999 rezultate për

holding

Formacionet zyrtare, Liverpool-Arsenal Në orën 21:00 do të luhet supersfida Liverpool-Arsenal. Të dy trajnerët si Klopp dhe Arteta i kanë besuar lojës sulmu
Xhaka nuk zë mend, acarohet me shokun e skuadrës Granit Xhaka përsëri nuk i ka përmbajtur nervat. Mesfushori shqiptar këtë herë nuk acarohet me tifozët por me shokun
Arsenali shkatërron PSG, i shënon golin e katërt (VIDEO) Arsenal ka shkatërruar PSG në ndeshjen miqësore që luhet në SHBA. Goli i katërt për Arsenaal e ka shënuar Rob Holdin
Biznesmeni i Erdoganit blen grupin mediatik opozitar në Turqi Grupi më i madh mediatik opozitar në Turqi, Doğan Holding, është shitur ditën e mërkurë për një shumë prej 1.2 mili
Këtë Shën Valentin, Roza Lati ishte në dilemë (FOTO LAJM) Kur nuk ke të dashur nganjëherë ngushëllimi më i mirë dhe i vetëm është që t'ia bësh vetes një dhuratë për Shën Valentin
Lojtarët e Arsenalit masin forcën e grushtit, dallohet shqiptari (VIDEO) Mediumi BT Sport ka ofruar një sfidë për lojtarët e Arsenalit, se cili ka goditjen më të fortë me grusht. Pjesë e kësaj
Bushati takon Princin Al-Waleed, zbulohen detajet e takimit Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, përmes një statusi në “Facebook”, ka njoftuar se ka zhvilluar një takim me Princin Al
Bizneset e krijuara me milionat e luftës së UÇK-së (DOKUMENTA) Dokumentet që posedon Insajderi tregojnë se si miliona marka të përfituara në emër të luftës së UÇK-së dhe Fondit “Vendl
Njihuni me miliarderen më të re në botë Ëndrra për tu bërë miliarder është synim i shumë njerëzve që nuk realizohet asnjëherë, por kjo nuk vlen për 19-vjeçaren
President of Albania Bujar Nishani awards to Mr. Ahmet Calik the title "For Special Civil Merits" President of Albania Bujar Nishani awarded to the President of Calik Holding, Mr. Ahmet Calik the title “For Special Civ
Presidenti Nishani dekoron z. Ahmet Çalik me Titullin "Për Merita të Veçanta Civile" Presidenti Bujar Nishani i ka akorduar presidentit të Çalik Holding, z. Ahmet Çalik titullin “Për Merita të Veçanta Civi
Çalik Holding përgënjeshtron lajmin për shitjen e Albtelecom-it Përkundër tezave të ngritura në disa media online se Çalik Holding po u shet Albtelecom-in grekëve, kjo gjë është përgën
Presidenti i Çalik Holding nderohet me Çmimin e Solidaritetit Social Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë i ka akorduar Presidentit të Çalik Holding, z. Ahmet Çalik, Çmimin e Solidarit
Presidenti i kompanisë “Çalyk Holding” nderohet me titullin “Honoris Causa” Rektorati i Universitetit të Tiranës i ka akorduar sot presidentit të kompanisë “Çalyk Holding” Ahmet Çalyk, titullin “D
Serbi, arrestohet një nga njerëzit më të pasur në Ballkan Biznesmeni serb Mirosllav Mishkoviç, djali i tij Marko dhe tetë persona të tjerë, të dyshuar për korrupsion, janë arrest
Çalik Holding nxjerr në shitje mediat Kompania turke Çalik Holding, e cila zotëron shumicën e aksioneve të Albtelecom dhe Eagle Mobile në Shqipëri, ka autoriz
JCR Eurasia rrit noten e kredise per Calik Holding Sipas një deklarate të lëshuar nga Çalik Holding, JCR Eurasia i ka rritur kësaj kompanie notën e kredisë për monedhën e
Drejtuesit e Calik Holding dhe Eagle Mobile vizituan zonen e prekur nga permbytjet Drejtuesit e Çalik Holding dhe Eagle Mobile vizituan zonën e prekur nga përmbytjet në Shkodë
Calik Holding dhuron 150 mije euro per familjet e permbytura Çalik Holding, nëpërmjet 3 kompanive të kësaj korporate që operojnë në Shqip&