999 rezultate për

horror

Aksidenti horror i merr jetën pilotit 22-vjeçar në Formula 2 Shoferi francez, Anthoine Hubert ka gjetur vdekjen pas një aksidenti tragjik gjatë garës në Formula 2 në Grand Prix-in
"Horror në Sarandë: Pronarët e lokalit i presin veshin turistit" Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Sarandë sipas një denoncimi të ish-kryeministrit Berisha. Ky i fundit ka postuar mes
Filmi i ri horror në ‘Netflix’ është makthi më i keq i çdo prindi Një film i ri ka arritur në platformën online për filma ‘Netflix’ me llojin e skenave që do iu bëjë të ftohtë me të gjit
Horror në Maqedoni: Gjenden dy trupa pa jetë, njëri në qese plastike Dje pasdite rreth orës 18:00, në ujërat e akumulimit “Turija” në Strumicë është gjetur një trup njeriu në rezervuar për
HORROR/ Publikohen pamjet kur i riu qëllon me breshëri në SHBA (VIDEO) Connor Betts, 24 vjeç qëlloi mbi dhjetëra persona në Ohajo dhe në fund mbeti i vdekur pasi u qëllua nga forcat e policis
Horror në qytetin shqiptar, ariu hap varret dhe ushqehet me trupat e të vdekurve Banorët e fshatit Shipkovicë të malësisë së Sharrit zgjohen me trishtim nga varret e hapura. Disa dëshmitarë të rast
HORROR/ Lojtari i Stoke City thyen këmbën në miqësore (VIDEO) Mbrojtësi i Stoke Cityt, Ryan Shawcross ka pësuar një lëndim të tmerrshëm gjatë miqësores parasezonale kundër Leicester
HORROR/ Vranë e masakruan shoqen e ngushte sepse ishte më bukur se ato Një ngjarje e rëndë ka nodhur në Rusi, ku dy 16-vjeçare akuzohen se kanë torturuar, kanë shpërfytyruar dhe mëpas kanë vr
30 plagë dhe organet gjenitale të prera, skena horror në Argjentinë (FOTO LAJM) Një vogëlush vetëm 12 vjeç është gjetur i masakruar me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar
HORROR/ Katër tigra shqyejnë për vdekje trajnerin Katër tigra kanë shqyer për vdekje trajnerin e tyre gjatë një performance cirku, në pjesën jugore të Italisë. Njëri n
Vrasje horror e shqiptarit në Greqi, e bija e gjen të lidhur Thriller “me vdekjen e një 51-vjeçari shqiptar në Athinë Gjendet i vdekur 51-vjeçari shqiptar në periferi të Athinës
Vend mizerje, qumësht pluhur dhe gjyrosës: Kapet fabrika horror e akulloreve në Tiranë (VIDEO) Prodhonin dhe tregtonin në mënyrë të kundërligjshme produktin e akullores jashtë kushteve dhe standardeve higjeno – sani
Ndërhyrje horror dhe karton i kuq, Keidi Bare largohet mes lotësh (VIDEO) Mesfushori shqiptar i Malagas, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq në takimin që ekipi i tij fitoi 3-0 në shtëp
Kjo ishte ndërhyrja "horror" e Mbappes në sfidën ndaj Rennes (VIDEO) Rennesi e fitoi mbrëmë Kupën e Francës pas fitores me penallti ndaj Paris Saint-Germainit. Koha e rregullt e takimit
Horror, në rrugën e përdorur nga nxënësit gjendet një këmbë njeriu Policia ka nisur një hetim, pasi një person gjeti një këmbë njeriu, në një rrugë e cila përdorej nga nxënësit për të shk
Torta horror bëhet hit në rrjetet sociale, sa kushtoi (FOTO LAJM) Dasmat tradicionale me nusen me të bardha dhe dhëndrin me kostum si edhe tortën e bardhë janë ende në mode, por ka prej
Donin të dukeshin me buzë si pornostare, por kthehen si personazh në film horror (FOTO LAJM) Një mama nga Wrexham, në veri të Uellsit duke dashur që ti ngjajë sa më shumë yjeve të pornografisë bëri disa ndërhyrje
Pamje horror, momenti kur makina hedh në ajër mirëmbajtësit e rrugës (VIDEO) Janë pamje vërtetë të frikshme ato që vijnë nga Afrika e Jugut ku dy punonjës të një kompanie të mirëmbajtjes së rrugëve
HORROR/ Nëna lind foshnjën me kokë të shkëputur nga trupi (VIDEO) Një ngjarja aspak e zakontë i ka ndodhur një gruaje e cila priste tu bënte nënë. Kagio Kgatla, 19 vjec e cila ishte gjas
E theri 120 herë, shqiptari "Tony Montana" akuzohet për vrasjen horror të shokut në Angli Një shqiptar në Britani të Madhe ka dalë përpara gjyqit sot i akuzuar për vrasjen e shokut të tij. Mane Driza 41 vjeç, t