999 rezultate për

honda

Aksident fatal në New York, vdes tragjikisht çifti shqiptar nga Malësia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e ditën e djeshme në New York. Mësohet se për shkak të një aksidenti, ka gjetur
Honda bëhet lojtari i parë që shënon në 6 kontinente Keisuke Honda u bë lojtari i parë në histori që shënon gol në 6 kontinente. Japonezi, i cili në të kaluarën ka veshu
Keisuke Honda rikthehet në futbollin Europian, por jo te Milani (FOTO LAJM) Futbollisti i famshëm japonez, Keisuke Honda është rikthyer në futbollin evropian. Ish-ylli i Milanit dhe disa skuadr
Honda i gatshëm të ndihmojë Milanin: Numrin ma keni, më thërrisni nëse ju duhem Milani po kalon në një moment shumë të keq, ku në gjashtë javët e para të Series A ka katër humbje dhe dy fitore. Ros
"Fouristrada" përplas "Honda-n", aksidentohet çifti izraelit në Elbasan Një çift turistësh izraelit janë aksidentuar me motor pasditen e sotme në Elbasan. Sipas burimeve paraprake, dy turistët
Armiku që kthehet në mik, Honda lejon pilotin rival të provojë motorin Piloti spanjoll Jorge Lorenzo vitin e ardhshëm në garat e Moto GB do të jetë me skuuadrër të re, Hondan pasi është "divo
Fier/ Kapen dy 71-vjeçarë me motorë 'Honda' të vjedhur në Greqi Policia e Fierit, ka bërë të ditur se ka konstatuar dy raste të veçanta, kur dy të moshuar, janë kapur me morra të vjedh
Së shpejti Honda do t'ju prezantojë makinën elektrike 16 mijë euro Prodhuesi japonez japonez po përparon dhe dëshiron të zhvillojë një makinë të përballueshme. Honda thuhet se ka hyrë
Aksidentohet Calvin Harris dhe partnerja e tij Dj i famshëm i cili po korr mjaft sukses me hitin e tij në bashkëpunim me Dua Lipa-n, “One Kiss”, është përfshirë në një
NBA nderon shqiptaren me një super dhuratë në SHBA (VIDEO) Një shqiptare nga Kosova ka fituar veturë të tipit Honda nga e ekipi i basketbollit në NBA. Këtë dhuratë Tone Gashi e mo
Honda prezanton motorin e ri për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Honda sot në Xhakarta të Indonezisë ka prezantuar motorin i ri RC213V, me të cilin Marc Marquez dhe Dani Pedrosa do të k
La Milanin, shkoi në Meksikë dhe bën rolin e Messit (VIDEO) Pachuca pa ndonjë problem e mposhti Tijuanan me rezultat 4-0 në ndeshjen për Kupën e Meksikës, e ku Keisuke Honda ishte
Nga dështimi në dështimi pa humbur kurajon, historia e pazakontë e babait të makinave "Honda" (VIDEO) Kur ishte 14 vjeç punonte me babain në një ofiçinë të vogël në fshatin e tij për riparimin e biçikletave. 15 vjeç u n
Tani që Milan po blen të tjerë, shikoni ku katranoset ish lojtari i kuqezinje Milan po bën një merkato të madhe dhe nga ana tjetër po u hap derën atyre të cilët do i kenë të reduktuar në masë të mad
Keisuke Honda refuzon Premier League dhe qendron tek Milani Ylli japonez Kisuke Honda do të vazhdojë të qendrojë tek Milani. Lajmi bëhet i ditur nga Gazzetta dello Sport, e cil
Ekzekutohet në makinën e tij biznesmeni në Vlorë Vlora është tronditur nga një ngjarje e rëndë që në orët e para të ditës, ndërsa është gjendur i vrarë një person në mje
Milan nis "pazarin" me Bologna-n, ja çfarë synohet Mega-ofertë në vigjilje të ndeshjes së javës së ardhshme në Serie A, Milan-Bologna. Sipas asaj që raporton "Sport Medias
Honda Açord prezanton dy modele të reja (FOTO LAJM) Honda Açord ka krijuar gjeneratën e nëntë të një makine të sofistikuar, në historinë e Honda Açord. Pritet që të gjitha
Milani mposht Perugian (VIDEO) Skuadra e Milanit ka arritur të mposhtë me rezultatin 2:0 Periuxhian, në një përballje për Kupën e Italisë. Milani e
Moto GP, Rossi feston me fanellën e Maradonës (FOTO LAJM) Valentino Rossi regjistroi një tjetër fitore epike duke arritur i pari vijën e finishit në Termas de Rio Hondo në Argjen