999 rezultate për

hodhi

Ajka hodhi hapat e saj të parë dhe kjo video me babi Besin ju rregullojë ditën (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të parë para një viti me vajzën e tyre Aj
Mbreti Zog - hodhi themelet e shtetit modern shqiptar nga Ekrem Spahiu* Presidenti i Republikës së Shqipërisë, me rastin e 100 vjetorit të shpalljes së Pavarsisë, më 17 në
Mbyti foshnjën dhe e hodhi në plehra, gjykata liron 19 vjeçaren shqiptare Drejtësia në shtetin grek ka lënë të lirë 19 vjeçaren shqiptare që mbyti foshnjën e saj të porsalindur ndërsa trupin ia
Spiropali: Meta i hodhi benzinë zjarrit, duhet shkarkuar! "Presidenti ka bërë gjë të paprecedent, ka shpikur institucion. E ka bërë në një moment kur Shqipëria ishte në një pozic
Keisi nuk duroi më dhe e hodhi kunjin: Andej është moda të dalësh me burra të martuar (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga Stresi, Kejsi po shijon disa ditë pushimesh të merituara në Meksikë. Bukuroshja shqiptare
Babai hedh djalin 11-muajsh nga ura, më pas bën veprimin e çuditshëm Një foshnjë 11-muajshe ka humbur jetën, pasi babai i tij e hodhi në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Manchester, Angl
I hodhi pëllumbin e ngordhur në fytyrë teksa ziheshin, çfarë do të kishte bërë nëse do të ishte mi?! (VIDEO) Një luftë në rrugë mes dy djemve, nëse mund ta quash kështu, tepër e çuditshme kur njëri prej tyre kap me dorë një pëllu
Historia tronditëse e futbollistit që vrau ish-të dashurën dhe ia hodhi qenve (FOTO LAJM) Bruno Fernandes, i cili ishte një nga yjet e futbollit brazilian dhe që për pak nënshkroi me Barcelonën, është lënë i li
Vajza seksi e Niko Peleshit gjet belanë me ndjekësen pas fotos që hodhi (FOTO LAJM) Pavarësisht se nuk është mjaft aktive, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka një numër të konsiderueshëm ndjekësi
Hodhi 6 vjeçarin nga kati i 10-të, arrestohet 17 vjeçari Një adoleshent u arrestua pasi supozohet se ka shtyrë një gjashtë vjeçar nga platforma e vrojtimit, në katin e 10 të gal
Vrau babanë me çekiç dhe e hodhi në liqen, i riu shqiptar rrëfen krimin Vrau babanë dhe i hodhi trupin në liqenin e Farkës, dënohet me 21 vite burg Selman Alija. Gjykata për Krime të Rënda e k
Hodhi akuza për korrupsion, Messi pezullohet 3 muaj jashtë fushës së futbollit Messi ka marrë një dënim prej tre muajsh jashtë fushës, dhe një gjobë të konsiderueshme me të holla. Ylli argjentinas
Ky është i riu që i hodhi molotov godinës së kryeministrisë Ky është Nazmi Caka i cili dy vjet më parë hyri në bankë, por nuk vodhi asgjë. Në kohën kur u arrestua ai ishte 21 vjeç
Hodhi mbeturina në hapësirë publike, Komuna e Prishtinës gjobit qytetarin (FOTO LAJM) Duke qenë qyteti më i populluar dhe më i madh në vend, Prishtina vazhdon të jetë një nga vendet më të ndotura në Kosovë.
Cardi B kërkon ti kthehet parukja që hodhi gjatë konceriti(VIDEO) Cardi B i është rikthye koncerteve pas problemeve të shumta me shëndetin dhe tek i fundit i ka habitur të gjithë me vepr
E hodhi padashje, këngëtarja shqiptare fshin urgjent foton nudo me një mashkull në shtrat (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj, një nga këngëtaret shqiptare më të pëlqyera jo vetëm për shkak të genit të saj të bukur familjar
Krejtësisht e zhveshur, modelja plagos rëndë 15 vjeçaren pasi i hodhi gomat nga dritarja Një modele e quajtur "Victoria" i shkaktoi lëndime serioze një vajze 15 vjeçare që po kalonte poshte banesës së saj duke
Vdes gruaja që burri e hodhi nga makina Një grua ka ndërruar jetë rreth orës 14:37 në QKUK, pasi nuk arriti t’i përballojë plagëve të marra nga bashkëshorti i
Ahmetaj: Meta i hodhi benzinë zjarrit, tani është koha të reflektojë Kreu i komisionit të Ekonomisë Arben Ahmetja, gjatë fjalës së tij në seancën plenare të ditës së sotme, ka theksuar se z
Opozita hodhi hapin për të marrë pjesë në zgjedhje, PD sqaron situatën Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar në një komunikatë për shtyp lidhur mbi interes