999 rezultate për

hoeness

Bayern Munich "izolon" Robert Lewandowski Bayern Munich ka vendosur që "yllin" polak, Robert LeWandowski të mos e lërë të largohet. Presidenti i klubi, Uli Ho
Uli Hoeness paralajmëron Realin: Jemi ndryshe nga vjet Ekipi i Jupp Heynckes synon sërish “tripletë”, ashtu si në vitin 2013. Ky është motivi që shtyn presidentin e Bayernit,
Presidenti i Bayernit me deklaratë thumbuese për Ancelottin Drejtori i Bayern Munich, Uli Hoeness, ka mbrojtur emërimin e trajnerit të ri, Niko Kovac për sezonin e ri futbollistik.
Guardiola i sugjeron trajner Bayernit Vazhdojnë të lakohen emrat për të zënë pankinën e Bayern Munich, e mbetur bosh që pas shkarkimit të diskutueshëm të Carl
Uli Hoeness shprehet i lumtur për largimin e Douglas Costas: Nuk më pëlqeu kurrë Bayern Munich shiti këtë verë Douglas Costa tek Juventus pasi e patëpanevojshëm për ekipin. Presidenti Uli Hoeness ës
Presidenti i Bayernit: Me këto budallallëqe që po ndodhin nuk kam më respekt për Barcelonën Interesimi i vazhdueshëm për Ousmane Dembele ka zemëruar presidentin e Bayern Mynich Uli Hoeness, i cili gjithashtu krit
Flet Presidenti i Bayerni për transferimin e Sanchesit Presidenti i Bayernit të Mynihut Uli Hoeness ka hedhur poshtë fjalimin e Alexis Sanchez për të shkuar në Gjermani. Sa
Chelsea dhe PSG-ja kërkojnë t'i prishin punë Bayernit Niklas Sule mund të mos transferohet te Bayern Munchen siç ishte përfolur në ditët e fundit. Paralajmërimi ka ardhur nga
Uli Hoeness futet sërish në burg Ish-presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness ka festuar natën e Krishtlindjeve me familjen e tij. Nga ora 09:30 e 25 dhj
Guardiola dhe Ribery takojnë Hoeness në burg Dy vizitorë specialë në burg për ish presidentin e Bayern Munchen Uli Hoeness. Sipas asaj që raporton gazeta gjermane "B
Guardiola dhe Ribery, vizitë në burg Hoeness-it Ai nuk është më presidenti i Bayern Munich, por vazhdon të gëzojë respektin e shoqërisë. Uli Hoeness që po vuan dënimin
Hoeness nis "jetën" e re në burg Uli Hoeness fillon numërimin mbrapsht. Ish presidenti i Bayern-it të Mynihut hyri në burgun e Landsbergut, 70 kilometra
Këshilla e Hoeness: Mos bëni gabimin tim Kushdo mund të gabojë në jetë, por me fajin nuk duhet abuzuar. Ish-presidenti i Bayern Munchen, Uli Hoeness bëri gabimin
Hoeness, në burg vetëm natën Lajmi i mirë për Uli Hoeness, familjen e tij, si dhe për tifozët e Bayern Munchen është se gjykata mund t’i lejojë që në
Informatori: Hoeness fshehu 400 milionë, jo 130 Detaje të reja për historinë evazionit fiskal të Uli Hënesit kanë dalë në mediat gjermane. Një informator, i cili është
Pep: Te Bayern derisa të lirohet Hoeness Trajneri i Bayern Munchen, Pep Guardiola ka ndërmend të qëndrojë në "Allianz Arena" derisa ish presidenti i klubit, Uli
Hoeness mes lotëve: Do shkoj në burg (FOTO LAJM) Update - Uli Hoeness nuk do të jetë më president i Bayern Munchen. Pas vendimit të gjykatës, që e dënoi me 3 vjet e gjys
3,5 vjet burg për presidentin e Bayern Munchen Gjykata e Mynihut në Gjermani ka dënuar me 3 vjet e 6 muaj burg presidentin e Bayern Munchen, Uli Hoeness, i akuzuar për
Bayern, nis procesi ndaj Uli Hoeness (VIDEO) Presidenti i Bayen Munchen, Uli Hoeness del përpara gjykatësve për t’u përballur me akuzat për evasion fiskal. Numri 1 i
Hoeness: Nuk ka çmim për Neuer Admirim dhe vlerësim maksimal për Manuel Neuer. Për presidentin e Bayernit të Mynihut, Uli Hoeness ka vetëm elozhe në ad