999 rezultate për

holande

Zëvendësoi Koeman, De Boer trajneri me fillimin më të keq te Holanda Një deklaratë e Jose Mourinho për Frank De Boer kishte ngjallur reagime të mëdha në mediet sportive. Trajneri portuge
Porosi nga Turqia? Kolegjet turke, padi për 12 policë: Po na bëjnë presion, jemi regjistruar në Holandë Kompania më e madhe e shkollave jopublike në Shqipëri, "Turgut Ozal Education" sh.a ka kallëzuar penalisht në Prokurorin
Vrasja e "presidentit të Çamërisë", policia holandeze i rikthehet hetimeve Policia holandeze i është rikthyer hetimeve për vrasjen e shqiptarit 43-vjeçar, Festim Lato, i njohur ndryshe dhe si “pr
Holanda bllokon Shqipërinë për negociatatat, Maqedonia merr "dritën jeshile" Qeveria e Holandës ka zyrtarizuar vendimin e saj kundër thirrjes së tryezës së parë ndërqeveritare mes Shqipërisë dhe Ba
Po kalon një moment të mirë në Holandë, Broja: Nëse punon fort mund të arrish gjithçka Armando Broja është pështatur shpejt në Hollandë me klubin e tij të ri. Djaloshi nga Malësia e Madhe ka zhvilluar ndeshj
Si hyri në Twitter-in e Trump informaticieni holandez Një password i lehtë për të hyrë në llogarinë e Twitterit të njeriut më të fuqishëm të botës, atë të presidentit të SHB
Vazhdon përplasja Koeman-Messi Sipas asaj që raporton ESPN, trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka thënë se Lionel Messi mund të luajë më mirë. Str
I ka milionat por në stërvitje shkon me biçikletë: Robben tregohet modest (VIDEO) Njëri nga yjet më të mëdha të futbollit Arjen Robben ka befasuar të gjithë për mënyrën e jetës modeste që bën, ani pse k
Shënoi dopietë në Holandë, reagon Broja: Është vetëm filimi Armando Broja është kthyer shumë shpejt në protagonist në radhët e Viteses në kampionatin holandez, duke tundur tre herë
Gotze debuton me një gol të bukur në Holandë (VIDEO) Mario Gotze ka filluar në mënyrën më të mirë aventurën e tij në Holandë te PSV. Ylli gjerman ka shënuar gol pas vetëm
Nuk ndalet Broja, shënon sërish në Holandë (VIDEO) Armando Broja shënon për Vitessen në kampionat. Sulmuesi i Shqipërisë ka shënuar golin e dytë të tij me fanellën e Vites
Paqe mes Italisë dhe Holandës, Franca nuk fal Kroacinë, Anglia mposhtet në shtëpi (VIDEO) Ndeshjet e sotme të Ligës së Kombeve kanë treguar disa rezultate mjaft interesante, sidomos në Ligën A, ku ndeshen ekipe
Rasti i parë në botë, ndërron jetë holandezja e infektuar dy herë me Covid Një holandeze 89 vjeçare është bërë dhe rasti i parë në botë e cila pasi u riinfektua për herë të dytë nga Covid ka humb
Holanda: Shqipëria të ndahet nga Maqedonia për negociatat, reagon Ambasada Pas vështirësisë për të hapur procesin e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Europian, Shqipëria duket se do të gjen
Hapja e negociatave për Shqipërinë, zbulohet qëndrimi zyrtar i Holandës Holanda, një ndër shtetet më skeptike sa i përket zgjerimit të Bashkimit Europian dhe hapjes së negociatave me Shqipërin
Ylli holandez i Romës huazohet te Leipzig Pasi dështoi të merrte Milon Rashicën nga Werder Bremeni, Leipzig arriti të siguronte një përforcim për krahët e sulmit.
Holandezja i bën gaz të botës maqedonasit Një shtetase holandeze e cila për disa vite është duke jetuar në Maqedoni, ka shkruar një artikull interesant në mediat
Zuri vendin e Koeman, De Boer beson se Holanda aktuale është më e mirë sesa ajo e 2010-ës Frank De Boer nuk ka kursyer lëvdatat për skuadrën kombëtare të Holandës. De Boer është emëruar si kryetrajner i Hola
ZYRTARE/ Holanda gjen pasuesin e Koeman, është Frank De Boer Pas eksperiencave të dështuara me Interin, Crystal Palace dhe Atlanta United në Major League Soccer, Frank De Boer rikth
Futet si zëvendësues, Broja shënon golin e parë në Holandë (VIDEO) Armando Broja ka shënuar golin e parë me fanellën e Viteses në kampionatin holandez. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare,