999 rezultate për

hollandez

Nuk ka provë shkencore që ato mbrojnë! Hollanda nuk i ka të detyrueshme maskat Qeveria hollandeze ka vënë në dyshim efikasitetin e përdorimit të maskave, në ambjente publike, ndërkohë që e gjithë Evr
Ndërron jetë piloti hollandez i Rrally Daker, 8 ditë pas aksidentit fatal Shënohet viktima e dytë e Rally Dakar të këtij viti. Konfirmohet lajmi i keq, që kishte nisur të qarkullonte orët e fund
Ambasada Holandeze bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada Holandese ka vendosur të bëjë një deklaratë ku sqaron njoftimin që qeveria hollandeze i dërgoi Komisionit Euro
Milani dhe Inter pas derbit përplasen edhe për hollandezin Stiven Bergvajn është një ndër emrat më të kërkuar në merkato, me holandezin që ka bërë mjaft mirë me fanellën e PSV-së
De Light, i gjithë kërkuari në Europë Qendërmbrojtësi hollandez I Ajax-it shikohet si një e ardhmë e sigurt nga shumë ekipe elitare në Europë, shkruan Albeu.c
Tronditet futbolli hollandez, portieri 13 vjeçar humb jetën tragjikisht Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në Hollandë duke shokuar futbollin e këtij vendi. Bëhet fjalë për një portieri
Hollandezët i përgjigjen Ramës e Ruçit: Duam vepra për Tahirin "De Telegraaf" i ka kushtuar një artikull të plotë deklaratave të Kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit te Kuvendit Gramo
Inter ta harrojë Stefan De Vrij, hollandezi bëhet gati për kalimin tek Barcelona Mbrojtësi holandes, Stefan De Vrij do të largohet në fund të këtij edicioni si futbollist i lirë. Por e përditshmja i
Barcelona u vihet pas tre super talenteve hollandez Stafi teknik i Barcelonës po lëviz nëpër Eropë për të vëzhguar futbollisët e rinj që po spikatin në kmapionate të ndrysh
Milan kthen vëmendjen nga hollandezi i Atalantas I fundit që ka përfunduar në radarin e Milani është lojtari i ri holandez që po shkëlqen me Atalantan, Hateboer. Sipas
Holandezi kalon Bayernin në avantazh (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avntazh kundër Dortmundit në "Signal Iduna Park" Goli është shënuar nga hollandezi, Arjen
Nënshkruhet Memorandumi, eksperiencë hollandeze në menaxhimin e ujit në Tiranë Bashkëpunimi në fushën e menaxhimit të ujit të pijshëm dhe trajtimin e ujërave të ndotura, duke shkëmbyer njohuritë dhe
Tottenham hedh sytë tek talenti hollandez i Ajaksit E ardhmja e Justin Kluivert duket se do të jetë në Premier League, pas paraqitjeve impresionuese me Ajaxin Justin Klu
Tottenham ndjek nga afër mesfushorin hollandez të Ajaksit Tottenham po ndjek nga afër mesfushorin e talentuar, Donny van de Beek, sipas raporteve në Hollandë. 20-vjeçari është
Trajneri i Hollandës drejtuar hollandezit: Ik një sahat e më parë nga klubi ku je Bosi i Holandës Dick Advocaat i ka dhënë mbështetjen e tij Virgil van Dijk. Van Dijk ishte i lidhur fort me një lëvizje
Zgjedh Spillenë, hollandezit i dalin prej "hundësh" pushimet Një turisti holandez i kanë dalë nga “hundët” pushimet në Shqipëri. Ai ka rënë pre e një vjedhje të ndodhur vetëm pa
Marcel Keizer është zyrtarisht trajneri i ri i Ajax Ajax ka gjetur zëvendësuesin e Bosz. Klubi e ka konfirmuar këtë nëpërmjet një postimi në Twitter. Emri i ri i pankin
TENSIONET/ Hiqet flamuri hollandez në Konsullatën e Hollandës në Stamboll Duket se tensionet mes Hollandës dhe Turqisë janë rritur së tepërmi pasi presidenti turk e cilësoi Hollandën si "mbetje
Kryeministri Hollandez-Erdoganit: Ke tejkaluar çdo masë Kryeministri i Hollandës, Mark Rutte, i është kundërpërgjigjur akuzave të presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdohan,
Hollanda fiton kundër Austrisë (VIDEO) Hollanda nuk merr pjesë këtë vit në Europian por megjithatë kualitetet e ekipit holandez pakkush i vë në dyshim. Ekip