim Pllana ka lëshuar akuza tepër të rënda në adresë të Kreshnik Husajt i cili organizon ‘Its my love’. Pllana thotë
U kapën mat lart e poshtë, aktori turk konfirmon lidhjen me moderatoren italiane (FOTO LAJM) Ishte Anna Pettinelli ajo e cila gjatë emisionit të saj në radio në RDS hodhi aludime se aktori turk me origjinë shqipta
Pacolli: Kam përgatitur dhomë për takim mes Kurtit e Mustafës, kam dashur që ta formojnë Qeverinë Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se kishte përgatitur një dhomë në hotelin e tij për kreun e LDK-së, Isa Mustafën
Djali i ri në hotel me 61-vjeçaren, Policia i kap në flagrancë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një djalë të ri dhe një grua 61-vjeçare në ambientet e një hoteli në kryeqytet, të c
Njihuni me Hotelin magjik të akullit, më i ftohti në botë (FOTO LAJM) Një nga hotelet më magjikë të Kanadasë, do t'ju bëjë të ndiheni sikur keni hyrë në filmin Frozen . Hotel de Glace pr
Karantinë në Australi, brenda hotelit super luksoz ku po qëndron Rita Ora (FOTO LAJM) Ndërkohë së fundmi, 30-vjeçarja ka fluturuar për në Australi, pasi do të jetë pjesë e jurisë së “The Voice”. “Daily Mail
Në hotel me Tean? Ish-konkurrenti "turpëron" Andin pasi doli çift nga Përputhen (FOTO LAJM) Tea është vënë së fundmi në shënjestër të Shqipes, e cila e akuzon se ajo dhe Bearti janë në një lidhje jashtë programit
Doli çift me Andin, Shqipja nxjerr foton e Teas nga hoteli me ish-konkurrentin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, ish-konkurrentja e "Përputhen", Shqipe Hysenaj deklaroi se Tea ishte në një lidhje me Beartin dhe se ma
Pagoi pushimin tropikal për veten dhe gruan, ajo e tradhton me masazhierin e hotelit Burri e fajëson gruan e tij, por la një notë të ulët në faqen "TripAdvisor" për hotelin e ëndrrave që doli të jetë hotel