999 rezultate për

holla

"Më dolën papritur...", flet i riu që përplasi për vdekje nusen dhe vjehrrën Tre ditë më parë një aksident tragjik ndodhi në Durrës, ku një mjet tip "BMW" përplasi për vdekje dy gra që po kalonin r
Nga të holla brisk në vetullat e dendura, si t’i rrisim sa më shpejt Shumë herë detyrohemi të përdorim pickatore për të vënë në rregull vetullat, apo i dizenjojmë tek estetistja. Por ju ndo
Drogë nga Shqipëria, shkatërrohet banda me 20 persona Një grup i strukturuar kriminal është shkatërruar nga policia italiane. Si pasojë e një aksioni të ndërmarrë nga kara
"Hazard është jashtë këtij Universi” Një ndër mbrojtësit më të kërkuar në botë, Matthijs de Ligt ka mbetur i surprizuar nga paraqitja fenomenale që bëri Haza
Zbuloni yllin holandez që po rikthehet në top formë Trajneri i kombëtares së Hollandës, Ronald Koeman ka vetëm fjalë të mira për supertalentin Memphis Depay. Sulmuesi dha
Besi me dhëmbët pa vënë, Xhensila me buzë të holla: Si dukej çifti i famshëm disa vite më parë Sot Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të fa shumë, dhe të pasur të vendit, shkruan ShkodraNews.
Hollandë/ Përplaset treni me biçikletën elektrike, vdesin 4 fëmijë Të paktën 4 fëmijë kanë humbur jetën pasi një tren u përplas me një biçikletë elektrike. Fëmijët po merreshin nga sh
Liga e Kombeve përball Franncën me Hollandën Parisi pret sot heronjtë e saj për ndeshjen e Ligës së Kombeve. Franca, kampione e botës do të luajë sfidën e parë të sh
Tronditet futbolli hollandez, portieri 13 vjeçar humb jetën tragjikisht Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në Hollandë duke shokuar futbollin e këtij vendi. Bëhet fjalë për një portieri
Me akne dhe buzë të holla, si dukej Oriola para se të bëhej e famshme Setet e saj fotografike janë nga më të lakuarit në media. Oriola Marashi gjithmonë kujdeset të rrëmbejë vëmendjen e t
Kërpudha me vezë Përbërësit që na nevojiten për të përgatitur recetën kërpudha me vezë janë; 500 gr kërpudha, 4 lugë vaj, 4 vezë të ziera
Mustafa Nano i kthehet ashpër Ruçit: Ja ke fut kot! Deklaratat e kreut të kuvendit, Gramoz Ruci se prostitucioni dhe kanabisi kishin ardhur nga Hollanda nuk kanë kaluar p
Hollandezët i përgjigjen Ramës e Ruçit: Duam vepra për Tahirin "De Telegraaf" i ka kushtuar një artikull të plotë deklaratave të Kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit te Kuvendit Gramo
Musakë me mish pule Përbërësit 800 gr mish pule 150 gr përshutë 8 speca të pjekur 100 gr gjalpë 2 lugë miell 5 decilitra q
Nuk ka debate midis Juves dhe Realit, po planifikohet shkëmbimi i madh Drejtuesit e Realit dhe Juventusit darkuan para sfidës në “Bernabeut”. Tema e diskutimit ka qenë shkëmbimi midis Iscos d
Inter ta harrojë Stefan De Vrij, hollandezi bëhet gati për kalimin tek Barcelona Mbrojtësi holandes, Stefan De Vrij do të largohet në fund të këtij edicioni si futbollist i lirë. Por e përditshmja i
Hollanda e Botërorit 2010-tës po ndryshon fytyrë, pas Robbenit edhe ky lojtar jep dorëheqjen Edhe një tjetër legjendë pas Arjen Robben ka dhënë dorëheqjen nga Kombëtarja hollandeze. Pas tij edhe Wesley Sneijder ka
Barcelona u vihet pas tre super talenteve hollandez Stafi teknik i Barcelonës po lëviz nëpër Eropë për të vëzhguar futbollisët e rinj që po spikatin në kmapionate të ndrysh
Talenti 19-vjeçar i huazuar i Realit, po çmend Hollandën me driblimin e tij (VIDEO) Një driblim i Martin Odegaard gjatë fundjavës së kaluar është ndër më të klikuarat në rrjetet sociale. Futbollisti 1
Zyrtare, Hollanda vazhdon me trajner Koemanin Ronald Koeman është zyrtarisht trajneri i ri i Holandës. Njoftimi, sikurse pritej, u bë nëpëmjet një komunikate të Feder