999 rezultate për

hospitalizuar

Po mbushen kapacitetet spitalore, Filipçe paralajmëroi rritje të termineve për testime Po mbushen kapacitetet spitalore për akomodim të pacientëve të sëmurë nga Kovid-19 në të gjitha qytetet e vendit, ndërsa
Tre të vdekur dhe 103 raste të reja me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut Gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 912 testime, ndërsa janë regjistruar 103 raste të reja me Kovid-19, bëri të ditur Min
Humb jetën një tjetër pacient nga COVID-19 në Kosovë Edhe një i prekur me Covid-19 ka vdekur pasditen e së dielës. Viktima është Q.K nga Komuna e Suharekës, e cila ishte
3.714 raste aktive me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut Numri i përgjithshëm i të diagnostikuarve me Covid në vend që nga fillimi i epidemisë është 10.754, numri i pacientëve t
Rreth 4 mijë raste aktive, si paraqitet situata e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut Gjatë ditës së djeshme u regjistruan 241 raste të reja me koronavirus nga 1.700 testime, me çka numri i përgjithshëm i p
Pacientët me koronavirus: Të hospitalizuar janë 282, 120 në oksigjenoterapi, 17 në gjendje të rëndë Mbi 280 pacientë të infektuar me koronavirus janë duke u trajtuar në klinikat e QKUK’së dhe në shtatë spitalet e përgjit
Covid-19, shërohen 44 pacient, 2 ndërrojnë jetë Ministria e Shëndetësisë njofton se sot Instituti për shëndet Publik ka regjistruar 44 pacientë të shëruar: Në Shkup-5,
Më në fund një lajm i mirë nga QKUK Më në fund janë vendosur disa ulëse nëpër korridoret e klinikave të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Familjar
Program mësimdhënie për fëmijët e hospitalizuar Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj dhe ajo e Arsimit dhe Sportit, Lindita Nikolla vizituan sot Shërbimin e Pediatrisë n