999 rezultate për

hirsh

Gjykata tregohet e "mëshirshme" me Kajmakun, merret vendimi Gjyakta Apeli vendos masën ‘detyrim paraqitje’ për ish- kryebashkiakun e Vorës Agim Kajmaku. Kajmakun u vu në prangat
Simptoma e re: Të rinjtë nuk kanë probleme me frymarrjen nga COVID-19 por... Sipas një studimi të fundit, koronavirusi tek të rinjtë shkakton dhimbje stomaku, dhe jo probleme me frymarrjen. Sipa
Silvana Bushati e pamëshirshme, kërkon kthimin e dënimit me vdekje (VIDEO) Silvana Bushati, e njohur si pjesë e Partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit është shprehur se është pro dënimit me vdekje
Rama i "pamëshirshëm" me ministrat në Golem: Rezultate të dobëta! Janë zbardhur detaje të reja nga mbledhja e Ramës ne Golem, Durrës me qeverinë. Mësohet se kryeministri Rama ka sulmu
Galliani i pamëshirshëm ndaj Icardit: Po të dojë, le të vijë te Monza Prej thuajse një viti Mauro Icardi është objekt i përditshëm i mediave sportive. Më shumë se për golat e tij, flitet
Tumori "vrasësi" i pamëshirshëm i shqiptarëve Tumori vijon të mbetet “vrasësi” më i pamëshirshëm. INSTAT ka publikuar të dhënat për vitin 2018, ku shihet një rritje m
Chelsea i pamëshirshëm shënon golin e dytë në Ukrainë (VIDEO) Oliver Giround duket i pandalshëm këtë ndeshje duke shënuar edhe golin e dytë personal por edhe të skuadrës. Sulmuesi
Komisioni i Disiplinës tregohet i pamëshirshëm, pezullon kaq lojtar për javën e ardhshme Komisioni disiplinor i Serie A është treguar i pamëshirshëm ndaj shumë futbollistëve pas javës së 21-të të zhvilluar kët
Interi i pamëshirshëm, shkatërron në shtëpi Beneventon (VIDEO) Inter ka mposhtur Beneventon me rezultat e thellë 6-2 në kuadër të Kupës së Italisë, dhe ka kaluar në çerekfinale të gar
Man. United tregohen të pamëshirshëm me Mourinhon, çfarë ndodhi 5 minuta pas shkarkimit Manchester United u treguan mjaft të prerë në largimin e Jose Mourinhos nga drejtimi i skuadrës. Kjo vendosmëri e tyre u
Dhunuan Arbitrin, dënim i pamërshirshëm për futbollistët në Irlandë Një dënim shembullor kanë marrë 3 futbollist dhe 1 tifozë nga Irlanda të cilët sulmuan arbitrin Daniel Sueni pas takimit
Reali i pamëshirshëm, shkatërron me rezultatin e thellë Plzenin (VIDEO) Real Madrid shkatërroi sonte skuadrën çeke, Viktoria Plzen me rezultatin 0-5 në "Doosan Arena", ndeshje e vlefshme për U
Njihuni me gruan arabe që është e pamëshirshme me shërbëtoren e saj Një grua është dënuar me burg pasi filmoi shërbëtoren e saj ndërsa binte nga kati i shtatë i një ndërtese në Kuvajt dhe
Arsenali e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Vorsklas Arsenali po tregohet i pamëshirshëm ndaj Vorsklas në "Emirates Stadium". Golin e katërt e ka shënuar mesfushori, Mes
Shkëndija e pamëshirshme, luan "tenis" me Rabotnickin (VIDEO) Skuadra e Shkëndijës ka bërë një fitore të pamëshirmshme përballë skuadrës së Rabotnickit e cila u duk shumë pak në këtë
Chelsea e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Cardiff Chelsea ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Cardiff në "Stamford Bridge". Këtë herë është braziliani Willian në minu
Barcelona tregohet e pamëshirshme, Messi me shokë shkatërrojnë Huescan (VIDEO) Barcelona ka arritur të fitojë me shifrat e thela 8-2 ndaj Huescas në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për javën e 4 të ka
Klopp thyen heshtjen: Nëse nuk jeni me Realin, atëherë Ramos është i pamëshirshëm Sergio Ramos është bërë pretagonist në finalen e Champions League pas ndërhyrjes së ashpër që shkaktoi ndaj Muhamed Sala
Liverpool i pamëshirshëm: Gati të largojë 6 lojtarë Skuadra e Liverpoolit ka bërë një merkato aktive duke nënshkruar me Keita, Fabinho, Shaqiri dhe Alisson. Megjithatë,
Franca e pamëshirshme, shënon edhe golin e katërt ndaj Kroacisë (VIDEO) Franaca është e pamëshirshme ndaj Kroacisë, duke shënuar edhe golin e katërt në "Luzhniki Stadium". Ai që ka shënuar