999 rezultate për

horrat

Meta kërcënon policët: Mos të guxojnë të prekin votën horrat e veshur! Presidenti i Republikës,, Ilir Meta ka përsëritur edhe njëherë paralajmërimin e tij për të gjithë punonjësit e Policisë.
Maliqi: Kur qeverisin maskarenjtë fitojnë horrat, po vjen diktatura Deputeti LEfter Maliqi nga kryesia e kuvendit ka vendosur të theksojë edhe një herë situatën politike në vend. "Kur
Këta janë horrat serb që rrahën për vdekje të rinjtë shqiptarë vetëm pse folën shqip (FOTO LAJM) Dy të rinj serbë janë arrestuar pasi kanë dhunuar me mjete të forta dhe kanë bërë për spital dy të rinj shqiptarë, të ci
U godit nga "horrat e PS", ky është anëtari i dhunuar i LSI-së (FOTO LAJM) Një sherr ka ndodhur në Zharrëz të Fierit ku sipas kreut të LSI disa socialictë të cilët ai i quajti “horrat e PS-së” ka
Vasili ashpërson tonet: Horrat e PS-së rrahën anëtarin e LSI “Lufta” politike mes PS-LSI sa vjen e agravohet ditë pas dite. Kryetari i LSI Petriot Vasili ka denoncuar sot rastin e
Mustafa Nano reagon ndaj Bashës: Horrat e tu nuk janë më të mirë se horrat e Ramës Gjatë mbrëmjes së djeshme pati një ngritje tonesh mes analistit Mustafa Nano dhe kreut të opozitës Lulzim Basha pas kërk
Shpërthen Berisha: Horrat e shtetit nxjerrin në treg testin e matematikës (FOTO LAJM) Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka shprehur revoltën ndaj dekonspirimit të testit të matematikës së Maturës Sht
"Horrat" dhe "killerat" nxehin gjakrat në Kuvend Kryetari i grupit parlamentar demokrat, Edi Plaoka, i ka kërkuar drejtueses së seancës, Valentina Leskaj, që të mbledhë
Haxhiu replikon me BDI-stat: Horrat do të vdesin shpejt politikisht Publicisti shqiptar nga Prishtina dhe drejtori i Klan Kosova, Baton Haxhiu, ka reaguar ndaj deklaratave të disa protrago
Berisha thirrje shqiptarëve: T'i qërrojmë horrat në pushtet Sali Berisha po mban një fjalim në 25-vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike. Berisha në fjalim ka theksuar se
Kryetari i Podujevës: Horrat nuk na prishin dot punë me vezë Kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, ka konsideruar se sot nuk ka qenë momenti të gjuhen vezë në drejtim të asku
Spahiu kërkon ndryshimin: 23 vite u qeverisëm nga horrat Aleanca Kuq e Zizhvilloi këtë të dielë Kongresin e dytë kombëtar. Në fjalën e tij, kreu i AK-së Kreshnik Spahiu sulmoi d