999 rezultate për

hodgson

Rooney u gabua me vendimin e tij Trajneri i Crystal Palace, Roy Hodgson ka thënë së fundmi se ish-sulmuesi i Manchester United, Wayne Rooney u largua shu
Pas dëmtimit të rëndë të Mendys, Guardiola kërkon zëvendësuesin e tij Sipas mediumit britanik The Sun, trajneri i Cityt, Guardiola, është i etur për mbulimin e krahut të majtë të mbrojtës.
Carlos shpjegon arsyet pse u largua nga Interi Roberto Carlos ka konfirmuar se ai është larguar nga Interi vetëm për shkak të trajnerit të atëhershëm, Roy Hodgson. Kjo
Nga Lëv te Blanc, ja pasuesit e mundshëm të Hodgson-it (FOTO LAJM) Federata Angleze e Futbollit është në hall të madh për të gjetur pasuesin e Roy Hodgson pas eliminimit të turpshëm të tr
Mediat ndërkombëtare shënjestrojnë Anglinë e Roy Hodgson Mediat ndërkombëtare kanë "kryqëzuar" ekipin e drejtuar nga Roy Hodgson, pas humbjes turpëruese dhe eliminimit të Anglis
Turpërimi me Islandën, Hodgson jep dorëheqjen Roy Hodgson ka dhënë dorëheqje të menjëhershme nga posti i trajnerit të Anglisë, pas eliminimit të befasishëm nga Kampio
Anglia zbardh listën, Hodgson rezervon dy surpriza Trajneri i Anglisë, Roy Hodgson ka publikuar listën e lojtarëve që do të marrë me vete në Francë. Në 23-shen e strategut
Hodgson: Do fitojmë "Euro 2016" ashtu si Leicester City Trajneri i Anglisë, Roy Hodgson ka shokuar pasi tregon se ‘tre luanët’ do të fitojnë Kampionatin Europian ashtu siç bëri
Hodgson, po ky kush është?! Trajneri i Përfaqësueses së Anglisë, Roy Hodgson, ka grumbulluar në skuadrën e parë për ndeshjet eliminatore për Francë
Itali-Angli, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas barazimit 2-2 në Sofje kundër Bullgarisë, i cili nuk e kënaqi Antonio Conten, Italia luan sot një përballje luksi pë
Euro 2016, Roy Hodgson publikon listën (FOTO LAJM) Tekniku i Kombëtares angleze Roy Hodgson ka publikuar listën me futbollistët e grumbulluar për sfidat e rradhës kundër S
Wayne Rooney, kapiteni i ri i Anglisë Wayne Rooney zgjidhet kapiteni i ri i Anglisë. Ishte vetë trajneri i "Tre Luanëve" Roy Hodgson në një konferencë për sht
Hodgson: Nuk jam frikacak, s'largohem nga Anglia! E ka thënë dhe vazhdon ta përsërisë Roy Hodgson. Nuk ka ndërmend të dorëhiqet, pavarësisht presionit të jashtëzakonshëm
Hodgson: Nuk e jap dorëheqjen! Roy Hodgson këmbëngul se nuk ka ndërmend të dorëhiqet pas disfatës 2-1 kundër Uruguajit. Pas golit të parë nga Luis Suar
Hodgson: Anglia mund të fitojë me Italinë Anglia mund të fitojë me Italinë. Deklarata vjen nga tekniku Roy Hodgdon i cili shprehet se skuadra e tij është përgatit
Gerrard sulmon Capellon: Nuk besonte te unë Kapiteni i përfaqësueses së Anglisë Steven Gerrard thumbon Fabio Capellon. Në një intervistë të dhënë mesfushori i Liver
Hodgson shpall listën: Ja Anglia e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Pas Japonisë ditën e sotme ka qënë Anglia ajo që ka publikuar emrat e futbollistëve që do të jenë në Kupën e Botës "Braz
Hodgson: Januzaj bëri zgjedhjen e duhur Trajneri i kombëtares së Anglisë, Roy Hodgson flet për herë të parë për zgjedhjen që Adnan Januzaj bëri duke preferuar k
Anglia vendos: S'ka partnere në Brazil (FOTO LAJM) Hodgson Hodgson ka frikë se lojtarët e tij mund të jenë të hutuar dhe Anglia këtë vit nuk duhet të bëjë figurë të mirë.
Hodgson do të rinovojë deri në 2016 me Anglinë Roy Hodgson projektohet të qëndrojë në stolin e Anglisë deri në vitin 2016. Puna e trajnerit 66-vjeçar vlerësohet shumë