999 rezultate për

holandezin

Plas gallata: Zyrtarizuan Jaap Stam si trajner të ri, por në foto ishte dikush tjetër (FOTO LAJM) Klubi i Cincinnati-t në Majoor League Soccer (Shtetet e Bashkuara të Amerikës ) zyrtarizoi ditën e sotme në krye të s
Tare po përgatit goditjen e madhe, ylli holandez "fiksimi" i shqiptarit Lazio është duke bërë një sezon të shkëlyqer dhe aktualisht mban vendin e parë në Serinë A, me Juventusin dhe Interin që
Pepe i jep fund rekordit të Van Dijk, driblon mbrojtësin pas 50 ndeshjesh (VIDEO) Që pas driblimit nga mesfushori i Newcastle, Mekiel Merino në marsin e vitit 2018, askush nuk ja kishte dalë që të dribl
Van Dijk "bie" pas 50 ndeshjesh, e driblon ylli i Arsenalit (VIDEO) Ishte marsi i vitit 2018 kur mesfushori i Newcastle Mikel Merino driblonte qendërmbrojtësin holandez Virgil Van Dijk dhe
"Telenovela" De Ligt, edhe Reali hyn në garë për holandezin Real Madridi ka hyrë në garë për t’i siguruar shërbimet e mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligtit, i cili i ka futur në
Napoli tenton t'ia rrëmbejë nga duart Interit Stefan De Vrij Sipas medieve italiane Stefan De Vrij do të nënshkruajë kontratë pesë vjeçare me Interin. ‘Corriere Dello Sport’, ka shk
E FUNDIT / Bayerni pa holandezin Robben për një kohë të gjatë Bayern Munich do të jetë pa holandezin Arjen Robben për të paktën një ndeshje, pasi lëndoi pulpën e këmbës gjatë ndeshje
Ofendoi Budën, punë të detyruar për holandezin Holandezi Klaas Haytema është dënuar me 3 muaj punë të detyruar në Mianmar, pasi u shpall fajtor se fiku altoparlantin q
United, ku qëndron problemi? Një tjetër zhgënjim për Manchester United, pas eliminimit nga Liga e Kampionëve. Disfata 3-2 nga Wolfsburg ka bërë që në
Interi gati 30 milionë euro për Robben Arjen Robben është kthyer në një prej objektivave të kampionëve në fuqi të Europës dhe botës,Interit edhe pse është mjaf
Reali ka shpallur të vetin holandezin Van Der Vart Siç mësohet holandezi 25 vjeçar zyrtarisht do të prezantohet të hënë apo të