999 rezultate për

homsit

Ushtria e Assadit vret të paktën 50 persona Së paku 50 persona kanë vdekur në qytetin Talbiseh, si pasojë e sulmeve të ushtrisë së Bashar Al Assad. Aktivistët e
OKB është e shqetësuar për fatin e meshkujve të Homsit Organizata e Kombeve të Bashkuara shprehu shqetësimin e saj për rreth 300 burra dhe djem të cilët janë ndaluar nga autor
Siri: Policia dhunon protestuesit Policia Siriane ka përdorura predha tanqesh dhe mitroloza janë për të shpërndarë turmat e protestuesve ditën e enjte në