999 rezultate për

hollande

Kapet sasia rekord e kokainës në Hollandë Doganat Hollandeze kapën dërgesën më të madhe të heroinës të gjetur ndonjëherë në një bastisje në vend këtë muaj ku zbul
Vuri orare kufizuese, Gjykata detyron qeverinë hollandeze të tërhiqet Hollanda duhet të heqë menjëherë oraret kufizuese anti-COVID nga ora 21:00 e mbrëmjes deri në 4:30 të mëngjesit. Këtë
Lajm i keq! Holanda i thotë sërish "JO" Shqipërisë "Qeveria Hollandeze, ministri Blok shprehet qartë se Shqipëria nuk i përmbush parakushtet për KNG..." Mbrëmjen e sotm
Nuk ka provë shkencore që ato mbrojnë! Hollanda nuk i ka të detyrueshme maskat Qeveria hollandeze ka vënë në dyshim efikasitetin e përdorimit të maskave, në ambjente publike, ndërkohë që e gjithë Evr
Gjendet i vdekur avokati i dyshuar për vrasjen e djalit të gjyqtares dhe plagosjen e të shoqit Gjendet i vdekur i dyshuari për vrasjen e djalit të gjyqtares Esther Salas dhe plagosjes së burrit të saj në shtëpinë e
Ndërron jetë piloti hollandez i Rrally Daker, 8 ditë pas aksidentit fatal Shënohet viktima e dytë e Rally Dakar të këtij viti. Konfirmohet lajmi i keq, që kishte nisur të qarkullonte orët e fund
Botërori i futsallës, Shqipëria barazon me Holandën Shqipëria e Futsallës e drejtuar nga trajneri Erind Resuli, e ka mbyllur me barazim raundin e dytë eliminator të Botëror
Kisha Katolike kritika minstreve socialiste: Kush u dha të drejtën të flasin në emër të shqiptarëve? Ministret socialiste diten e djeshme i nisën një letër parlamentit të Hollandës, ku i shkruanin për hapjen e negociatave
Çfarë ndodhi kur Trump po mbante fjalim, momenti epik pushton rrjetin (VIDEO) Momentet pikante gjatë mbledhjeve të gjata politike, kur lodhja është edhe e madhe e shpesh interesi humbet, shpesh kanë
Arrestohet në Holandë pjestari i grupit kriminal "Bajri" Bashkëpunimi i Policisë së Shtetit me Partnerët në luftë kundër krimit të organizuar vuri në pranga në Hollandë një prej
Vrasja e Festim Latos në Hollandë, Llalla: Është lajm i remë! Ditën e sotme është raportuar në media se i vetëshpalluri President i Çamërisë, Festim Lato është vrarë. Këtë lajm e he
2 muaj pas dërgimit në Hollandë ngordh Luani i keqtrajtuar në Shqipëri (FOTO LAJM) Ka ngordhur luani i kopshtit zoologjik “Safari Park”, vetëm dy muaj pasi u largua nga Shqipëria për në Holandë. I njohur
Ambasada Holandeze bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada Holandese ka vendosur të bëjë një deklaratë ku sqaron njoftimin që qeveria hollandeze i dërgoi Komisionit Euro
Pas derbit të Europës Hollandë-Gjermani, reagojnë protagonistët Gjermania i ka nisur kualifikueset me një fitore të madhe 3-2 ndaj Holandës në Amsterdam. Ishte një ndeshje fantastike m
"Në fund fitojnë gjermanët" minuta e 90-të i jep fitoren përballë Hollandës (VIDEO) Një ndeshje spektakolare kjo mes Hollandës dhe Gjermanisë. Një pjesë e parë që foli e tëra për Gjermaninë ku edhe shënoi
Ylli i Bayern dyfishon rezultatin përballë Hollandës (VIDEO) Gjermania është duke bër një ndeshje të madhe të Johan Cruyff Arena. Pas golit të yllit Sane është radha e yllit tje
STATISTIKE/ Gjermania ka 23 vite pa fituar në Hollandë Kombëtarja gjermane nis fushatën e saj kualifikuese të "Euro 2020" kundër Holandës sot në orën 20:45, në "Johan Cruyff A
Hollandë – Gjermani, fromacionet zyrtare të super sfidës Kombëtarja e Holandës dhe ajo e Gjermanisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen eliminatore për Euro 2
Milani dhe Inter pas derbit përplasen edhe për hollandezin Stiven Bergvajn është një ndër emrat më të kërkuar në merkato, me holandezin që ka bërë mjaft mirë me fanellën e PSV-së
De Light, i gjithë kërkuari në Europë Qendërmbrojtësi hollandez I Ajax-it shikohet si një e ardhmë e sigurt nga shumë ekipe elitare në Europë, shkruan Albeu.c