999 rezultate për

home

Historia e rrallë e 29-vjeçares që ka alergji nga burri i saj (FOTO LAJM) 29-vjeçarja Johanna Ëatkins nga Minesota nuk mund të bëjë një jetë normale me bashkëshortin e saj pasi ajo vuan nga nj
Trump i martuar ftoi ish-Miss Hungarinë në dhomën e tij të hotelit (FOTO LAJM) Ish-Miss Hungaria, Kata Sarka, ka pohuar se Donald Trump e ftoi atë në dhomën e tij të hotelit pas konkursit të bukurisë
TIRANË/ Shqyen derën e hotelit për të vjedhur pijet nga mini bari, arrestohen tre të rinjtë Tre 20 vjeçarë tashmë janë vënë në pranga nga blutë e Tiranës, pasi ata akuzohen për vjedhjen e një dhome hoteli. Pasi k
Përdhunoi nusen e djalit, 56 vjeçari: Mu fut vetë në shtrat Burri i cili akuzohet për përdhunimin e nuses së bashkëjetueses së tij, ka mohuar në mënyrë kategorike akuzat që rëndojn
Masazh, dhomë konjaku dhe restorant personal në Kryeministri? - Ja si përgjigjet Rama (FOTO LAJM) Në një postim të mëparshëm, kreu i Partisë Demokratike akuzonte qeverinë se në vitin 2017 kishte parashikuar shpenzimin
Flini në një dhomë të ftohtë! Ja përfitimet Sipas ekspertëve njeriu duhet të fle në një dhomë me temperatura optimale mes 15 dhe 19 gradëve. Sipas tyre nëse do
Kontestohen zgjedhjet për emrat e rinj të Dhomës së Avokatisë në Lezhë Zgjedhja e drejtuesve të rinj të Dhomës së Avokatisë në Qarkun Lezhë nuk ka kaluar pa përplasje. Avokatët e Mirditës
Samsung Galaxy S8, pa butonin “home” dhe portë kufjesh Samsung po ndjek gjurmët e Apple për sa i përket portave dhe butonave në modelin e ri Galaxy. Raportime të reja sugje
Buble ndërton një dhomë speciale për djalin e tij me kancer Michael Buble dhe bashkëshortja e tij Lusiana Lopilato janë zhvendosur në Burbury të Kanadasë, pasi djali i tyre 3 vjeça
29 vjeçarja që është alergjike nga gjithçka, përfshirë dhe burrin e saj (FOTO LAJM) 29-vjeçarja Johanna Watkins ka jetuar në dhomën e gjumit për një vit. Meqë është alergjike nga ushqimi, substancat kimi
Trump si aktor i “Sex and the City”, “Wrestelmania”, “Home Alone” (VIDEO & FOTO) Donald Trump padyshim që është njeriu i skenës dhe shoë-t dhe si i tillë ai nuk i ka munguar skenës së Hollywood-it.
Shoku i qelisë: Ja si e gjeta Astrit Deharin kur u ktheva nga pushimi Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të njeriut, ka publikuar një raport për vdekjen e Astrit Deharit, në të
Gjyqtari gjen shkelje, kërkon shfuqizimin për "Trepçën" "Ligji për 'Trepçën' është antikushtetues", ka thënë një gjyqtar i kolegjit të shkallës së parë i Dhomës së Posaçme të G
STATISTIKAT/ Ja sa shqiptarë kanë nënshtetësinë britanike Gjithmonë ka qenë e vështirë për të kuptuar se sa është numri i shqiptarëve të legalizuar në Britaninë e Madhe që prej v
Foshnjet duhet të flenë në të njëjtën dhomë me prindërit Të porsalindurit duhet të flenë në të njëjtën dhomë me prindërit– por jo në të njëjtin krevat këshillon Akademia Amerika
Zvicra heq statusin “S” për refugjatët Statusi “S” është vendosur në vitin 1998 dhe ka qene i lidhur me refugjatët që asokohe vinin nga Ballkani, kryesisht nga
Zjarr në një dhomë në godinën 28 të Qytetit Studenti Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në godinën numër 28 në Qytetin Studenti, por fatmirësisht është lokalizuar. F
Nishani kthen mbrapsht ligjin e dhomave të tregtisë: Shkel Kushtetutën Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend një tjetër ligj të miratuar nga maxhoranca aktu
Kosovë: Vidhet droga në dhomën e dëshmive të policisë Në dhomën e dëshmive të rajonit të Policisë në Pejë, janë vjedhur disa kilogramë drogë. Për këtë ngjarje aspak të za
KE do t'i kërkojë Maqedonisë dhomë speciale gjyqësore Raporti i ri për përparimin e Maqedonisë në të cilin pritet ta publikojë KE-ja do të ketë një pjesë të veçantë dedikuar
 
Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip

Elseid Hysaj ka sfiduar temperaturat e ulëta në shtetin fqinj duke u fotografuar sipër një makine tip "Jeep".