999 rezultate për

hodh

"I thashë mos shko në spital", vëllai i të pacientit që u hodh nga Sanatoriumi zbulon të kaluarën e vështirë Një ngjarje e rëndë tronditi sot spitalin “Shefqet Ndroqi” ku 60-vjeçari Leonard Skabonda u hodh nga lartësia duke i dhë
"Ka qenë oficer Policie", flet miku i 60 vjeçarit që u hodh nga Sanatoriumi Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë ku një 60 vjecar është vetëhedhur nga spitali “Shefqet Ndroqi” duke gjetur v
Pse Volvo hodhi dhjetë makina të reja nga një lartësi prej 30 metrash? Ky është prova më ekstreme e përplasjes e kryer ndonjëherë nga Volvo Cars – dhe është një provë thelbësore. Ekspertët
Goditje dhe ofendime, përplasen fizikisht vajzat në "Hell's kitchen" (VIDEO) Një ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes vajzave të “Hell’s kitchen” këtë të premte. Vajzat janë përleshur fizikisht,
Kush është 46-vjeçarja nga Shkodra që i hodhën lokalin në erë me tritol Një shpërthim i fuqishëm tritoli ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, në lagjen “Tom Kola”. Një ngjarje e rëndë ka
"Në morg na thanë ky trup ka ardhur dje", vajza e pacientit që u hodh nga Infektivi bën deklaratën e fortë 69-vjeçari Reshat Grembi nga qyteti i Fierit, i cili humbi jetën pasi u hodh nga spitali Infektiv, sipas të bijës ka ndë
U hodh nga Infektivi, vdes pacienti me COVID-19 Ka ndërruar jetë pacienti 69-vjeçar i cili u hodh ditën e djeshme nga kati i dytë i Infektivit. Reshat Grendi, i cili
I afërmi i 69-vjeçarit që u hodh nga Infektivi: Ishte në gjendje të mirë, në Tiranë i bënë diçka Ditën e sotme një tjetër person u hodh nga kati i dytë i Infektivit, por fatmirësisht shpëtoi dhe aktualisht është në gj
Pacienti u hodh nga kati i dytë, del në konferencë për shtyp Manastirliu (VIDEO) Manastirliu ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Infektiv, ku një pacient u vëtëhodh nga kati i dyt
Pacienti u hodh nga lartëria në Infektiv, reagon QSUT Qendra Spitalore “Nënë Tereza” ka reaguar me një deklaratë zyrtare pas ngjarjes së rëndë që ndodhi sot paradite në spita
Kush është pacienti që u hodh nga Infektivi, policia jep detajet e para Nje 69 vjeçar me inicialet R.G. është pacienti i cili u vetëhodh nga kati i tretë i spitalit Infektiv në Tiranë paradite
3 pacientë me COVID-19 u hodhën nga spitali, Rakacolli sqaron arsyen Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka folur sot për rastet e pacientëve të prekur nga koronavirusi, por që
U hodh nga kati i katërt, detaje të reja nga ngjarja e rëndë te Sanatoriumi Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e rëndë që ndodhi rreth orës 03:10 të mëngjesit të sotëm në spitalin "Shefqet Ndroqi
Dëshmi rrëqethëse nga Turqia: Pallati u shemb sapo u hodha unë (FOTO LAJM) Një termet i fuqishëm goditi ditën e sotme Turqinë. Ndërkohë që vazhdojnë kërkimet nëpër rrënoja, një dëmshi rrëqeth
U përplas me armë me policinë dhe hodhi vetën në erë, dalin pamjet e terroristit të dyshuar në Turqi Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Turqi. Nga raportimet paraprake thuhet se bëhet fjalë për
Historia e vrasjes së 24-vjeçarit shqiptar që punonte kamarier: Dy serbë i hodhën benzinë mbi kokë Nga Enver Robelli Ndër viktimat e para të agresionit serb në Bosnjën lindore kanë qenë shqiptarët. Njerëz punëtorë që
Preu dhe e hodhi në det gazetaren, 49-vjeçari tenton arratinë (VIDEO) Danezi Peter Madsen, i dënuar për torturim dhe vrasjen e gazetares Kim Val në nëndetëse, ka arritur të arratiset nga një
"Bratajn do ta bëjnë ministër, ia hodhi Pipos": Aida Shtinos nuk i del inati me mjekët Gazetarja Aida Shtino ka reaguar ndaj vendimit të qeverisë për mbajtjen e maskave në ambiente të hapura. Edhe më her
Mjekja kineze hedh akuza: COVID-19 u hodh qëllimisht Një virologe pretendon të ketë provën se koronavirusi u krijua në një laborator në Wuhan dhe ishte Kina ajo që e prodhoi
Meta zbulon prapaskenat: Pse Rama hodhi në gjyq Haradinajn "E hodhi në gjyq sepse merr porosi për të defaktorizuar Kosovën në procesin e negociatave..." Presidenti i Republikës