999 rezultate për

holle

Petk i bardhë, Elbasani mbulohet nga dëbora Elbasani është zbardhur nga dëbora ditën e sotme. Fillimisht dëbora mbuloi zonat malore të Rrethit të Librazhdit dhe
Fotot nga pushimet luksoze me Photoshop, Luana i "mbyll gojën" të gjithëve (FOTO&VIDEO) Pas një punë intensive me “Shiko kush luan”, Luana Vjollca ka zgjedhur të bëjë disa ditë pushime. Ajo ka ndarë disa mome
Vetëm me një peshqir, metoda japoneze për bel të hollë (VIDEO) Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
Oficeri humbi jetën, nisin me hollësi hetimet për sulmin në Kongres Prokurorët amerikanë pritet të hapin hetim federal për vrasje lidhur me vdekjen e një oficeri policie i cili humbi jetën
"Nuk debatoj me burra me zë të hollë", analisti ironizon Murrizin Deputeti Myslim Murrizi, pas Gjekmarkajt është përfshirë në debat edhe me analistin Vehap Kola në “Open”. Murrizi kun
A është beli i saj vërtet aq i hollë? Përmasat reale të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Format e Kim Kardashian i kanë bërë gjithmonë njerëzit të flasin. Gjoks e vithe të mëdha dhe bel i hollë, por sa janë re
Vetëm me një peshqir, metoda japoneze për bel të hollë (VIDEO) Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
Bel të hollë dhe bark të sheshtë: Duhet vetëm një peshqir Një mjek japonez i quajtu Toshiki Fukutsuji ka zhvilluar një metodë unike për të mbajtur në formë zonën e belit dhe bark
Të mahnitur nga beli i hollë i Kim Kardashian? E gjitha falë një korseje (FOTO LAJM) Kim Kardashian zbulon belin super të hollë, veshur me një korse që nxjerr edhe më shumë në pah format e saj. 39-vjeçarja
Meqedoni e Veriut/ Dy raste të reja me virusin korona Gjatë pasdites së sotme, Në Maqedoni për koronavirus janë testuar dy pacientë të rinj dhe rezultatatet e tyre janë pozit
Sherri mes repereve, Fifi tregon të vërtetën e konfliktit me Taynën Pak kohë më parë një sher i madh "plasi" mes dy këngëtareve të njohura Fifit dhe Taynës, ku të përfshira ishin dhe reper
Dalin detajet e hollësishme, si u rrëmbyen shtetasit turq Gjashtë shtetas turq të Kosovës që u rrëmbyen e u deportuan ditën e 29 marsit, provuan në çdo mënyrë që t’i kundërshtoni
Shqiptarët rrëfejnë para Kongresit Amerikan krimet e tmerrshme serbe (VIDEO) Është hera e parë që në Kongresin amerikan zhvillohet një dëshmi me pjesmarrje të gjerë për të kërkuar drejtësi për vikt
Albërie Hadergjonaj ka një inat publik me Luana Vjollcën Albërie Hadergjonaj teksa ishte e ftuar në Xing, doli të këndonte dhe po përpiqej të ngushtonte rripin e fustanit të kuq
Me këtë dietë jeni gjithmonë e hollë Sipas dietologëve, një recetë me të gjitha produktet natyrore që të ndihmon për ta pasur barkun gjithmonë të sheshtë ekz
Belin e hollë? Taynës i zbulojnë sekretin Reperja Tayna është kthyer tashmë prej disa kohësh në një këngëtare shumë të preferuar për stilin por edhe për trupin e
Sensuale dhe mjaft e hollë, Big Mama nxjerr këngën e re Kohët e fundit më shumë ka qenë temë e medieve rozë për linjat trupore, se sa për projektet e reja muzikore. Bëhet fj
Kim rrezikon fronin nga Aisha, modelja me belin e hollë dhe vithet e mëdha (FOTO) Kim Kardashian rrezikon t’a humbë vëmendjen e madhe që ka. Kjo për faktin se çdo ditë e më shumë po i shtohen konkure
Modelja që po sfidon botën, jo më bel të hollë (FOTO LAJM) Duket sikur përgjatë gjithë historisë së modës, koncepti i një modeleje perfekte është krijuar duke pasur simbol femrat
Orinda pozon e veshur hollë në mes të dëborës, por Turi ka dy fjalë për t’i thënë Ata janë të dy tashmë prej vitesh në një lidhje, dhe pasi janë bërë bashkëshortë duket se kujdesi për njëri tjetrin ësht