Mega operacioni "Volvo 4", 27 të arrestuar, 6 nuk janë kapur
999 rezultate për

historikun

Nëse mendoni se e keni fshirë historikun në celularin tuaj, e keni gabim Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
Nëse mendoni se e keni fshirë historikun në celularin tuaj, e keni gabim Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
10 kryeqytetet e futbollit (FOTO LAJM) Nëse flasim për futboll menjëherë mendja na shkon tek dy gjigandët spanjollë: Real Madrid dhe Barcelona, ekipet që vitet
Krasniqi, homazhe te Jasharajt Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi, ka bërë sot homazhe te varri i Komandantit Legjendar të UÇK-së, Adem Jas