999 rezultate për

hobi

"Jam berber, skulpturën e kam hobi", flet autori i shtatores së Adem Jasharit Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. Ai
Bëhet i gjallë autori i shtatores së Adem Jasharit: Unë berber jam, skulpturën e kam hobi! Alban Buxhovi, autor i shtatores së komandantit legjendar Adem Jashari, ka deklaruar se është berber me profesion. A
"Askush s'më ka rrahur", Angela Martini shqetëson ndjekësit me shenjat në trup (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Angela Martini ka zbuluar së fundmi se ka nisur të praktikojë një hobi të ri. Ajo ka postuar një fo
Hobi i çuditshëm që i është zbuluar Ronaldinhos në burg Kanë kaluar 12 ditë që kur Ronaldinho është ndaluar në Paraguai për hyrjen me pasaportë false në këtë vend. Derisa he
Rama paralajmëron largimin nga politika: Do të tërhiqem! Kryeministri Edi Rama ka paraljmëruar në Xing se ai nuk do të jetë edhe shumë gjatë në politikë. Teksa ka prezantuar
Zbuloni shenjat e para të frikës nga dështimi Kakorrhaphiophobia është frika jonormale, e vazhdueshme, irracionale nga dështimi. Në rastet klinike është kaq intensive
S’është më çudi, Basha zbulon se ka të njëjtin hobi si Rama Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është goxha i rezervuar në jetën e tij private. Gjatë një interviste për
Ky është presidenti që ka hobi shpejtësinë me makina Presidentët apo kryeministrat si të gjithë njerëzit e tjerë e kanë nga një hobi. Disa preferojnë notin, disa të tjerë sh
Thërret urgjent policinë se kishte frikë nga merimanga Zyrtarët e policisë në Zvicrës iu përgjigjen thirrjes për ndihmë gjatë fundjavës, pasi një grua kishte parë një merimang
Këngëtari i njohur shqiptar zbulon hobin e fshehur (FOTO LAJM) Ndoshta nuk e keni ditur, por vokalisti i grupit të njohur NRG Band, Besnik Qaka merret edhe me sport. Këtë e ka bërë
Ky është hobi më i ri i Elita Rudit (FOTO LAJM) WModeratorja e njohur Elita Rudi duket se po shijon në maksimum verën dhe pushimet. Ajo ka hedhur në Instagramin e s
Kulla: Islamophobia does not bring more freedom and democracy The French satirical magazine "Charlie Hebdo", the target of a terrorist attack on January 7th, hit the market with its
Berisha: Recent developments in Belgrade, an explosion of Albanophobia For former PM Sali Berisha, the recent developments in Belgrade are an explosion of Albanophobia. He was present at the
Albanian Muslim Community concerned about Islamophobia Albanian Muslim Community notes with concern that our country is facing a growing hate that hits religious coexistence.
Hobi i Memli Krasniqit: Me ngjeh pare (FOTO LAJM) Ministri në largim i Kulturës, Rinisë dhe Sportit Memli Krasniqi para Luftës së Kosovës, ka treguar se hobi i tij është
Jonida Maliqi, një parukiere e zonja Duket se çdo gjë që prek Jonida Maliqi, kthehet në një art më vete. Ndonëse e kemi parë shpesh të performojë në skenë dh
Adriano Celentano, tashmë edhe fotograf (FOTO LAJM) Aktori italian i famshëm dhe për këngë hite si "Confessa" apo "Per Averti" vjen dhe si fotograf. Hobin për foto e ka nda
Diana Avdiu: Karriera para dashurisë Sukseset e modeles së njohur Diana Avdiu nuk kanë të ndalur. Këto suksese ajo po i arrin me përkushtimin e madh që po bë
Mund të jetë ky hobi më i rrezikshëm? (FOTO-LAJM) Të luash në një rrugë kur kalojnë makinat është e rrezikshme, por edhe më tepër, është të ecësh mbi një litar që lidh nj
Tenisi, hobi i pazbuluar i Ibrahimovic Zlatan Ibrahimovic është i apasionuar pas tenisit. Sulmuesi i Milanit shfaqet në spotin e ri publicitar të Nike. Gjatë x